• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Wąglik
  • Prażmowo
  • Pełty
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Pieczarki

(1)
  • Działka Pieczarki

    Pieczarki

    • 279 000 zł cena
    • 2 270 m2 powierzchnia
    • 123 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną Pieczarki, gm. Pozezdrze Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana nr 81/8 o powierzchni 2270 m, położona w miejscowości Pieczarki, gmina Pozezdr...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Kruklanki

    • 1 299 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 8 119 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    CEZARY PSTRAK MAZURSKIE BIURO NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Harsz

    • 663 799 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 17 021 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    GTS Invest sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Harsz

    • 752 348 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 15 047 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    GTS Invest sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Harsz

    • 1 247 405 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 17 088 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    GTS Invest sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 20
    Dom bliźniak

    Kruklanki

    • 590 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 3 688 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    CEZARY PSTRAK MAZURSKIE BIURO NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 12
    Dom wolnostojący

    Kożuchy Wielkie

    • 1 300 000 zł cena
    • 174 m2 powierzchnia
    • 7 472 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kamil Słowikowski Własny kąt
    Biuro nieruchomości

  • Działka Nowe Sołdany

    Sołdany

    • 240 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Jeśli szukasz sporej działki pod budowę wymarzonego domu to zapraszamy do zapoznania się z tą ofertą !!! Na sprzedaż działka o numerze geodezyjnym 342/11 , położona w miejs...

  • Działka Kożuchy Wielkie

    Kożuchy Wielkie

    • 120 000 zł cena
    • 2 217 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jeśli chciałbyś kupić atrakcyjną działkę budowlaną to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam na sprzedaż działki budowlane w malowniczej miejscowości Kożuchy Wielkie gm. Giżyck...

  • Działka Gajewo

    Gajewo

    • 385 000 zł cena
    • 2 262 m2 powierzchnia
    • 171 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jeśli szukasz działki budowlanej pod samym Giżyckiem to właśnie znalazłeś!!! Na sprzedaż piękna działka, położona przy ul. Dworskiej/Spacerowej w Gajewie, gminie Giżycko, powie...

  • Działka Kruklanki ul. Borecka

    Kruklanki » ul. Borecka

    • 250 000 zł cena
    • 868 m2 powierzchnia
    • 289 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana z pozwoleniem na budowę Kruklanki, ul. Borecka Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana nr 411/23 o powierzchni 868 m, położona w miejscowości...

  • Działka budowlana Kożuchy Wielkie gm. Giżycko
    1 / 6
    Działka budowlana Kożuchy Wielkie gm. Giżycko

    Kożuchy Wielkie

    • 150 000 zł cena
    • 1 482 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro Nieruchomości "Własny Kąt" z Giżycka oferuje na sprzedaż działkę okolice Giżycka. Działka położona jest w miejscowości Kożuchy Wielkie Numer działki 374. Położona jest w sp...

  • Działka usługowa Gajewo gm. Giżycko, Dworska
    1 / 7
    Działka usługowa Gajewo gm. Giżycko, Dworska

    Gajewo

    • 375 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Biuro nieruchomości WŁASNY KĄT Kamil Słowikowski oferuje na sprzedaż działkę Gajewie. Działka położona jest na skrzyżowaniu ulic Dworskiej i Obwodowej. Powierzchnia działki 3000m...

  • Działka z budynkiem gospodarczym, Antonowo k/Giżycka
    1 / 9
    Działka z budynkiem gospodarczym, Antonowo k/Giżycka

    Antonowo

    • 470 000 zł cena
    • 779 m2 powierzchnia
    • 604 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjnie położona działka w cichej i pięknej okolicy z dala od zgiełku ulicznego, z widokiem na poniżej położone łąki oraz z każdej strony bliski dostęp do Wielkich Jezior Mazur...

  • Całoroczny dom 180m2 na pięknej działce 1,2ha pod Giżyckiem
    1 / 16
    Całoroczny dom 180m2 na pięknej działce 1,2ha pod Giżyckiem

    Spytkowo

    • 1 399 000 zł cena
    • 178 m2 powierzchnia
    • 7 860 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam nowy, urządzony pod klucz całoroczny dom 180 m2 na Mazurach, w malowniczej wsi Spytkowo pod Giżyckiem (5km). Dom znajduje się na pięknej, ogromnej 1,2 ha działce z potencj...

  • 1 / 4
    Działka Kruklanki

    Kruklanki

    • 220 000 zł cena
    • 33 859 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Jeśli szukasz dużej działki rolnej na uboczu to właśnie znalazłeś!!!! Na sprzedaż działka o powierzchni 33 859 m2 (3,3859 ha) położona w miejscowości Kruklanki , gminie Kru...

  • Sprzedaż Siedliska – Spytkowo , Gmina Giżycko!!!
    1 / 9
    Sprzedaż Siedliska – Spytkowo , Gmina Giżycko!!!

    Spytkowo

    • 570 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 4 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    SPRZEDAŻ SIEDLISKA - SPYTKOWO 56 , GMINA GIŻYCKO Szlak Wielkich Jezior Mazurskich Na sprzedaż wyjątkowe siedlisko położone w miejscowości Spytkowo 56 (gmina Giżycko), w spokojnej,...

  • Działka rolno budowlana
    Działka rolno budowlana

    Kożuchy Wielkie

    • 55 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę rolno budowlaną o powierzchni 12 arów 1200m z warunkami zabudowy.Działka znajduję się 6km od Giżycka w miejscowości Kożuchy Wielkie ,działka jest położona 2km od j...

  • Działka Gajewo

    Gajewo

    • 230 000 zł cena
    • 1 263 m2 powierzchnia
    • 183 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Lokal użytkowy Gajewo gm. Giżycko
    1 / 15
    Lokal użytkowy Gajewo gm. Giżycko

    Gajewo

    • 2 250 000 zł cena
    • 435 m2 powierzchnia
    • 5 173 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości Własny Kąt Kamil Słowikowski prezentuje wyjątkową nieruchomość położoną w miejscowości Gajewo, w sąsiedztwie Lasu Miejskiego, zaledwie 380 metrów od jego granic...

  • 0% - Oferta deweloperska, Apartamenty nad j.Dargin

    Harsz

    • 906 068 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 18 122 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji. Planowany termin zakończenia inwestycji: VI.2026 Apartament nr M1.19, dwa balkony: 7,18 m _+ 1,82 m, m-ce parkingowe naziemne 30 000 zł [ Pełne zestawienie oferowan...

  • 0% - Oferta deweloperska, Apartamenty nad j.Dargin

    Harsz

    • 1 309 776 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 17 943 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji. Planowany termin zakończenia inwestycji: VI.2026 Apartament nr M1.3, loggia: 5,50 m, m-ce parkingowe naziemne 30 000 zł [ Pełne zestawienie oferowanych apartamentów...

  • 0% - Oferta deweloperska, Apartamenty nad j.Dargin

    Harsz

    • 880 887 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 12 767 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji. Planowany termin zakończenia inwestycji: VI.2026 Apartament nr M1.10, loggia: 5,50 m, m-ce parkingowe naziemne 30.000 zł [ Pełne zestawienie oferowanych apartamentó...

  • 0% - Oferta deweloperska, Apartamenty nad j.Dargin

    Harsz

    • 1 309 776 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 17 943 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji. Planowany termin zakończenia inwestycji: VI.2026 Apartament nr M1.4, dwie loggie: 5,50 m + 1,82 m, m-ce parkingowe naziemne 30 000 zł [ Pełne zestawienie oferowanyc...

  • 0% - Oferta deweloperska, Apartamenty nad j.Dargin

    Harsz

    • 696 989 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 17 872 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji. Planowany termin zakończenia inwestycji: VI.2026 Apartament nr M1.1, balkon: 1,82 m, loggia: 5,50 m, m-ce parkingowe naziemne 30 000 zł [ Pełne zestawienie oferowan...

  • 0% - Oferta deweloperska, Apartamenty nad j.Dargin

    Harsz

    • 789 966 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 15 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% prowizji. Planowany termin zakończenia inwestycji: VI.2026 Apartament nr M0.1, ogródek z tarasem: 33,74 m, m-ce parkingowe naziemne 30 000 zł [ Pełne zestawienie oferowanych a...

  • 0% - Oferta deweloperska, Apartamenty nad j.Dargin

    Harsz

    • 519 801 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 13 679 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji. Planowany termin zakończenia inwestycji: VI.2026 Apartament nr M1.21, balkon: brak, m-ce parkingowe naziemne 30 000 zł [ Pełne zestawienie oferowanych apartamentów...

  • 0% - Oferta deweloperska, Apartamenty nad j.Dargin

    Harsz

    • 896 613 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 17 933 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji. Planowany termin zakończenia inwestycji: VI.2026 Apartament nr M1.18, balkon: 5,94 m, m-ce parkingowe naziemne 30 000 zł [ Pełne zestawienie oferowanych apartamentów...

  • 0% - Oferta deweloperska, Apartamenty nad j.Dargin

    Harsz

    • 978 497 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 18 121 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji. Planowany termin zakończenia inwestycji: VI.2026 Apartament nr M1.2, balkon: 7,18 m, m-ce parkingowe naziemne 30 000 zł [ Pełne zestawienie oferowanych apartamentów...

  • Działka budowlana | Las Miejski, ul. Spacerowa
    1 / 13
    Działka budowlana | Las Miejski, ul. Spacerowa

    Gajewo

    • 209 000 zł cena
    • 1 270 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka jest zarezerwowana*. *Więcej ciekawych ofert znajdą Państwo na naszej stronie internetowej lub w biurze Freedom Nieruchomości Giżycko. Oferty niepublikowane są dostępne wył...

  • Działka budowlana | Las Miejski, ul. Spacerowa
    1 / 14
    Działka budowlana | Las Miejski, ul. Spacerowa

    Gajewo

    • 170 000 zł cena
    • 1 043 m2 powierzchnia
    • 163 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Giżycku w dzielnicy przy samym Lesie Miejskim w Giżycku, przy ul. Spacerowej. To idealna prop...