• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 222)
  • Kształtna działka w zalesionej okolicy gm. Leoncin

    Wilków nad Wisłą

    • 110 000 zł cena
    • 2 830 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość gruntową położoną w zalesionej okolicy, gminie Leoncin, godzinę od Warszawy.Działka ma powierzchnię 2830m2, około 30m szerokości...

  • 1 / 4
    Działka Redliny

    Redliny

    • 109 000 zł cena
    • 1 029 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Proponuję do sprzedaży atrakcyjną działkę z wydanymi warunkami zabudowy dla domu jednorodzinnego położoną w odległości ok 8 km od Pobierowa. Działka znajduje się w kompleksie 12 dz...

  • 1 / 4
    Działka Redliny

    Redliny

    • 109 000 zł cena
    • 1 042 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka z pozwoleniem na budowę

    Łukawiec

    • 440 000 zł cena
    • 1 958 m2 powierzchnia
    • 225 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia ofertę sprzedaży działki w ŁukawcuGrunt z aktualnym pozwoleniem na budowęOpis nieruchomości:- wydane pozwolenie na budowę domu jedn...

  • 1 / 4
    Działka z WZ - Błażowa Dolna

    Błażowa Dolna

    • 180 000 zł cena
    • 1 756 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia ofertę sprzedaży działki pod zabudowę jednorodzinną w miejscowości Błażowa Dolna w powiecie rzeszowskim. Grunt pod zabudowę jednorod...

  • Działka Czajowice ul. Łokietka

    Czajowice » ul. Władysława Łokietka

    • 329 000 zł cena
    • 2 786 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    REZERWACJA Zapraszamy do zapoznania się z propozycją sprzedaży wyjątkowej działki budowlanej w Czajowicach przy ulicy Łokietka. Działka zaczyna się szerokim na ok. 10m wjazde...

  • Działka budowlana Bielsko Biała Lipnik

    Bielsko-Biała

    • 549 999 zł cena
    • 4 244 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działki inwestycyjne o łącznej powierzchni 4244 m², położone w Bielsku-Białej przy ul. Krakowskiej (Lipnik). Nr działek: 2261, 2262 Gotowy projekt deweloperskiW cenie d...

  • Działki rolno-budowlana w Wojniczu

    Wojnicz

    • 190 000 zł cena
    • 2 250 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działki budowlane w Wojniczu Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o łącznej powierzchni 45 arów położona w dogodnej lokalizacji w Wojniczu. Istnieje możliwość zakupu całości lu...

  • Działka Częstochowa Lisiniec ul. Naftowa

    Częstochowa » Lisiniec » ul. Naftowa

    • 800 000 zł cena
    • 9 750 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

                                                     Biuro Nieruchomości LOCATUSOferujemy na sprzedaż kompleks dwóch działek o łącznej powierzchni 9 750 m², położonych w Częstochowie,...

  • działka z widokiem na panoramę gór Dzierżoniów
    1 / 4
    działka z widokiem na panoramę gór Dzierżoniów

    Dzierżoniów

    • 380 000 zł cena
    • 1 267 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    cena 380 000zł · powierzchnia 1267m2 · działka budowlana znajduje się w nowo projektowanej willowej dzielnicy miasta · miejscowy plan TAK · przeznaczenie działki: teren mieszka...

  • Działka budowlana Margonin
    1 / 10
    Działka budowlana Margonin

    Margonin

    • 119 000 zł cena
    • 375 m2 powierzchnia
    • 318 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA W MARGONINIE POŁOŻONA TUŻ PRZY RYNKU ul. Ogrodowa DOSKONAŁA ALTERNATYWA NA NOWĄ INWESTYCJĘ Np. - BUDOWĘ NOWEGO BUDYNKU MIESZKALNEGO np. TYPU STODOŁA - PROWADZE...

  • Dzialka Sprzedam
    Dzialka Sprzedam

    Tarnobrzeg

    • 209 000 zł cena
    • 2 300 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę. Tarnobrzeg23a. cisza spokój zabudowania w odległości 500m 2 domy [tel] cena podlega negocjacji

  • Działka inwestycyjna Święciechowa,
    1 / 5
    Działka inwestycyjna Święciechowa,

    Święciechowa

    • 174 000 zł cena
    • 725 m2 powierzchnia
    • 240 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka na sprzedaż w Święciechowie - świetna lokalizacja! Na sprzedaż działka budowlana w doskonałej lokalizacji w Święciechowie. Idealne miejsce na budowę wymarzonego domu!  Lo...

  • Działka inwestycyjna Święciechowa, Kornela Makuszyńskiego
    1 / 4
    Działka inwestycyjna Święciechowa, Kornela Makuszyńskiego

    Święciechowa

    • 174 000 zł cena
    • 727 m2 powierzchnia
    • 240 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka na sprzedaż w Święciechowie - świetna lokalizacja! Na sprzedaż działka budowlana w doskonałej lokalizacji w Święciechowie. Idealne miejsce na budowę wymarzonego domu! Lo...

  • 1 / 3
    Działka Wielkie Drogi ul. Parkowa

    Wielkie Drogi » ul. Parkowa

    • 838 000 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 247 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    34arowa USŁUGOWA 7 km od Skawiny. Plan zagospodarowania dopuszcza handel detaliczny i hurtowy (w tym składy i magazyny), hotele, gastronomię, obiekty biurowe, konferencyjne i wy...

  • Działka Brynica

    Brynica

    • 150 000 zł cena
    • 1 204 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Biuro nieruchomości CkDom ma przyjemność zaprezentować działkę rolno-budowlaną o powierzchni 1204 m , położoną w urokliwej miejscowości Brynica, gmina Piekoszów, zaledwie 20 minut...

  • Dębica, ul. Świętosława - działka na sprzedaż
    1 / 10
    Dębica, ul. Świętosława - działka na sprzedaż

    Dębica

    • 198 840 zł cena
    • 1 657 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną dedykowaną pod inwestycje o powierzchni 16,57 ar położoną w Dębicy przy ulicy Świętosława. Możliwość uzyskania decyzji o warunkach zabudowy...

  • Sprzedam działki budowlane Stara Wieś / Węgrów
    1 / 3
    Sprzedam działki budowlane Stara Wieś / Węgrów

    Starawieś

    • 95 000 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki budowlane o pow.1900-2900 m2 w miejscowości Stara Wieś koło Węgrowa (mazowieckie). Na małym osiedlu znajduje się 10 działek , trzy już sprzedane, domy w trakcie bu...

  • działka budowlana inwestycyjna przy drodze DK32
    działka budowlana inwestycyjna przy drodze DK32

    Gronów

    • 299 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę przeznaczoną w planie zagospodarowania pod budownictwo mieszkaniowo usługowe. Działka o powierzchni 1500m2 leżąca bezpośrednio przy drodze krajowej nr 32 w miejsc...

  • Ogródek działkowy ROD Słonecznik ul. Szczecińska Wrocław

    Wrocław

    • 10 999 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Ogródek działkowy 300m2 ROD Słonecznik ul. Szczecińska Wrocław Fabryczna. Jest domek drewniany, bardziej na narzędzia, raczej do remontu ale dach miał wymieniany i nie przecieka i...