• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Rycerka Górna
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Lipowa

(1)
  • Rezydencja z widokiem na Skrzyczne
    1 / 15
    Rezydencja z widokiem na Skrzyczne

    Lipowa

    • 2 550 000 zł cena
    • 251 m2 powierzchnia
    • 10 160 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferuje do sprzedaży piękny dom w Lipowej. Dom z kuchni którego jest piekny widok na Skrzyczne. Nieruchomośc położona na 25 arowej urzadzonej działce. Dom parterowy z użytkowym...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Budowa Energooszczędnych Domów

    Żywiec

    • 362 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 4 959 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Czy wiesz, że jednym kredytem 2% sfinansujesz zakup działki i budowę domu? Nie musisz posiadać wkładu własnego, wystarczy, że znajdziesz działkę do kwoty 150 000 zł Cała inwestyc...

  • 1 / 4
    Dom Bystra Śląska

    Bystra

    • 2 900 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 4 834 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Odrestaurowana Willa położona w uzdrowiskowym klimacie ,całkowicie podpiwniczona zbudowana na planie kwadratu. Na parterze willi są dwa ogromne salony, który podłogi wyłożone są od...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Kalna

    • 683 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 4 879 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 11
    Dom wolnostojący

    Szczyrk

    • 1 980 000 zł cena
    • 277 m2 powierzchnia
    • 7 149 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ANNDERSON Sp J
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Pietrzykowice

    • 890 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 6 847 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Rybarzowice

    • 7 000 zł cena
    • 199 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Rybarzowice

    • 1 450 000 zł cena
    • 199 m2 powierzchnia
    • 7 287 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Żywiec

    • 980 000 zł cena
    • 368 m2 powierzchnia
    • 2 664 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom Węgierska Górka

    Węgierska Górka

    • 1 690 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 9 389 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Węgierska Górka turystyczna miejscowość położona na zboczach Beskidu Śląskiego i Beskidu Żywieckiego niedaleko Żywca, jest siedzibą gminy Węgierska Górka. Przez Węgierską Górkę prz...

  • 1 / 4
    Nieruchomość zabudowana - Łodygowice

    Łodygowice

    • 38 700 zł cena
    • 234 m2 powierzchnia
    • 166 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ogłoszenie o sprzedaży udziału w prawie własności nieruchomości gruntowej zabudowanej w miejscowości Łodygowice, Powiat Żywiecki 1. Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowad...

  • Dom w Szczyrku z widokiem na góry i skocznię
    1 / 16
    Dom w Szczyrku z widokiem na góry i skocznię

    Szczyrk

    • 1 600 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 6 400 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KORDIAN OCHOCKI Agent prowadzący [tel] Zamieszkaj w sercu Szczyrku jednego z najpopularniejszych kurortów narciarskich w Polsce. Na sprzedaż wyjątkowy dom położony w sercu szczyr...

  • Dom, apartament pod wynajem i działka GRATIS
    1 / 15
    Dom, apartament pod wynajem i działka GRATIS

    Szczyrk

    • 2 250 000 zł cena
    • 340 m2 powierzchnia
    • 6 618 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KATARZYNA DZIUK Agent prowadzący [tel] Najbardziej słoneczne miejsce w Szczyrku - południowo wschodni stok. Kawałek od centrum i jeszcze trochę w górę. Rzut beretem od Beskid Spo...

  • Dom tanioooo wbeskidzie Żywieckim sprzedaż
    1 / 3
    Dom tanioooo wbeskidzie Żywieckim sprzedaż

    Żywiec

    • 450 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Nowy dach Nowe przyłącze wody i kanalizacji Częściowo ocieplony Potencjał na 2,5 mieszkania 2 km od jeziora żywieckiego Tel [tel]

  • Dom w Beskidach sprzedam, Beskid Żywiecki
    1 / 3
    Dom w Beskidach sprzedam, Beskid Żywiecki

    Żywiec

    • 450 000 zł cena
    • 169 m2 powierzchnia
    • 2 663 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Nowe przyłącze wody i kanalizacjinowy dach Dobry projekt na kilka lokali mieszkalnych 2 km do jeziora żywieckiego Żywiec [tel]

  • Dom z panoramą Skrzycznego - cisza i prywatność
    1 / 16
    Dom z panoramą Skrzycznego - cisza i prywatność

    Szczyrk

    • 2 590 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 12 950 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący [tel] Są nieruchomości dobre. Są bardzo dobre i są wyjątkowe takie, które kupuje się dla widoku, lokalizacji i stylu życia. Ten dom jest właś...

  • Dom 125 m² w Szczyrku z widokiem na skocznię
    1 / 11
    Dom 125 m² w Szczyrku z widokiem na skocznię

    Szczyrk

    • 2 000 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 16 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KATARZYNA KORTYCZKO-TALIK Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż atrakcyjny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 125 m² w malowniczej miejscowości Szczyrk, wzniesiony zgodnie z p...

