• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Wieliczką

(350)
  • Kraków - Nowa Huta - bliźniak gotowy
    1 / 10
    Kraków - Nowa Huta - bliźniak gotowy

    Kraków

    • 869 000 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 7 066 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    ZAKUP: BEZ PROWIZJI BEZ PCC BEZ UKRYTYCH KOSZTÓW Dom w zabudowie dwulokalowej zlokalizowany w Krakowie, w dzielnicy Nowa Huta nieopodal ul. Igołomskiej w otoczeniu luźnej zabudowy...

  • Dom gotowy Nowa Huta
    1 / 16
    Dom gotowy Nowa Huta

    Kraków

    • 999 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 6 660 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    W ofercie sprzedaż- kameralna inwestycja składająca się z budynku w zabudowie dwulokalowej zlokalizowany w spokojnej części Krakowa, w Wadowie w otoczeniu luźnej zabudowy jednorodz...

  • Sprzedam Dom
    1 / 5
    Sprzedam Dom

    Libertów

    • 799 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 5 155 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Do sprzedania połowa bliźniaka w Libertowie na ul. Słonecznej .Świetna lokalizacja blisko do centrum Krakowa. Spokojna okolica blisko szkoła,kościół,przystanek autobusowy,sklepy ....

  • Dom Mietniów rynek pierwotny

    Mietniów

    • 900 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 9 279 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż nowoczesny, dwupoziomowy budynek mieszkalny w zabudowie bliźniaczej położony w kameralnej inwestycji w Mietniowie (okolice Wieliczki). To idealna propozycja dla osób,...

  • Dom pod Krakowem - Mników
    1 / 11
    Dom pod Krakowem - Mników

    Kraków

    • 850 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 6 072 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DOMY WOLNOSTOJĄCE MNIKÓW - pod Krakowem INWESTYCJA: Osiedle to sześć domów wolnostojących wybudowanych z bloczków H=H ocieplonych 20cm styropianem. Ogrodzone, na zagospodarowanym...

  • Dom Myślenice Krzyszkowice
    1 / 15
    Dom Myślenice Krzyszkowice

    Myślenice

    • 1 820 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Na sprzedaż atrakcyjny, przestronny dom o powierzchni 260 m² (plus piwnica 45m2) Krzyszkowice, powiat myślenicki (woj. małopolskie) Zap...

  • Dom Mogilany,
    1 / 15
    Dom Mogilany,

    Mogilany

    • 1 199 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 13 472 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Komfortowy, słoneczny dom | widokowe Mogilany | 12 km od Krakowa Na sprzedaż funkcjonalny i bardzo zadbany dom w zabudowie bliźniaczej z 2015 roku, położony w spokojnej, zielonej...

  • Dom Skawina
    1 / 15
    Dom Skawina

    Skawina

    • 799 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 8 323 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Pawłowski prezentuje osiedle 6 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej- zlokalizowane w Skawinie / Górne Korabniki. Każdy domek znajduje się na działce o powier...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Słoneczny dom 5 pokoi 12 km od Krakowa
    1 / 15
    Słoneczny dom 5 pokoi 12 km od Krakowa

    Mogilany

    • 1 199 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 12 622 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż: komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej - Mogilany 12 km do Krakowa! Na sprzedaż funkcjonalny i bardzo zadbany dom w zabudowie bliźniaczej z 2015 roku, położony w spok...

  • Dom z działką na Woli Justowskiej
    1 / 16
    Dom z działką na Woli Justowskiej

    Kraków

    • 4 500 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 16 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Duży dom usytuowany na dużej działce w dzielnicy Wola justowka pod Lasem Wolskim na willowym zacisznym osiedlu, zabudowanymi willami,oraz domami wolnostojącymi u podnóża Lasu Wolsk...

