• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Wieliczką

(350)
  • Mogilany, Garaż, Duża DziaŁka
    1 / 16
    Mogilany, Garaż, Duża DziaŁka

    Mogilany

    • 1 479 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 9 731 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Mogilany - Wyjątkowa nieruchomość na dużej działce z możliwością zamieszkania dla dwóch rodzin Marzysz o przestronnym domu z dużą działką, który spełni oczekiwania nawet najbardzi...

  • KRAKÓW-PROKOCIM- piękny 200 m dom-stan deweloperski
    1 / 8
    KRAKÓW-PROKOCIM- piękny 200 m dom-stan deweloperski

    Kraków

    • 3 200 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 16 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Biuro INWEST-NIERUCHOMOŚCI- sprzeda w Krakowie w Prokocimiu - piękny dom jednorodzinny wg. indywidualnego projektu -pow. 200 m2- stan deweloperski--ogrzewanie podłogowe-gazowe -od...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Igołomia

    • 335 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 4 188 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom Kraków Prądnik Biały

    Kraków » Prądnik Biały

    • 2 500 000 zł cena
    • 269 m2 powierzchnia
    • 9 294 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania przestronny dom jednorodzinny, o pow. użytkowej około 171,3m 2 usytuowany na działce 11,56a w okolicy ul. Waniliowej. Dom idealnie nadaje się dla rodziny, kt...

  • Dom Grajów

    Grajów

    • 560 000 zł cena
    • 178 m2 powierzchnia
    • 3 147 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom jednorodzinny z lat 80., położony w spokojnej i zielonej części Grajowa (gm. Wieliczka), z doskonałym dojazdem do Krakowa, Wieliczki i Niepołomic. Idealna propozycj...

  • Sprzedam dom bliźniak 180m
    1 / 16
    Sprzedam dom bliźniak 180m

    Kraków

    • 1 800 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Dom 180m2 w zabudowie bliźniaczej na działce 6,5 arowej po remoncie w 2019r,i 2023r, Dom 9 pokojowy z czteroma łazienkami Płaski dach z lekkim spadem blacha. Piwnica –( pokój...

  • Dom Kraków Zwierzyniec

    Kraków » Zwierzyniec

    • 5 500 000 zł cena
    • 295 m2 powierzchnia
    • 18 645 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Na sprzedaż ekskluzywna, nowoczesna willa o powierzchni 294,91m 2 położona na działce o pow. 6,67a w malowniczych Przegorzałach. Unikatowa okazja na zamieszkanie w perełce...

  • Dom Grabówki gm. Wieliczka,
    1 / 12
    Dom Grabówki gm. Wieliczka,

    Grabówki

    • 1 059 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 7 060 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Rodzinny dom z ogrodem i garażem - Grabówki k. Wieliczki Spokojna okolica, kameralne osiedle, komfortowy układ - idealne miejsce do życia dla rodziny. Kupujący nie ponosi kosztów...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Bosutów Boleń

    Bosutów

    • 1 449 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 9 725 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Do sprzedania dom (prawa połowa bliźniaka) w stanie deweloperskim o pow. użytkowej wynoszącej 142,92 m 2 i pow. całkowitej wynoszącej 148,62m 2 położony na działce o pow....

  • Dom Kraków Nowa Huta, Grębałów ul. Darwina

    Kraków » Nowa Huta » ul. Darwina

    • 1 130 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 8 693 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Podwyższony stan deweloperski ,dwa miejsca postojowe w promocyjnej cenie. Dom w zabudowie bliźniaczej ,ocieplony , otynkowany , ogrodzony z bramą wjazdową na pilota. Instalacje...

  • Dom Mietniów

    Mietniów

    • 1 990 000 zł cena
    • 363 m2 powierzchnia
    • 5 483 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Biuro Kukla Nieruchomości Nowa Generacja prezentuje na sprzedaż nowy, w...

  • Łagiewniki - dom z trzema odrębnymi mieszkaniami
    1 / 14
    Łagiewniki - dom z trzema odrębnymi mieszkaniami

    Kraków

    • 2 185 000 zł cena
    • 179 m2 powierzchnia
    • 12 207 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Kraków- Łagiewniki, ul. Deotymy 3 – piętrowy dom z poddaszem użytkowym w miłym otoczeniu – w pobliżu dużo zieleni. W latach 2009 -2011 roku przeprowadzono gruntowną moderniza...

  • Dom Kraków Krowodrza, Wola Justowska ul. Królowej Jadwigi

    Kraków » Krowodrza » ul. Królowej Jadwigi

    • 2 999 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 21 422 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    WOLA JUSTOWSKA Dom o powierzchni 140m2 z możliwością nadbudowy .składający się z 2 pięter mieszkalnych oraz podpiwniczenia. W sumie 5pokoi , 2łazienki , 2 kuchnie i przedpokoje....

  • Wyjątkowy dom w kameralnej części Krakowa

    Kraków » ul. Gaik

    • 2 500 000 zł cena
    • 343 m2 powierzchnia
    • 7 289 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mam przyjemność zaprezentować komfortowy, przestronny dom wolnostojący w spokojnej, zielonej części Krakowa, przy ul. Gaik. Dom jest położony zaledwie 7 kilometrów od Rynku Główneg...

  • 1 / 2
    Dom 270 m2 - spokojne osiedla na Dębnikach

    Kraków » ul. Skotnicka

    • 2 135 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 7 908 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Twój nowy dom między naturą a miastem – nowoczesny bliźniak w sercu DębnikZamieszkaj w miejscu, gdzie nowoczesność spotyka się z naturą. W jednej z najbardziej malowniczych dzielni...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Włosań

    • 269 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 3 843 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom Kraków Podgórze, Łagiewniki ul. Zdunów

    Kraków » Podgórze » ul. Zdunów

    • 3 300 000 zł cena
    • 405 m2 powierzchnia
    • 8 149 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    ŁAGIEWNIKI DUŻY DOM NA PRAWIE DWUDZIESTOAROWEJ DZIAŁCE usytuowany w drugiej linii zabudowy, z bezpośrednim dostępem do ulicy Zdunów. Dojazd drogą asfaltową, teren częściowo ogrod...

  • 1 / 4
    Dom Kraków Podgórze, Kliny ul. Rdzawa

    Kraków » Podgórze » ul. Rdzawa

    • 1 840 000 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    DOM W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ NA DZIAŁCE 3,5 ARA , KLINY!!! w cichej i spokojnej okolicy pełnej zieleni. Dom do odświeżenia. Parter : salon, kuchnia z jadalnią, hol, toaleta, balkon...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Dojazdów

    • 1 490 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 4 657 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom Gaj ul. Akacjowa

    Gaj » ul. Akacjowa

    • 1 800 000 zł cena
    • 274 m2 powierzchnia
    • 6 570 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wygodny dom NA 27 AROWEJ DZIAŁCE ( istnieje możliwość wybudowania drugiego domu) . z doskonałym dojazdem do Krakowa i autostrady A4m. Wybudowany dla siebie z materiałów najwyższ...