• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Lipnica Górna
  • Sopot +20 km
  • Łomianki +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Sopotem

(1 615)
  • Mieszkanie Gdynia Obłuże, Podgórska
    1 / 9
    Mieszkanie Gdynia Obłuże, Podgórska

    Gdynia

    • 522 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 11 348 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    3 POKOJOWE MIESZKANIE | SŁONECZNE | PRZESTRONNE | DOBRZE SKOMUNIKOWANE | GDYNIA OBŁUŻE LOKALIZACJA: Nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, która charakteryzuje się...

  • Mieszkanie Gdańsk Stare Miasto ul. Zbytki

    Gdańsk » ul. Zbytki

    • 998 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 21 696 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż komfortowy, rozkładowy, funkcjonalny i wygodny, 3 pokojowy apartament obecnie funkcjonujący jako mieszkanie na wynajem. Lokal mierzy łącznie 46 m2. Składa się z:- 2 odd...

  • Mieszkanie Gdańsk Stare Miasto ul. Św. Barbary

    Gdańsk » ul. Barbary

    • 2 290 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 23 855 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Gdańsk Śródmieście to tętniące życiem centrum miasta, przez które przepływa najbardziej rozpoznawalna w północnej Polsce rzeka Motława, nadająca wyjątkowy klimat tej okolicy.Niedal...

  • Mieszkanie Gdynia Orłowo rynek pierwotny ul. Inżynierska

    Gdynia » Orłowo » ul. Inżynierska

    • 2 290 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 27 927 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Unikatowy apartament z tarasem na dachu w najbardziej prestiżowej części Gdyni - Orłowie.Prezentujemy nieruchomość, która łączy w sobie ponadczasową elegancję, luksus oraz absolutn...

  • