• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Wieliczką

(350)
  • Nowoczesny dom Sidzina ul. Tretówka / Dębniki / Skotniki /
    1 / 5
    Nowoczesny dom Sidzina ul. Tretówka / Dębniki / Skotniki /

    Kraków

    • 1 595 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 9 969 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Prezentujemy nowoczesny, energooszczędny dom jednorodzinny położony w spokojnej, zielonej części Krakowa – przy ul. Tretówka. Idealny dla rodziny szukającej komfortu, prywatności i...

  • Dom z ogrodem w cenie mieszkania blisko Krakowa
    1 / 10
    Dom z ogrodem w cenie mieszkania blisko Krakowa

    Klęczana

    • 650 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 8 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży przytulnego domu wybudowanego w 2025 roku położonego w pięknej turystycznej miejscowości Klęczana (6 km od miejscowoś...

  • Dom Kraków Podgórze, Zabłocie, Na Dołach
    1 / 15
    Dom Kraków Podgórze, Zabłocie, Na Dołach

    Kraków

    • 1 790 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 14 917 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nieruchomość z dużym potencjałem inwestycyjnym - Kraków, Podgórze-Zabłocie Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować na sprzedaż nieruchomość...

  • Nowoczesny dom jednorodzinny – 158 m², Promocja! cena 149500
    1 / 6
    Nowoczesny dom jednorodzinny – 158 m², Promocja! cena 149500

    Kokotów

    • 1 495 000 zł cena
    • 158 m2 powierzchnia
    • 9 463 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Promocja cenowa! Przedstawiamy Państwu przestronny, energooszczędny dom jednorodzinny o powierzchni 158 m², położony na działce 570 m², w cichej i zielonej okolicy z dogodnym dost...

  • Dom Kraków Swoszowice

    Kraków » Swoszowice

    • 8 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Do wynajęcia dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 160 m², położony w zielonych i spokojnych Swoszowicach w okolicach ul. Krzyżańskiego . Dom jest w pełni umeblowa...

  • Dom Kraków gm. Kraków-Podgórze Swoszowice,
    1 / 9
    Dom Kraków gm. Kraków-Podgórze Swoszowice,

    Kraków

    • 1 403 686 zł cena
    • 124 m2 powierzchnia
    • 11 321 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ✨ Kameralna inwestycja - tylko 4 domy w otoczeniu zieleni. Budowa zakończona, pozwolenie na użytkowanie. Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom o powierzchni 124,22 m², położo...

  • Dom Kraków Podgórze, Opatkowice, Ważewskiego
    1 / 15
    Dom Kraków Podgórze, Opatkowice, Ważewskiego

    Kraków

    • 1 750 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 9 723 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    OPATKOWICE, WOLNOSTOJĄCY DOM NA KAMERALNYM, MAŁYM OSIEDLU!! Spokojna okolica, bardzo dobra lokalizacja, w pobliżu pełna infrastruktura. Dogodny dojazd do centrum Krakowa, w pobliżu...

  • Dom Krzywaczka gm. Sułkowice
    1 / 8
    Dom Krzywaczka gm. Sułkowice

    Krzywaczka

    • 999 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 7 992 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą domu jednorodzinnego zlokalizowanego na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych w malowniczej miejscowości Krzywaczka. Budynki o po...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Kraków Dębniki, Dębniki Stare, Szwedzka
    1 / 15
    Dom Kraków Dębniki, Dębniki Stare, Szwedzka

    Kraków

    • 2 980 000 zł cena
    • 208 m2 powierzchnia
    • 14 327 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Dom w zabudowie bliźniaczej w Krakowie - ul. Szwedzka | 208,46 m² powierzchni użytkowej Na sprzedaż funkcjonalny, dom w zabudowie bliźniaczej położony w jednej z najba...

  • GOTOWY DOM PREMIUM
    1 / 15
    GOTOWY DOM PREMIUM

    Mogilany

    • 1 299 000 zł cena
    • 162 m2 powierzchnia
    • 8 019 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    DOM o podwyższonym standardzie budowy. Gotowy do odbioru, również z możliwością wykończenia pod klucz na życzenie jako opcja dodatkowa. Miejsce zostało starannie dobrane. Z salonu...

