• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Wieliczką

(350)
  • Wola Justowska dom na sprzedaż.
    1 / 9
    Wola Justowska dom na sprzedaż.

    Kraków

    • 2 000 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 11 765 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wola Justowska – bardzo atrakcyjna dzielnica Krakowa otoczona zielenią Lasku Wolskiego, parkami z willami ( Park Decjusza, dwa Kopce, alejki do spacerów i jazdy rowerowej, również...

  • Niepowtarzalna nieruchomość w Glichowie
    1 / 8
    Niepowtarzalna nieruchomość w Glichowie

    Glichów

    • 600 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 2 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa dom -willa z duszą w artystycznym Glichowie – 300 m² historii, stylu i ciepła. Na sprzedaż niepowtarzalna nieruchomość położona w malowniczej miejscowości Glichów – miej...

  • Dom bliźniaczy 124m2 / ogródek / taras / Wola Justowska

    Kraków

    • 2 176 475 zł cena
    • 124 m2 powierzchnia
    • 17 553 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Joanna Pietrusa
    Agent nieruchomości

  • Dom Kraków Krowodrza, Bronowice, Władysława Łokietka
    Dom Kraków Krowodrza, Bronowice, Władysława Łokietka

    Kraków

    • 2 500 000 zł cena
    • 344 m2 powierzchnia
    • 7 268 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kraków Tonie okolice ul Łokietka i Gaik Zielona okolica , 7 km od Rynku Głównego . KILKUNASTOLETNI dom ok 200 m2 powierzchni mieszkalnej na ok 12 ar działce z ogrodem. Parter ; hol...

  • Dom Kraków Krowodrza, Bronowice, Bronowicka
    Dom Kraków Krowodrza, Bronowice, Bronowicka

    Kraków

    • 4 699 440 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 16 784 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KAMIENICA W BRONOWICACH MAŁYCH POSADOWIONA NA DZIAŁCE 6,5 ARA. Parter : dwa lokale usługowe z zapleczami sanitarnymi . Piętro : dwa lokale mieszkalne dwu pokojowe, kuchnie, łazien...

  • Dom Kraków Stare Miasto, Rynek Główny
    1 / 12
    Dom Kraków Stare Miasto, Rynek Główny

    Kraków

    • 2 830 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 14 895 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bezpośrednia przecznica od Rynku Głównego Oficyna do generalnego remontu z prawomocnym pozwoleniem na nadbudowę i przebudowę. Obecnie powierzchnia 160 m2 składająca się z 4 lokali...

  • Dom Kraków Łagiewniki-Borek Fałęcki ul. Zawiła

    Kraków » Łagiewniki-Borek Fałęcki » ul. Zawiła

    • 1 300 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 4 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Właściciel sfinansuje do 1 000 000 PLN zakup kupującemu (pożyczka bezprocentowa na okres 2 lat). Potencjalny dochód z całej nieruchomości to 11000 zl miesięcznie. Leach &...

  • Udział 1/3 w nieruchomości zabudowanej - Świątniki Górne

    Świątniki Górne

    • 165 753 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 1 521 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Spółka Restrukturyzacje i Konsumenckie Sp. z o.o. („Syndyk”), która wyznaczona została syndykiem masy upadłości Ilony Iwaszko („Upadły”) - osoby fizycznej nieprowadzącej działaln...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Willa z basenem i ogrodem w prestiżowej dzielnicy

    Kraków » ul. Zakamycze

    • 4 500 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 9 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowa willa o powierzchni ok. 500 m², położona w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych części Krakowa — Zwierzyniec, w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Wolskie...

  • Dom szkieletowy całoroczny ocieplony parter + poddasze
    1 / 8
    Dom szkieletowy całoroczny ocieplony parter + poddasze

    Kraków

    • 140 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 2 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Opis www.domysalix.pl Oferujemy do sprzedaży dom szkieletowy, ocieplony, całoroczny - 35m2 parter + 35m2 poddasze MONTAŻ DOMKU TRWA OK 8 GODZIN Parter – Salon z aneksem kuchenny...

  • Na sprzedaż udział w domu

    Świątniki Górne

    • 221 004 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 2 028 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom Kraków Podgórze, Łagiewniki, Obrońców Tobrruku
    1 / 6
    Dom Kraków Podgórze, Łagiewniki, Obrońców Tobrruku

    Kraków

    • 2 590 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 9 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ŁAGIEWNKI , WOLNOSTOJĄCY Z DUŻYM OGRODEM. Parter, 2 pokoje, kuchnia, łazienka z toaletą, kotłownia z pralnią, spiżarnia, garaż z osobnym wejściem, piwnica i pomieszczenie gospoda...

  • Dom Włosań rynek pierwotny

    Włosań

    • 1 275 000 zł cena
    • 175 m2 powierzchnia
    • 7 286 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Twój Dom pod Krakowem: Nowoczesność, Oszczędność i Spokój w Stanie Deweloperskim Nagłówek wprowadzający: Marzysz o własnym, energooszczędnym domu, w...

  • Cisza i spokój – dom dla Ciebie

    Kraków

    • 1 299 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 9 414 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zakup bezpośrednio od dewelopera. Nowe mieszkania w atrakcyjnych cenach, dostępne bez prowizji oraz podatku PCC 2% Termin oddania: koniec roku 2025 Powierzchnia użytkowa: 138,...

  • Dom Zabawa gm. Radłów, Polna
    1 / 15
    Dom Zabawa gm. Radłów, Polna

    Zabawa

    • 399 000 zł cena
    • 187 m2 powierzchnia
    • 2 134 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM Z ZABUDOWANIAMI I DUŻĄ DZIAŁKĄ - SPOKOJNA OKOLICA BLISKO RADŁOWA I TARNOWA Jeśli marzysz o życiu w spokojnej, wiejskiej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie...

  • Dom Kraków Podgórze, Dębniki, Pietrusińskiego
    1 / 15
    Dom Kraków Podgórze, Dębniki, Pietrusińskiego

    Kraków

    • 4 300 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 14 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM JEDNORODZINNY STARE DĘBNIKI !!! Rejon ulicy Pietrusińskiego, spokojna, zielona okolica. Dwupiętrowy, podpiwniczony. Na parterze: przestronna, całkowicie otwarta przestrzeń z cz...

  • Dom Mogilany, Górska
    1 / 10
    Dom Mogilany, Górska

    Mogilany

    • 1 750 000 zł cena
    • 141 m2 powierzchnia
    • 12 412 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wykończony , wyposażony na widokowej , południowej działce ( Tatry i Babia Góra) , blisko lasu Powierzchnia około 140m2 Na parterze : wiatrołap , aneks kuchenny otwarty na sa...

  • Dom w zabudowie szeregowej – 5 pokoi.

    Kraków » ul. Wrobela

    • 1 299 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 9 414 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zakup bezpośrednio od dewelopera. Nowe mieszkania w atrakcyjnych cenach, dostępne bez prowizji oraz podatku PCC 2% Termin oddania: koniec roku 2025 Powierzchnia użytkowa:138,48...

  • Dwór w Książniczkach, do zamieszkania / 10 minut od Krakowa
    1 / 16
    Dwór w Książniczkach, do zamieszkania / 10 minut od Krakowa

    Książniczki

    • 6 400 000 zł cena
    • 530 m2 powierzchnia
    • 12 076 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż oferujemy unikalny dwór z 1896 roku, położony w malowniczej miejscowości Książniczki, zaledwie 15 minut od centrum Krakowa. Wyjątkowa nieruchomość z historią, klimatem...

  • Piękny budynek w Brzegach w gminie Bukowina Tatrzańska
    1 / 2
    Piękny budynek w Brzegach w gminie Bukowina Tatrzańska

    Brzegi

    • 2 360 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 11 800 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Atrakcyjna nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Brzegi w spokojnej i urokliwej części gminy Bukowina Tatrzańska. Budynek mieszkalny z częściowym wyposażeniem o powierzchni u...