• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 222)
  • Działka na sprzedaż
    1 / 7
    Działka na sprzedaż

    Grębocin

    • 210 000 zł cena
    • 1 002 m2 powierzchnia
    • 210 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej w podtoruńskiej miejscowości Grębocin. Lokalizacja: - Grębocin, okolice ul. Szkolnej, - cicha, s...

  • Działka od 5000m2 do 1,4ha Nowy Cygów Poświętne Wołomin medi
    1 / 6
    Działka od 5000m2 do 1,4ha Nowy Cygów Poświętne Wołomin medi

    Kołaków

    • 440 000 zł cena
    • 14 000 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Typ nieruchomości: Działka Lokalizacja: Nowy Cygów/Laskowizna gmina Poświętne koło Wołomina woj mazowieckie Wielkość działki: niecałe ok 5000m2 lub całość 1,4 ha rolna z możliwoś...

  • Atrakcyjnie położona działka przy lesie
    1 / 4
    Atrakcyjnie położona działka przy lesie

    Grabowiec

    • 241 620 zł cena
    • 4 027 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję do sprzedaży działkę o powierzchni 4027m2 położoną przy lesie, w spokojnej miejscowości Grabowiec w gminie Świdnica , w odległości ok.20km od Zielonej Góry. Działka leży w...

  • Atrakcyjnie położona działka w gminie Świdnica
    1 / 8
    Atrakcyjnie położona działka w gminie Świdnica

    Grabowiec

    • 217 035 zł cena
    • 3 339 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    .Oferuję do sprzedaży działkę o powierzchni 3339 m2 położoną przy lesie, w spokojnej miejscowości Grabowiec w gminie Świdnica ,w odległości ok.20km od Zielonej Góry. Istnieje możli...

  • Działka budowlana Nowa Sól, Makowa
    1 / 15
    Działka budowlana Nowa Sól, Makowa

    Nowa Sól

    • 179 000 zł cena
    • 630 m2 powierzchnia
    • 285 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Świetna inwestycja! Działka budowlana 630 m² - ul. Makowa Na sprzedaż ostatnia dostępna działka budowlana o powierzchni 630 m², położona w doskonałej lokalizacji przy ul. Makowej....

  • Działka budowlana/ Kopernika Przeworsk
    1 / 5
    Działka budowlana/ Kopernika Przeworsk

    Przeworsk

    • 120 000 zł cena
    • 1 341 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ul. Kopernika Przeworsk. Sprzedam działkę budowlaną przy ul Kopernika o pow. 13,41 a (1341 m2) nieruchomość jest płaska, niezadrzewiona, uporządkowana o kształcie prostokąta o wymi...

  • Działka budowlana 3000m media, Marianów, Radzymin
    Działka budowlana 3000m media, Marianów, Radzymin

    Kołaków

    • 460 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 154 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Lokalizacja : województwo mazowieckie gmina Dąbrówka, miejscowość Marianów Do sprzedaży działka niezabudowana o powierzchni ok 3000 m2 położona w pięknej okolicy Marianów gmina D...

  • DZIAŁKI Z WARUNKAMI ZABUDOWY | KRZYWIŃ - NOWY DWÓR / SZURKOWO |

    Krzywiń

    • 94 500 zł cena
    • 675 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Greta Turska
    Agent nieruchomości

  • Działka 69a pod budownictwo- Stobierna

    Stobierna

    • 759 000 zł cena
    • 6 900 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA 68a POD BUDOWNICTWO DLA KLIENTA INDYWIDUALNEGO LUB NA INWESTYCJĘ DLA FIRMY.Oferujemy obszerną działkę rolno-budowlaną o pow. 69a w miejscowości Stobierna, gmina Trzebownisk...

  • Działka Łeba ul.

    Łeba

    • 1 100 000 zł cena
    • 6 753 m2 powierzchnia
    • 163 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    DZIAŁKA USŁUGOWA W ŁEBIE !OGROMNY POTENCJAŁ - DUŻA DZIAŁKA - ATRAKCYJNA CENA !LOKALIZACJA; Łeba to urokliwe miasto położone na polskim wybrzeżu, które co roku przyciąga rzesze tury...