  • Dom Kraków Podgórze, Łagiewniki, Cegielniana
    1 / 15
    Dom Kraków Podgórze, Łagiewniki, Cegielniana

    Kraków

    • 1 249 000 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 11 459 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolny od zaraz . Oszczędny dom o powierzchni 109m2 który składa się z wiatrołapu , kuchni , salonu , 2 łazienek oraz 3 pokoi na poddaszu. Jest garaż murowany z dodatkowym pomie...

  • Jedyna taka nieruchomość w Krakowie !

    Kraków » Nowa Huta » ul. Niebyła

    • 3 900 000 zł cena
    • 560 m2 powierzchnia
    • 6 965 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o powierzchni działki 3082 m², zabudowana dużym, funkcjonalnym domem podzielonym na dwie niezależne części: w pełni wykończoną część mieszkalną (...

  • Dom Kraków Nowa Huta, Nowa Huta, Stanisława Augusta Poniatowskiego
    1 / 15
    Dom Kraków Nowa Huta, Nowa Huta, Stanisława Augusta Poniatowskieg...

    Kraków

    • 1 390 000 zł cena
    • 234 m2 powierzchnia
    • 5 941 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NOWA HUTA DOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ!!! po generalnym remoncie. Nowa instalacja elektryczna, hydrauliczna, przygotowana pod klimatyzację, okablowanie do internetu, kamer, alarmu,...

  • Dom Kraków Wzgórza Krzesławickie

    Kraków » Wzgórza Krzesławickie

    • 1 350 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 11 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej w spokojnej lokalizacji Kraków- Grębałów. Cała inwestycja obejmuje 4 domy w zabudowie bliźniaczej. Budyn...

  • Dom Kraków Podgórze, Bieżanów, Mała Góra
    1 / 16
    Dom Kraków Podgórze, Bieżanów, Mała Góra

    Kraków

    • 2 500 000 zł cena
    • 380 m2 powierzchnia
    • 6 579 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BIEŻANÓW, WOLNOSTOJĄCY DOM DWURODZINNY POSADOWIONY W OTOCZENIU BUJNEJ ZIELENI, NA DZIAŁCE 9,81 ara .WNĘTRZA PO GENERALNYM REMONCIE Duży 2,3 - rodzinny dom, 12 pokoi !! Możliwe wyk...

  • Kraków Branice 125 m / ogród 282 metrów

    Kraków

    • 1 270 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 10 160 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Joanna Pietrusa
    Agent nieruchomości

  • Dom na sprzedaż w bardzo dobrej cenie!
    1 / 12
    Dom na sprzedaż w bardzo dobrej cenie!

    Myślenice

    • 509 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 9 789 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Myślenice, Głogoczów DOM WOLNOSTOJĄCY Z TARASEM I OGRODEM! DOSTĘPNY OD ZARAZ! Nieruchomość o metrażu 52,08m2 składa się z dwóch pięter, na których znajdują się: dwa pokoje, pral...

  • Świetna lokalizacja! Dom 170 m², działka 15a!

    Kraków » ul. Poronińska

    • 1 850 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 10 883 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przestronny dom wolnostojący 170 m² na 15-arowej działce – Kraków, Opatkowice Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni 170 m², położony na duż...

  • Dom 700 m²
    1 / 6
    Dom 700 m²

    Kraków

    • 4 800 000 zł cena
    • 697 m2 powierzchnia
    • 6 887 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    To duża i wyjątkowa nieruchomość, dla konkretnego klienta – kogoś, kto doceni jej potencjał, np. pod inwestycję, siedzibę firmy czy rezydencję. Nieruchomość zlokalizowana przy ul....

  • Działka budowlana z projektem domu.
    Działka budowlana z projektem domu.

    Kraków

    • 465 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 2 907 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Działka budowlana1170 m2, cena: 465 000 złotych, Pełna własność, wykonany Projekt nowoczesnego domu ARCHON, wydny dziennik budowy, współwlasność w drodze - OKAZJA. Prąd, woda, k...