• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Dziwnów +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Sopotem

(1 615)
  • Mieszkanie Gdynia Śródmieście ul. Świętojańska

    Gdynia » Śródmieście » ul. Świętojańska

    • 1 249 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 11 565 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie w PRESTIŻOWEJ LOKALIZACJI, idealne do zamieszkania, wynajmu lub z przeznaczeniem na działalność typu biuro/ kancelaria.OGROMNE MOŻLIWOŚCI INWESTYCYJNE! LOKALIZACJA:Ulica...

  • Przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim
    1 / 10
    Przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim

    Gdańsk

    • 669 500 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 12 875 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Nowoczesne mieszkanie w kameralnym osiedlu – Gdańsk, ul. Dąbka Przestrzeń zaprojektowana z myślą o komforcie Mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 51,5 m², z funkcjonal...

  • Mieszkanie Gdynia Śródmieście ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polski...

    Gdynia » Śródmieście » al. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego

    • 3 699 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 34 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Luksusowy penthouse z prywatną windą i ogromnym tarasem! Najwyższej klasy nieruchomość w doskonałej lokalizacji.PENTHOUSE:  Na sprzedaż nowoczesny, słoneczny, elegancki, pięknie wy...

  • Mieszkanie Gdynia Karwiny, Janiny Porazińskiej
    1 / 15
    Mieszkanie Gdynia Karwiny, Janiny Porazińskiej

    Gdynia

    • 990 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 15 968 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Apartament 3-pokojowy o powierzchni 62,5 m2, jest możliwość dokupienia  miejsca postojowego w hali garażowej i dwa pomieszczenia zamykane( boksy na rowery) za cenę 50 000 zł, położ...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Głęboka

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Głęboka

    • 647 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 15 781 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    MIESZKANIE: na sprzedaż jasne, ciepłe, ciche, ustawne, rozkładowe, funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Śródmieście) o powierzchni użytkowej 40,50 m2. W jego sk...

  • Mieszkanie Gdańsk Orunia, Górna ul. Koralowa

    Gdańsk » Orunia-Św Wojciech-Lipce » ul. Koralowa

    • 589 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 13 089 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    Tylko u nas!Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią. Świetna propozycja dla rodziny oraz inwestora szukającego mieszkania "pod wynajem".LOKALIZCJA: Orunia Górna to ba...

  • 4-pokojowe mieszkanie na ostatnim piętrze
    1 / 6
    4-pokojowe mieszkanie na ostatnim piętrze

    Gdańsk

    • 784 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 10 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie na ostatnim piętrze – Gdańsk Ujeścisko-Łostowice, ul. Niepołomicka 25 Lokali...

  • Mieszkanie Gdańsk Chełm ul. Łańcucka

    Gdańsk » Chełm » ul. Łańcucka

    • 619 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 13 756 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie 45,40 m² w Gdańsku - ChełmIdealne na start, dla rodziny lub jako inwestycja!KUPISZ BEZ PROWIZJI!Na sprzedaż komfortowe i słoneczne mieszkanie o powierzchni 45,40 m², poł...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Gdańsk Łostowice ul. Świętokrzyska

    Gdańsk » ul. Świętokrzyska

    • 539 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 12 535 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    PRZESTRONNE, DO WŁASNEJ ARANŻACJI!2 pokoje z wyjściem na przestronną loggięMIESZKANIE: Na sprzedaż ciepłe, przytulne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 43,41 m2, położo...

  • 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy z ogródkiem
    1 / 10
    2-pokojowe mieszkanie w kamienicy z ogródkiem

    Gdańsk

    • 639 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 14 861 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Na sprzedaż: Dwupokojowe mieszkanie w kamienicy, ul. Twarda – Gdańsk Młyniska Opis nieruchomości Oferujemy wyją...

  • Mieszkanie Gdynia Pogórze ul.

    Gdynia » Pogórze

    • 995 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 10 365 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    MIESZKANIE DWU POZIOMOWE PODZIELONA NA 2 MNIEJSZE MIESZKANIA KAŻDE Z OSOBNYM WEJŚCIEM. IDEALNE NA WYNAJEM LUB DLA DUŻEJ RODZINY Z DOROSŁYM DZIECKIEM LOKALIZACJANieruchomość znajduj...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Gen. De Gaulle'a

    Gdańsk » Wrzeszcz » al. de Gaulle'a

    • 890 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 10 349 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    LOKALIZACJA:Mieszkanie znajduje się w doskonale skomunikowanej części Gdańska - zaledwie 50 metrów od przystanków autobusowych i tramwajowych, co zapewnia szybki dostęp do różnych...

  • Apartament nad Motławą -Brabank, 2 pokoje
    1 / 10
    Apartament nad Motławą -Brabank, 2 pokoje

    Gdańsk

    • 1 199 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 25 511 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Na sprzedaż: elegancki apartament 46,47 m² w prestiżowej inwestycji Brabank | Gdańsk, ul. Stara Stocznia Opis ni...

  • Mieszkanie Gdynia Działki Leśne ul. Śląska

    Gdynia » Działki Leśne » ul. Śląska

    • 615 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 11 389 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie na ul.Śląskiej 72, przestrzeń wymagająca remontu, z ogromnym potencjałem. Lokal na 4 piętrze w bloku z roku 1965 w bezpiecznej, zabudowanej od ulicy przestrzeni. Przed b...

  • Mieszkanie Rumia ul. Piaskowa

    Rumia » ul. Piaskowa

    • 620 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 5 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    ____Piękny zakątek nad Bałtykiem! ___Rumia! __Dębogórze-Wybudowanie Piętro domu na sprzedaż! Przy ul. Dębogórska dom mieszkalny Parter piętro i strych Na 1 piętrze mies...

  • Mieszkanie Pogórze ul. Feliksa Dorsza

    Pogórze » ul. Dorsza

    • 995 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 10 365 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    MIESZKANIE DWU POZIOMOWE PODZIELONA NA 2 MNIEJSZE MIESZKANIA KAŻDE Z OSOBNYM WEJŚCIEM.  LOKALIZACJANieruchomość znajduje się przy nowym osiedlu z 2022r. przy ulicy Feliksa Dorsza w...

  • WAVE–wyjątkowa oferta w sercu Gdańska
    1 / 7
    WAVE–wyjątkowa oferta w sercu Gdańska

    Gdańsk

    • 846 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 20 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    WAVE NIERUCHOMOŚCI – wyjątkowa oferta w sercu Gdańska! Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie przy ul. Jana Heweliusza 1, w bezpośrednim sąsiedztwie Centrum Handlowego Madison oraz k...

  • Dwupoziomowe mieszkanie z ogrodem- 10 min do morza
    Dwupoziomowe mieszkanie z ogrodem- 10 min do morza

    Kosakowo

    • 749 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 9 987 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Dom & House
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Gdańsk Łostowice, Borkowska
    1 / 5
    Mieszkanie Gdańsk Łostowice, Borkowska

    Gdańsk

    • 622 506 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 10 206 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Zamieszkaj w miejscu, gdzie nowoczesny komfort spotyka się z zielonym spokojem! Przy ul. Borkowskiej w Gdańsku rusza sprzedaż mieszkań w nowej, kameralnej inwestycji z prywatnymi...

  • Mieszkanie Gdańsk Żabianka ul. Subisława

    Gdańsk » Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia » ul. Subisława

    • 1 100 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 19 643 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Nowe 4-pokojowe mieszkanie - Gdańsk Żabianka, ul. Subisława - 58,28 m² - parter. Bliskość plaży, komunikacji miejskiej, uczelni.Idealna propozycja dla inwestora który chce ulokować...