• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 222)
  • Działka budowlana pod miastem - Gostynin
    1 / 5
    Działka budowlana pod miastem - Gostynin

    Gostynin

    • 200 000 zł cena
    • 5 802 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 5802 m², położona w malowniczej i spokojnej okolicy, bezpośrednio przy ścianie lasu, na terenie gminy Gostynin – zaledwie 4 k...

  • Działki z warunkami zabudowy
    1 / 8
    Działki z warunkami zabudowy

    Kałęczyny

    • 135 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam do sprzedania Działki z warunkami zabudowy na budynki mieszkalne jednorodzinne o powierzchni 1500 m2, położone w miejscowości Kałęczyny niedaleko Ełku (ok. 8 km od Ełku). To ma...

  • Zaręby działka rolna
    1 / 4
    Zaręby działka rolna

    Zaręby

    • 415 000 zł cena
    • 13 758 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedaży ziemia rolna we wsi Zaręby gmina Żabia Wola, powiat grodziski, woj. mazowieckie. Powierzchnia działki wynosi 13 758 m2. Media: -Prąd -Woda -Telefon -Gaz Po wię...

  • 1 / 4
    Działka Będzin Małobądz

    Będzin

    • 450 000 zł cena
    • 1 180 m2 powierzchnia
    • 382 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka blisko centrum miasta, dzielnica Małobądz, bardzo dobra lokalizacja, blisko pełna infrastruktura- sklepy, szkoły, komunikacja miejska i wylot do trasy 86, okolica zabudowy...

  • Działka Trzebyczka

    Trzebyczka

    • 85 080 zł cena
    • 709 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Trzebyczka, działka z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną. Powierzchnia 709m2, wymiary ok 36x19, od wjazdu 19m. Dojazd drogą należącą do Skarbu państwa. media: ok 35m od dzi...

  • Działka Wysoka

    Wysoka

    • 143 400 zł cena
    • 1 195 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Widokowa działka pod zabudowę jednorodzinną o powierzchni 1195m2, położona w miejscowości Wysoka gmina Łazy. Działka na lekkim wzniesieniu, wjazd bezpośrednio z drogi asfaltowej p...

  • Działka Warszawa Wesoła, Stara Miłosna ul. Mazowiecka

    Warszawa » Wesoła » ul. Mazowiecka

    • 4 401 000 zł cena
    • 2 934 m2 powierzchnia
    • 1 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferta dostępna tylko u nas! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży inwestycyjnej działki budowlanej o powierzchni 2 934 m2 z dostępem do drogi asfaltowej w drugiej linii...

  • Działka budowlana z domkiem 700 m od plaży
    1 / 14
    Działka budowlana z domkiem 700 m od plaży

    Rewal

    • 1 150 000 zł cena
    • 1 286 m2 powierzchnia
    • 895 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż oferuję w pełni uzbrojoną działkę budowlana pod pensjonat, domki wczasowe lub budynek mieszkalny w Rewalu, ul. Dworcowa 40. Nieruchomość znajduje się jedynie 700 m soac...

  • Działka budowlana 1270m Wołomin ok Sasina Lwowska
    1 / 4
    Działka budowlana 1270m Wołomin ok Sasina Lwowska

    Wołomin

    • 1 140 000 zł cena
    • 1 270 m2 powierzchnia
    • 898 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Lokalizacja Wołomin ok ul Sasina Lwowska Cena 1 140 000zł Powierzchnia 1270m2 Wymiary 59x53x50x3m kształt trójkąt Media prąd woda gaz kanalizacja Linia zabudowy pierwsza od...

  • Grunt pod zabudowę usługową Przywidz
    Grunt pod zabudowę usługową Przywidz

    Przywidz

    • 2 292 500 zł cena
    • 45 850 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Grunty do sprzedaży predysponowane dla rozwoju wielofunkcyjnego, czyli zabudowa mieszkaniowo- produkcyjno-usługowa, w miejscowości Sucha Huta, Gmina Przywidz przy drodze wojewódz...

  • Działka Zwierzewo ul.

    Zwierzewo

    • 1 549 000 zł cena
    • 22 088 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka Budowlana w Zwierzewie - Idealna dla Inwestora: Możliwość Budowy 9 Domów Jednorodzinnych lub Pensjonatu + las na własność! 600 m do Jeziora Szeląg Wielki! LOKALIZACJA:Zwier...

  • Działka Zwierzewo ul.

    Zwierzewo

    • 149 000 zł cena
    • 9 196 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Twój własny kawałek lasu - działka idealna dla miłośników natury, ciszy i spokoju, położona w otoczeniu lasów i w pobliżu jeziora Szeląg Wielki, co czyni ją doskonałą propozycją dl...

  • Działka Zwierzewo ul.

    Zwierzewo

    • 1 399 000 zł cena
    • 12 892 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka Budowlana w Zwierzewie - Idealna dla Inwestora: Możliwość Budowy 9 Domów Jednorodzinnych lub Pensjonatu600 m do Jeziora Szeląg Wielki! LOKALIZACJA:Zwierzewo to malownicza m...

  • Działka Horodniany Horodniany

    Horodniany

    • 368 000 zł cena
    • 1 009 m2 powierzchnia
    • 365 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki, położonej w miejscowości Horodniany przy ulicy Leśny Zakątek , gm. Juchnowiec Kościelny , w odległości...

  • Działka Trzęsówka

    Trzęsówka

    • 100 000 zł cena
    • 6 839 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki rolno-budowlanej o powierzchni 68,39 ar, położonej w sercu malowniczej miejscowości Trzęsówka. To doskonał...

  • 1 / 4
    Działka Syrynia

    Syrynia

    • 1 900 000 zł cena
    • 16 858 m2 powierzchnia
    • 113 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Do sprzedaży działka budowlana 17 000 m2, zlokalizowana w Syryni. Działki znajdują się w spokojnym i cichym miejscu przy ulicy Raciborskiej, niedaleko DW936. Dane techniczne:...

  • Działka Podzwierzyniec

    Leżajsk

    • 252 000 zł cena
    • 1 184 m2 powierzchnia
    • 213 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    | Oferujemy na sprzedaż działka o powierzchni 1185m2 w ŁAŃCUCIE OKAZJA OKAZJA OKAZJA Działka położona w drugiej linii zab...

  • Działka Wronowice rynek pierwotny ul. Srebrna

    Wronowice » ul. Srebrna

    • 159 000 zł cena
    • 1 676 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Z przyjemnością prezentujemy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni ok 1400m2 otoczonej pięknym krajobrazem przyrody oraz zabudową jednorodzinną. To i...

  • Działka Somonino ul. Kasztelańska

    Somonino » ul. Kasztelańska

    • 1 650 000 zł cena
    • 8 998 m2 powierzchnia
    • 184 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka z całorocznym domkiem, stawem i balią - doskonałe miejsce na wypoczynekLOKALIZACJA:Działka znajduje się w Somoninie - spokojnej, urokliwej okolicy, gdzie można poczuć...

  • Lgota - działka budowlana - słoneczna i widokowa

    Lgota

    • 175 000 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy Państwu do sprzedaży działkę budowlano-rolną o pow. ok. 1900 m2, położoną w miejscowości Lgota ( gmina Tomice, pow. wadowicki ). Miejsce położenia działki jest widok...