  • Działka Burów ul. Burów

    Burów

    • 300 000 zł cena
    • 6 100 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    61 arowa , w obecnym planie zagospodarowania rolna . Doskonałe miejsce na wypoczynek . W odległości 200m domy jednorodzinne. Media na wysokości ostatniej zabudowy około 200m. Drog...

  • Działka Rymanów-Zdrój

    Rymanów-Zdrój

    • 2 924 000 zł cena
    • 19 491 m2 powierzchnia
    • 151 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę inwestycyjną o powierzchni 19 491 m², położoną w malowniczej miejscowości Rymanowa Zdroju, obręb Deszno. Zgodnie z miejscowym planem...

  • Działki rolne - Lgota k./Wadowic

    Lgota

    • 69 000 zł cena
    • 6 965 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Prezentujemy do sprzedaży działki rolne o łącznej pow. 6965 m2, znajdujące się w spokojnym miejscu w miejscowości Lgota ( pow. wadowicki ). Działki mają kształt nieregularny - zbl...

  • Działka rolna 2000m z dala od sąsiadów Ręczaje Poświętne Woł
    1 / 4
    Działka rolna 2000m z dala od sąsiadów Ręczaje Poświętne Woł

    Zabrodzie

    • 110 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Lokalizacja Ręczaje Polskie gm Poświętne koło Wołomina Działki rolne od 2000m2 przy drodze wewnętrznej pod lasem Przeznaczenie rolne z projektem planu zagosp – zabudowa jednorodzi...

  • Działka 900m Miąse trasa Tłuszcz Wołomin media asfalt ogrodz
    1 / 7
    Działka 900m Miąse trasa Tłuszcz Wołomin media asfalt ogrodz

    Cięciwa

    • 290 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 323 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Miąse ul Kardynała Wyszyńskiego nr ewidencyjny działki 317/10 przy drodze wojewódzkiej Wołomin Tłuszcz woj mazowieckie zabudowa jednorodzinna i usługi Na sprzedaż działka budowl...

  • Działka budowlana usługi Gołymin Osiek Pułtusk trasa Ciechan
    1 / 4
    Działka budowlana usługi Gołymin Osiek Pułtusk trasa Ciechan

    Zabrodzie

    • 135 000 zł cena
    • 6 400 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Lokalizacja Gołymin, Osiek Aleksandrów gm Gołymin Cena 135000zł Powierzchnia 6400m2 Wymiary szerokość 125m kształt zbliżony do trójkąta działka narożna Media przy działce prą...

  • Działka rolna 451m Czarna Janków Wołomin S8
    1 / 5
    Działka rolna 451m Czarna Janków Wołomin S8

    Czarna

    • 190 000 zł cena
    • 451 m2 powierzchnia
    • 422 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Lokalizacja Czarna ul Czarneckiego gm Wołomin blisko trasy S8 Powierzchnia 451m2 Wymiary zbliżone do kształt prostokąt Media prąd na działce , woda i gaz w ulicy Linia zabudo...

  • Nowe Warpno uzbrojona działka z widokiem na zalew
    1 / 16
    Nowe Warpno uzbrojona działka z widokiem na zalew

    Nowe Warpno

    • 278 000 zł cena
    • 1 325 m2 powierzchnia
    • 210 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA PRYWATNA Uzbrojona działka z widokiem na Zalew Szczeciński Jesteś zainteresowany - zadzwoń: [tel]. Prezentowana nieruchomość gruntowa jest obszarem niezabudowanym o kształc...

  • 1 / 2
    Sprzedam 2 działki budowlane Mszczonów centrum

    Mszczonów

    • 194 600 zł cena
    • 670 m2 powierzchnia
    • 291 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    670m2 980m2 Kontakt [tel]

  • Działka Wiktorów ul. Leśna

    Wiktorów » ul. Leśna

    • 834 000 zł cena
    • 1 668 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną, częściowo zalesioną o powierzchni 1 668 mkw. znajdującą się w Wiktorowie, w gminie Leszno.Najważniejsze atuty:- Prestiżowa, willowa okolica -...