działka na sprzedaż
9 lut 2026

Działka w dobrej lokalizacji z MPZP

woj. Mazowieckie pow. pruszkowski gm. pruszkowski
Dodane 3 miesiące temu, Poniedziałek, 9 luty 2026 17:30
645 400 zł 1 844 m2
645 400 zł 1 844 m2 350 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 1 844 m2
Cena za metr 350 zł/m2
Typ działki Budowlane
ID oferty K37451480

Opis

Uzbrojona działka, przy drodze asfaltowej. Teren objęty planem zagospodarowania,
Idealna lokalizacja. Dojazd do Warszawy 20 min.
Wjazd na trasę S8 oddalony o ok 600m.
Bardzo blisko do centrum Nadarzyna, szkół, sklepów, kawiarni i restauracji.
Okolica wielu nowopowstałych domów.

Zapraszam do obejrzenia.

Zapraszamy do kontaktu w godzinach:

Poniedziałek - Piątek 9.00 - 20, Sobota 9.00 - 15.00
TYSIĄCE AKTUALNYCH OFERT Z TWOJEJ OKOLICY !
-----------------------------

BEZPŁATNIE pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości.

Świadczymy dodatkowe usługi (szczegóły na naszej stronie mkwadrat.eu):
- profesjonalna sesja zdjęciowa
- filmy i zdjęcia z drona
- home staging
- pomoc prawna
- kredyty

ZADZWOŃ JUŻ TERAZ, jesteśmy do Twojej dyspozycji !

W serwisie mkwadrat.eu znajdziesz znacznie więcej ofert ! Wejdź już teraz! mkwadrat.eu
  • Data aktualizacji: 2026-02-09
  • ID ogłoszenia: K37451480
  • Źródło: M Kwadrat
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Działki na sprzedaż Kajetany, cena: od 548 590 do 742 210 zł, powierzchnia: od 1568 do 2121 m2
MK
M Kwadrat Biuro nieruchomości · 880 ogłoszeń

M Kwadrat Biuro nieruchomości

Wyślij wiadomość

Więcej ofert od tego użytkownika