  • Dom Zielonki Marszowiec, Kwiatów Polnych
    1 / 15
    Dom Zielonki Marszowiec, Kwiatów Polnych

    Zielonki

    • 1 190 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 9 917 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Zielonki Marszowiec - komfortowy dom w zabudowie szeregowej na kameralnym, zamkniętym osiedlu Bracia Sadurscy - oferta na wyłączność Przedstawiamy zadbany, 4-pokojow...

  • Dom Głogoczów gm. Myślenice
    1 / 14
    Dom Głogoczów gm. Myślenice

    Głogoczów

    • 835 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 6 424 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | ŁADNY DOM POD LASEM NA WIDOKOWEJ DZIAŁCE LOKALIZACJA, DZIAŁKA Prezentujemy wolnostojący dom do wykończenia o powierzchni użytkowej 130 m2, położo...

  • Segment - ogródek+ 2 miejsca postojowe, klima

    Niepołomice » ul. Słoneczna

    • 800 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 12 122 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż atrakcyjny segment z ogródkiem oraz 2 miejscami parkingowymi przed domem położony na kameralnym ogrodzonym osiedlu w Niepołomicach.Inwestycja oddana do użytkowania w 20...

  • Dom Krzywaczka gm. Sułkowice
    1 / 8
    Dom Krzywaczka gm. Sułkowice

    Krzywaczka

    • 1 299 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 8 381 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Serdecznie zapraszam do zapoznania się z planowaną inwestycją domu jednorodzinnego zlokalizowanego na działce wielkości 10 arów, w malowniczej miejscowości Krzywaczka. Dom o powier...

  • Wyjątkowy dom z duszą, dużo zieleni
    1 / 16
    Wyjątkowy dom z duszą, dużo zieleni

    Kraków

    • 1 949 000 zł cena
    • 229 m2 powierzchnia
    • 8 511 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Są domy, które po prostu się ogląda — i są takie, do których od razu chce się wracać. Ta nieruchomość należy zdecydowanie do tej drugiej kategorii. Na sprzedaż komfortowy, wolnost...

  • Dom Kraków Podgórze, Prokocim, Kolejowa
    1 / 15
    Dom Kraków Podgórze, Prokocim, Kolejowa

    Kraków

    • 2 330 000 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 10 131 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    STARY PROKOCIM , Dom wolnostojący o pow. 200m2 po generalnym remoncie . Parter : wiatrołap i schody, przedpokój, łazienka, salon, kuchnia oraz 2 pokoje (jadalnia, sala kinowa/siło...

  • Piekny dom na sprzedaż
    1 / 16
    Piekny dom na sprzedaż

    Lednica Górna

    • 980 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 7 539 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom jednorodzinny wolnostojacy, do wykonczenia. Rynek wtórny. Typ ogloszenia prywatny. Ogrzewanie gazowe. Garaz. Jedno pietro. Rok budowy 2006. Material budynku ,cegla. Okna plasti...

  • Dwór w Książniczkach, do zamieszkania / 15 minut od centrum Krako...

    Książniczki

    • 6 500 000 zł cena
    • 530 m2 powierzchnia
    • 12 265 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Joanna Pietrusa
    Agent nieruchomości

  • Dom Niepołomice, Aleja Dębowa
    1 / 15
    Dom Niepołomice, Aleja Dębowa

    Niepołomice

    • 2 500 000 zł cena
    • 234 m2 powierzchnia
    • 10 684 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Willa Dębowa - komfort, natura i gotowy biznes w sercu Niepołomic Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna położona w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji...

  • Dom Brzezie gm. Kłaj, Brzezie
    1 / 15
    Dom Brzezie gm. Kłaj, Brzezie

    Brzezie

    • 2 500 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Wyjątkowa posiadłość w Brzeziu - dwa domy w sercu natury, wokół Puszcza Niepołomicka Na sprzedaż niezwykła nieruchomość położona w malowniczym Brzeziu, w bezpośre...