• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Żabnica

(2)
  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Żabnica

    • 2 149 000 zł cena
    • 195 m2 powierzchnia
    • 11 021 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 3
    Dom wolnostojący

    Żabnica

    • 100 000 zł cena
    • 187 m2 powierzchnia
    • 535 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Grzegorz Cymmerman Trader
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 4
    Dom Bystra Śląska

    Bystra

    • 2 900 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 4 834 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Odrestaurowana Willa położona w uzdrowiskowym klimacie ,całkowicie podpiwniczona zbudowana na planie kwadratu. Na parterze willi są dwa ogromne salony, który podłogi wyłożone są od...

  • Dom wolnostojący
    1 / 10
    Dom wolnostojący

    Milówka

    • 415 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 3 459 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Dom Węgierska Górka

    Węgierska Górka

    • 1 690 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 9 389 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Węgierska Górka turystyczna miejscowość położona na zboczach Beskidu Śląskiego i Beskidu Żywieckiego niedaleko Żywca, jest siedzibą gminy Węgierska Górka. Przez Węgierską Górkę prz...

  • Dom gdzie codzienność spotyka się z relaksem
    1 / 16
    Dom gdzie codzienność spotyka się z relaksem

    Milówka

    • 2 990 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 14 950 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KATARZYNA KORTYCZKO-TALIK Agent prowadzący [tel] Prezentujemy unikatową nieruchomość, która spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Ten nowoczesny dom jednorodzinny,...

  • Budynek mieszkalny
    1 / 4
    Budynek mieszkalny

    Milówka

    • 450 500 zł cena
    • 199 m2 powierzchnia
    • 2 264 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Budynek murowany pod dachem z konstrukcji drewninej pokryty eternitem płaskim.Do budynku mieszkalnego przybudowan...

  • Dom z widokiem na góry w Kamesznicy

    Kamesznica

    • 840 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 6 563 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Marzysz o domu w spokojnym miejscu, z widokiem na las, dużą działką i przestrzenią do życia z dala od miejskiego zgiełku? Ta wyjątkowa nieruchomość w Kamesznicy może być dokładnie...

  • Dom wolnostojący
    1 / 11
    Dom wolnostojący

    Radziechowy

    • 1 050 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 6 177 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości