• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 222)
  • 1 / 4
    Syndyk sprzeda udział w drodze

    Warzymice

    • 250 zł cena
    • 6 771 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej sprzeda z wolnej ręki udział w wysokości 20/10000 w prawie własności nieruchomości gruntowej niezabud...

  • 1 / 4
    Syndyk sprzeda udział w działce rolnej – nowa cena

    Komarowo

    • 1 600 zł cena
    • 10 317 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej Waldemara Zakrzewskiego sprzeda z wolnej ręki udział w wysokości 1/10 w nieruchomości rolnej położone...

  • Działka Jasło

    Jasło

    • 79 900 zł cena
    • 1 895 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu piękną działkę budowlaną położoną w Jaśle, obręb Sobniów I. Prezentowana nieruchomość stanowi parcelę w kształcie prostokąta o wymiarach 24...

  • Działka Strzyżew ul.

    Strzyżew

    • 120 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki rolne z warunkami zabudowy w miejscowości Strzyżew, w gminie Kampinos.Działki są w kształcie prostokątów o pow.: 1500 m2, 3000 m2, 4413 m2, 5470 m2. Dwie...

  • 1 / 4
    Działka Toporowice

    Toporowice

    • 179 000 zł cena
    • 850 m2 powierzchnia
    • 211 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    | Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 850m2 , zlokalizowanej w Toporowicach (gmina Mierzęcice). Nieruchomość objęta jest MPZP...

  • Działka Wyszków Tulewo

    Wyszków

    • 195 000 zł cena
    • 1 370 m2 powierzchnia
    • 143 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Biuro Nieruchomości "Aspect" w Wyszkowie poleca na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną w miejscowości Tulewo, zaledwie 3 km od centrum Wyszkowa. Najbliższ...

  • 1 / 3
    Działka w otulinie Puszczy Wkrzańskiej

    Brzózki

    • 398 400 zł cena
    • 2 656 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka w otulinie Puszczy WkrzańskiejNa sprzedaż działka o powierzchni 2.656 m2 w kształcie kwadratu, zlokalizowana w miejscowości Brzózki , oddalonej 10 km od Nowego Warpna , w...

  • Działka Chłapowo ul. Diamentowa

    Chłapowo » ul. Diamentowa

    • 520 000 zł cena
    • 1 198 m2 powierzchnia
    • 435 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Chłapowo ul. Diamentowa (odległość ok. 1200 m do morza w linii prostej) link do filmu prezentującego nieruchomość: [url] Atrakcyjna działka budowlana o pow. 1198 m² w kształcie pro...

  • działka budowlana 1,59ha k/Zakroczymia i Nowego Dworu Maz.
    1 / 11
    działka budowlana 1,59ha k/Zakroczymia i Nowego Dworu Maz.

    Wygoda Smoszewska

    • 954 000 zł cena
    • 15 900 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Pięć działek budowlanych o pow. ok. 3200m2 każda, niezabudowanych (z możliwością podziału na grunty ok. 1000m2) o łącznej pow. 1,59ha w m. Wygoda Smoszewska k/Zakroczymia, 13km od...

  • OKAZJA! Piękna 15-arowa działka w Bieszczadach
    1 / 10
    OKAZJA! Piękna 15-arowa działka w Bieszczadach

    Nowosiółki

    • 95 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża 60-arowa działka z warunkami zabudowy, każda podzielona na 30 arów w Bieszczadach, Nowosiółki (gm. Baligród). Jesteś zaledwie 20 minut od tętniącego życiem „serca i płuc” Bies...

  • Działki budowlane 6200m2 k/Zakroczymia za 60 zł/m2
    1 / 10
    Działki budowlane 6200m2 k/Zakroczymia za 60 zł/m2

    Wygoda Smoszewska

    • 372 000 zł cena
    • 6 200 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dwie działki budowlane, niezabudowane, o łącznej pow. 0,62ha w m. Wygoda Smoszewska k/Zakroczymia, 13km od lotniska w Modlinie, 50km od centrum Warszawy, położone w obszarze zabudo...

  • Sprzedam Działki Rolne Leśne
    1 / 8
    Sprzedam Działki Rolne Leśne

    Kowale Oleckie

    • 50 000 zł cena
    • 74 537 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na Sprzedaż Działki Rolne w Kowalach Oleckich tylko 50 000 zł za hektar! Działki rolne położone w miejscowości Kowale Oleckie . Idealne dla rolników lub osób szukających gruntów po...

  • Na sprzedaż Działka (Przemysłowa) w Szczedrzykowicach
    1 / 3
    Na sprzedaż Działka (Przemysłowa) w Szczedrzykowicach

    Szczedrzykowice

    • 540 000 zł cena
    • 20 952 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż Działka (Przemysłowa) w Szczedrzykowicach, gmina Prochowice, powiat legnicki, woj. dolnośląskie. Nieruchomość ma powierzchnię 2,0952 ha i posiada nadany adres. Teren...

  • sprzedam działki rolne łuszczów II 8 km od Lublina
    1 / 6
    sprzedam działki rolne łuszczów II 8 km od Lublina

    Lublin

    • 100 000 zł cena
    • 1 m2 powierzchnia
    • 100 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    sprzedam działki rolne 1,2 HA Łuszczów II nr działek 653/6,653/5,653/8 oraz droga 653/10 oferta prywatna

  • Sprzedam działkę po byłej żwirowni 5,8 ha obok Strzegowa
    1 / 6
    Sprzedam działkę po byłej żwirowni 5,8 ha obok Strzegowa

    Strzegowo

    • 700 000 zł cena
    • 58 000 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Sprzedam działkę nr 198 (obręb Pokrytki) po byłej żwirowni 5,8 ha, zasoby - 400000 ton. Punkt piaskowy 58%, koncesja do 2020r. Rok założenia : 2006. Oprócz żwiru występuje piasek...

  • 1 / 4
    Działka budowlana w górach

    Obidza

    • 254 800 zł cena
    • 1 960 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Beskidzie Sądeckim. Wieś Obidza - Gmina Łącko. Położenie stanowi wspaniałą podwalinę pod agroturystykę, domki do wynajęcia bądź bazę wypadową na Głó...

  • Działka Sułków ul. Pogodna

    Sułków » ul. Pogodna

    • 750 000 zł cena
    • 13 000 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    1,3 HEKTARA Sułków gm.Wieliczka słoneczna , lekko nachylona z dostępem do drogi . Obowiązuje plan zagospodarowania : zabudowa jednorodzinna, bliźniacza oraz szeregowa. Wszy...

  • Działka Krzeszowice ul. Rudno

    Krzeszowice » ul. Rudno

    • 2 700 000 zł cena
    • 13 000 m2 powierzchnia
    • 208 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PRAWIE 1,3 HEKTARA z pozwoleniem na budowę osiedla 6 domów o nowoczesnej eleganckiej bryle .Domy o powierzchni 180m2 : 4 pokojowe + salon z aneksem kuchennym + łazienką + wiatr...

  • Działka Łomża ul. Bohdana Winiarskiego

    Łomża » ul. Winiarskiego

    • 265 000 zł cena
    • 755 m2 powierzchnia
    • 351 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz działki budowlanej w Łomży ? Mam ofertę, która z pewnością Cię zainteresuje! Na sprzedaż działka budowlana nr 23959 o powierzchni 755 m , położona w Łomży pr...

  • Działka Targowska Wola

    Targowska Wola

    • 105 000 zł cena
    • 2 655 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    BRESDOM Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę z warunkami zabudowy w obrębie geodezyjnym Targowo, gmina Dżwierzuty. Grunt o powierzchni 2655m2 z przeznaczeniem pod zabudowę...