• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Laliki
  • Toruń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Soblówka

(3)
  • Dom w górach | Soblówka | 150 m² | działka 3000 m²
    1 / 16
    Dom w górach | Soblówka | 150 m² | działka 3000 m²

    Soblówka

    • 890 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 5 934 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AGENT PROWADZĄCY: MARCIN HUS PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Szukasz miejsca z klimatem, widokiem i potencjałem inwestycyjnym? Na sprzedaż klimatyczny,...

  • Działka budowlana w Soblówce

    Soblówka

    • 400 000 zł cena
    • 1 513 m2 powierzchnia
    • 265 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana położona w Soblówce – malowniczej miejscowości w Beskidzie Żywieckim, w otoczeniu gór, lasów i rozległych terenów zielonych. Działka oznaczona numerem...

  • Widokowa działka na sprzedaż
    1 / 16
    Widokowa działka na sprzedaż

    Soblówka

    • 1 199 000 zł cena
    • 9 073 m2 powierzchnia
    • 133 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    AGENT PROWADZĄCY: JAKUB SZYMA PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlano-rolna położona w malowniczej miejscowości Soblówka...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Rajcza

    • 585 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 5 572 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Ujsoły

    • 722 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 4 248 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Rajcza

    • 449 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 4 197 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Obsługa Inwestycyjna Nieruchomości Czapla & Czapla Witold Czapla, Marta Czapla-Kluzek
    Biuro nieruchomości

  • Ponadczasowy luksus u podnóża gór
    1 / 16
    Ponadczasowy luksus u podnóża gór

    Rajcza

    • 1 099 000 zł cena
    • 293 m2 powierzchnia
    • 3 751 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    IZABELA POŁATYŃSKA-JANIK Agent prowadzący [tel] Luksusowy dom dla wymagających u podnóża gór Rajcza | Beskid Żywiecki Idealny również jako inwestycja pod wynajem Jeśli marzysz o...

  • Dom z widokiem na góry w Rycerce Górnej
    1 / 16
    Dom z widokiem na góry w Rycerce Górnej

    Rycerka Górna

    • 999 900 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 14 084 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AGNIESZKA CZYRPAK Agent prowadzący +48 [tel] Na sprzedaż wyjątkowy dom z kawałkiem lasu w malowniczej miejscowości Rycerka Górna. To idealne miejsce dla osób pragnących uciec od z...

  • 1 / 4
    Nieruchomość niezabudowana - Rycerka Górna

    Rycerka Górna

    • 32 800 zł cena
    • 20 894 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości ustanowiony w postępowaniu upadłościowym Bogusławy Grzelak osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, prowadzonym w sprawie o sygn. akt XII GUp...

  • *Dom w Rajczy, biznes i mieszkanie + WYPOSAŻENIE*
    *Dom w Rajczy, biznes i mieszkanie + WYPOSAŻENIE*

    Rajcza

    • 1 198 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 7 048 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Polecamy piękny dom w Rajczy. Wysoki standard wykończenia. Dom do zamieszkania od zaraz. DOM na sprzedaż Z PEŁNYM WYPOSAŻENIEM widocznym na zdjęciach (kuchnia z pełnym AGD, nowocze...