• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Istebna
  • Bachórz
  • Zwardoń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Ujsoły

(1)
  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Ujsoły

    • 722 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 4 248 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Rajcza

    • 585 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 5 572 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 10
    Dom wolnostojący

    Milówka

    • 415 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 3 459 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Rajcza

    • 449 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 4 197 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Obsługa Inwestycyjna Nieruchomości Czapla & Czapla Witold Czapla, Marta Czapla-Kluzek
    Biuro nieruchomości

  • Lokal Milówka ul. Miodowa

    Milówka » ul. Miodowa

    • 3 200 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Kukla Nieruchomości Nowa Generacja ma przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjny lokal usługowo-handlowy o powierzchni ok. 160 m , położony w doskonałej lokalizacji przy ulicy M...

  • Ponadczasowy luksus u podnóża gór
    1 / 16
    Ponadczasowy luksus u podnóża gór

    Rajcza

    • 1 099 000 zł cena
    • 293 m2 powierzchnia
    • 3 751 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    IZABELA POŁATYŃSKA-JANIK Agent prowadzący [tel] Luksusowy dom dla wymagających u podnóża gór Rajcza | Beskid Żywiecki Idealny również jako inwestycja pod wynajem Jeśli marzysz o...

  • Dwie działki z widokiem na Rachowiec Beskid Śląski
    1 / 16
    Dwie działki z widokiem na Rachowiec Beskid Śląski

    Sól

    • 469 000 zł cena
    • 4 087 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż pięć działek o powierzchni 4087 m2 położonych w Sól Kiczora Gmina Rajcza z widokiem na Rachowiec w przepięknej i atrakcyjne...

  • Działka widokowa w górach Sól Kiczora Rachowiec
    1 / 16
    Działka widokowa w górach Sól Kiczora Rachowiec

    Sól

    • 299 000 zł cena
    • 2 390 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący [tel] Działka na sprzedaż 2390 m2 w Sól Kiczora Gmina Rajcza z widokiem na Rachowiec w przepięknej i atrakcyjnej krajobrazowej części Beskidó...

  • Widokowa działka na sprzedaż
    1 / 16
    Widokowa działka na sprzedaż

    Soblówka

    • 1 199 000 zł cena
    • 9 073 m2 powierzchnia
    • 133 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    AGENT PROWADZĄCY: JAKUB SZYMA PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlano-rolna położona w malowniczej miejscowości Soblówka...

  • Działka rolna 1386m² w malowniczej Soli
    1 / 6
    Działka rolna 1386m² w malowniczej Soli

    Sól

    • 37 500 zł cena
    • 1 386 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    MARTA ZAJDA-CZUBCZYŃSKA Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż Działka nr 5144, Sól, gm. Rajcza (N: 49.295044, E: 19.014840) Na sprzedaż działka o powierzchni ok. 1386 m² (13,86 ara)...

  • Działka 0,6a w Milówce - widok na góry, blisko PKP
    1 / 7
    Działka 0,6a w Milówce - widok na góry, blisko PKP

    Milówka

    • 136 000 zł cena
    • 628 m2 powierzchnia
    • 217 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KATARZYNA KORTYCZKO-TALIK Agent prowadzący [tel] Działka w Milówce cisza, widok i świetna lokalizacja Na sprzedaż malownicza działka o powierzchni ok. 6a, położona w spokojnej czę...

  • Dom gdzie codzienność spotyka się z relaksem
    1 / 16
    Dom gdzie codzienność spotyka się z relaksem

    Milówka

    • 2 990 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 14 950 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KATARZYNA KORTYCZKO-TALIK Agent prowadzący [tel] Prezentujemy unikatową nieruchomość, która spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Ten nowoczesny dom jednorodzinny,...

  • Dom z widokiem na góry w Rycerce Górnej
    1 / 16
    Dom z widokiem na góry w Rycerce Górnej

    Rycerka Górna

    • 999 900 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 14 084 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AGNIESZKA CZYRPAK Agent prowadzący +48 [tel] Na sprzedaż wyjątkowy dom z kawałkiem lasu w malowniczej miejscowości Rycerka Górna. To idealne miejsce dla osób pragnących uciec od z...

  • Działka budowlana w Soblówce

    Soblówka

    • 400 000 zł cena
    • 1 513 m2 powierzchnia
    • 265 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana położona w Soblówce – malowniczej miejscowości w Beskidzie Żywieckim, w otoczeniu gór, lasów i rozległych terenów zielonych. Działka oznaczona numerem...

  • 1 / 4
    Nieruchomość niezabudowana - Rycerka Górna

    Rycerka Górna

    • 32 800 zł cena
    • 20 894 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości ustanowiony w postępowaniu upadłościowym Bogusławy Grzelak osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, prowadzonym w sprawie o sygn. akt XII GUp...

  • Budynek mieszkalny
    1 / 4
    Budynek mieszkalny

    Milówka

    • 450 500 zł cena
    • 199 m2 powierzchnia
    • 2 264 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Budynek murowany pod dachem z konstrukcji drewninej pokryty eternitem płaskim.Do budynku mieszkalnego przybudowan...

  • Sprzedam dom w Soli gm.Rajcza, pow.żywiecki.
    1 / 2
    Sprzedam dom w Soli gm.Rajcza, pow.żywiecki.

    Sól

    • 585 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 3 900 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania dom położny w Soli gm.Rajcza pow.żywiecki.Wymiary 8mx12,5m.Usytuowany pod wzgórzem,przy drodze asfaltowej,powiatowej,duża działka w kształcie prostokata.Dom dwupiętro...

  • 53 ary słońca i cudownych widoków w Milówce
    1 / 6
    53 ary słońca i cudownych widoków w Milówce

    Milówka

    • 1 060 000 zł cena
    • 5 311 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KATARZYNA KORTYCZKO-TALIK Agent prowadzący [tel] Unikatowa nieruchomość inwestycyjna w Milówce 53 arów widokowego, całodniowo nasłonecznionego terenu z potencjałem premium. W skła...

  • Dom w górach | Soblówka | 150 m² | działka 3000 m²
    1 / 16
    Dom w górach | Soblówka | 150 m² | działka 3000 m²

    Soblówka

    • 890 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 5 934 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AGENT PROWADZĄCY: MARCIN HUS PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Szukasz miejsca z klimatem, widokiem i potencjałem inwestycyjnym? Na sprzedaż klimatyczny,...

  • *Dom w Rajczy, biznes i mieszkanie + WYPOSAŻENIE*
    *Dom w Rajczy, biznes i mieszkanie + WYPOSAŻENIE*

    Rajcza

    • 1 198 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 7 048 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Polecamy piękny dom w Rajczy. Wysoki standard wykończenia. Dom do zamieszkania od zaraz. DOM na sprzedaż Z PEŁNYM WYPOSAŻENIEM widocznym na zdjęciach (kuchnia z pełnym AGD, nowocze...

  • Sprzedam
    Sprzedam

    Milówka

    • 30 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka leśna.