• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Piaseczno +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Sopotem

(1 615)
  • Kawalerka Żabianka
    1 / 6
    Kawalerka Żabianka

    Gdańsk

    • 2 200 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 10 piętro

    Mieszkanie Kawalerka Żabianka Ul Pomorska 94 , umeblowana ,bardzo dobra lokalizacja komunikacja . Mieszkanie umeblowane wyposażone , 2100 zł plus 500 zł i co drugi miesiąc energ...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Sienna Grobla

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Sienna Grobla

    • 799 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 23 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Apartament gotowy do zamieszkania! Wykończony wysokiej jakości materiałami! Sprawdzi się idealnie jako Twój Second-Home lub apartament inwestycyjny!TYLKO U NAS!LOKALIZACJA:Mieszkan...

  • Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia od 1.04.2024 r.
    1 / 10
    Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia od 1.04.2024 r.

    Gdańsk

    • 2 900 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie dostępne od zaraz . Przestronne, umeblowane, dobrze doświetlone dwupokojowe mieszkanie w centrum Gdańska. W mieszkaniu jest osobna kuchnia umeblowana i ze sprzętem AGD,...

  • Dwustronne mieszkanie 55,8 m²-3 pokoje
    1 / 10
    Dwustronne mieszkanie 55,8 m²-3 pokoje

    Gdańsk

    • 669 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 11 947 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, piwnicą i miejscem postojowym – Gdańsk Jasień Opis mieszkania: *Powierzchnia: 55,8 m² *Piętro: 1 z 3 Układ pomieszczeń: *przestro...

  • Przymorze, ul. Tysiąclecia – 42,5 m² po remoncie
    1 / 10
    Przymorze, ul. Tysiąclecia – 42,5 m² po remoncie

    Gdańsk

    • 648 500 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 15 082 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Przymorze | ul. Tysiąclecia | 42,5 m² po remoncie | 4. piętro | Komfortowe mieszkanie po remoncie – gotowe do w...

  • Mieszkanie Rumia rynek pierwotny ul. Owsiana

    Rumia » ul. Owsiana

    • 399 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 10 784 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    GOTOWE MIESZKANIE PO ODBIORACH w cenie komórka lokatorskaLOKALIZACJANieruchomość położona jest w Rumi przy ul. Owsianej, świetnie skomunikowanej, blisko centrum handlowe oraz szkoł...

  • Mieszkanie Gdynia Działki Leśne ul. Śląska

    Gdynia » Działki Leśne » ul. Śląska

    • 399 500 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 9 744 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Świetna inwestycja! 2 pokoje po remoncie - Gdynia Działki Leśne | 40,5 m²To 2-pokojowe, świeżo wyremontowane mieszkanie w centrum Gdyni to idealna propozycja zarówno dla inwestora,...

  • Mieszkanie Gdynia Chylonia ul. Kartuska

    Gdynia » Chylonia » ul. Kartuska

    • 799 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 12 293 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Ostatni nowy apartament w ofercie - komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem, balkonem, garażem i poddaszem w Gdyni Chyloni. Idealne dla osób ceniących spokój, nowoczesny stan...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Gdynia Witomino-Radiostacja ul. Konwaliowa

    Gdynia » Witomino-Radiostacja » ul. Konwaliowa

    • 649 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 13 245 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie 3 pokoje 47 m² po remoncie | Gdynia Witomino | Balkon, winda, parkingNa sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 47 m² w popularnej dzielnicy Gdynia Witomino.Lokal z...

  • Mieszkanie Gdańsk Łostowice rynek pierwotny ul. Pastelowa

    Gdańsk » ul. Pastelowa

    • 585 500 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 12 198 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim | 48,06 m² | balkon | Gdańsk, ul. Pastelowa | ekspozycja: południowy wschódNa sprzedaż nowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,0...

  • Mieszkanie Gdańsk Morena ul. Piecewska

    Gdańsk » ul. Piecewska

    • 729 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 9 987 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 7 piętro

    *** TYLKO U NAS !!! ***MIESZKANIE: Na sprzedaż jasne, ustawne, rozkładowe, 4-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni użytkowej 73,40 m2 znajdujące się w Gdańsku (dzie...

  • Mieszkanie Gdańsk Łostowice rynek pierwotny ul. Pastelowa

    Gdańsk » ul. Pastelowa

    • 677 500 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 11 484 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim | 59,07 m² | balkon | Gdańsk, ul. Pastelowa | ekspozycja: południe-wschódNa sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 59,07 m², poło...

  • Mieszkanie Gdynia Orłowo ul. Miernicza

    Gdynia » Orłowo » ul. Miernicza

    • 1 849 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 19 464 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 94,88 m², położone w kameralnym budynku z 2009 roku w prestiżowej dzielnicy Gdynia Orłowo.To idealne miejsce dla osób ce...

  • Mieszkanie Gdynia Śródmieście ul. Stefana Żeromskiego

    Gdynia » Śródmieście » ul. Żeromskiego

    • 1 099 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 16 403 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż atrakcyjnie położone 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 67,39 m2, położone w samym sercu Gdyni.INWESTYCJA:Inwestycja Żeromskiego 7 znajduje się w Śródmieści...

  • Mieszkanie Rumia rynek pierwotny ul. Owsiana

    Rumia » ul. Owsiana

    • 499 900 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 9 998 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    GOTOWE MIESZKANIE PO ODBIORACHLOKALIZACJANieruchomość położona jest w Rumi przy ul. Owsianej, świetnie skomunikowanej, blisko centrum handlowe oraz szkoły. INWESTYCJAInwestycja z 2...

  • Mieszkanie Gdynia Oksywie ul. Płk. Stanisława Dąbka

    Gdynia » Oksywie » ul. Dąbka

    • 419 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 11 972 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    TYLKO U NAS!Klimatyczne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35 m2  na parterze w kamienicy w Gdyni Oksywiu.LOKALIZACJA:Na sprzedaż przytulne mieszkanie 2-pokojowe przy ul. płk Stan...

  • Mieszkanie Rumia rynek pierwotny ul. Owsiana

    Rumia » ul. Owsiana

    • 548 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 9 964 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    GOTOWE MIESZKANIE PO ODBIORACHLOKALIZACJANieruchomość położona jest w Rumi przy ul. Owsianej, świetnie skomunikowanej, blisko centrum handlowe oraz szkoły.INWESTYCJAInwestycja z 20...

  • Mieszkanie Gdynia Pogórze ul. Kleeberga Franciszka

    Gdynia » Pogórze » ul. Kleeberga

    • 599 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 8 095 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Oferuję na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 74 m 2, zlokalizowane na IV, ostatnim piętrze w bloku w Gdyni Pogórze. Nieruchomość idealna dla większych rodzin, jaki i o...

  • Nowoczesny apartament z sauną i 2 miejscami
    1 / 15
    Nowoczesny apartament z sauną i 2 miejscami

    Gdańsk

    • 1 199 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 17 633 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Nowoczesny apartament z prywatną sauną i 2 miejscami garażowymi – Gdańsk Letnica, os. Horizon, ul. Starowiejska...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Stanisława Wyspiańskiego

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Wyspiańskiego

    • 519 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 14 829 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie idealne do zamieszkania lub jako zakup inwestycyjny.W kamienicy, w centrum Wrzeszcza, przy ul. Wyspiańskiego. Świetna lokalizacja i wygoda miejskiego życia!LOKALIZACJAGd...