  • Domek w górach na sprzedaż
    1 / 11
    Domek w górach na sprzedaż

    Sienna

    • 650 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 9 155 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Do sprzedania domek 71,28 m2 w stanie deweloperskim położony w urokliwej lokalizacji Leśna okolice Żywca. W pobliżu park wodny, piękne szlaki górskie, Jezioro Żywieckie, szlaki row...

  • Dom Pietrzykowice

    Pietrzykowice

    • 899 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 6 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    | Twój Nowy Dom pod Żywcem - Nowoczesny Bliźniak w Pietrzykowicach Szukasz idealnego balansu między bliskością natury a szybkim dojazdem do miasta? Zapraszamy do zap...

  • Dom Szczyrk
    1 / 15
    Dom Szczyrk

    Szczyrk

    • 1 000 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 4 546 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mamy przyjemność zaoferować Państwu nietuzinkowy bardzo przestronny Dom położony w Szczyrku na polanie Hondraski na wysokości ponad 700 m.n.p.m. Dom ma powierzchnię około 220m2 je...

  • Bliźniak z widokiem na góry
    1 / 9
    Bliźniak z widokiem na góry

    Łodygowice

    • 1 300 000 zł cena
    • 337 m2 powierzchnia
    • 3 858 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RYSZARD DANIELAK Agent prowadzący [tel] Budynek mieszkalny jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej (2 POŁÓWKI BLIŹNIAKA) Wykonany według projektu ARCHON "Dom w Zimokwiatach 2" Plan...

  • Dom Łodygowice ŁODYGOWICE
    1 / 2
    Dom Łodygowice ŁODYGOWICE

    Łodygowice

    • 550 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 2 292 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 240 m², w tym 160 m² powierzchni użytkowej. Budynek dwupiętrowy, z dużymi możliwościami aranżacyjnymi, przeznaczony...

  • Dom Żywiec
    1 / 7
    Dom Żywiec

    Żywiec

    • 550 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 2 620 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, dwupiętrowy, z dużym potencjałem aranżacyjnym, położony w Żywcu. Najważniejsze informacje: powierzchnia całkowita: 210 m²...

  • Przestronny dom z widokiem na góry Szczyrk
    1 / 16
    Przestronny dom z widokiem na góry Szczyrk

    Szczyrk

    • 1 890 000 zł cena
    • 281 m2 powierzchnia
    • 6 726 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący [tel] Przestronny i gotowy do zamieszkania dom w Szczyrku z pięknym widokiem na góry położony na dużej 12 arowej z dużym w pełni zagospodarow...

  • Bliźniak z widokiem na góry
    Bliźniak z widokiem na góry

    Łodygowice

    • 1 300 000 zł cena
    • 337 m2 powierzchnia
    • 3 858 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom w Szczyrku w bardzo dobrej lokalizacji
    1 / 16
    Dom w Szczyrku w bardzo dobrej lokalizacji

    Szczyrk

    • 1 999 000 zł cena
    • 141 m2 powierzchnia
    • 14 178 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WOJCIECH SZYPUŁA Agent prowadzący +48 [tel] Powierzchnia użytkowa domu – ok 141,31 m2 Powierzchnia działki – 473 m2 Cena – 1 999 000 zł Kameralny dom o powierzchni całkowitej 141...

  • Dom Żywiec Centrum, Rynek
    1 / 15
    Dom Żywiec Centrum, Rynek

    Żywiec

    • 4 800 000 zł cena
    • 471 m2 powierzchnia
    • 10 192 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | *zdjęcia należą do właściciela oferty NA SPRZEDAŻ KAMIENICA W RYNKU W ŻYWCU PO GENERALNYM REMONCIE W 2023 ROKU - częściowo wynajęta pod restauracje . LOKALIZACJA I OTOC...

  • Bliźniak z widokiem na góry
    1 / 8
    Bliźniak z widokiem na góry

    Łodygowice

    • 650 000 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 3 870 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RYSZARD DANIELAK Agent prowadzący [tel] Budynek mieszkalny jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej (1/2 BLIŹNIAKA) Wykonany według projektu ARCHON "Dom w Zimokwiatach 2" Planowany...

  • Zbuduj po swojemu dom z ogrodem w Łodygowicach!
    Zbuduj po swojemu dom z ogrodem w Łodygowicach!

    Łodygowice

    • 620 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 7 655 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Jeśli jesteś zainteresowany ofertą proszę o kontakt tel. SMS-y mogą nie dochodzić. Na sprzedaż dom parterowy w stanie surowym w malowniczej miejscowości Łodygowice, województwo ślą...

  • Dom z duszą - nadaj mu nowe życie.
    1 / 16
    Dom z duszą - nadaj mu nowe życie.

    Godziszka

    • 299 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 4 272 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom na sprzedaż - Godziszka (gmina Buczkowice) Proszę o tel. gdyż SMS y mogą nie dochodzić. Na sprzedaż nieruchomość położona w malowniczej miejscowości Godziszka. Dom z 1954 roku,...

  • Dom wolnostojący
    1 / 11
    Dom wolnostojący

    Radziechowy

    • 1 050 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 6 177 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości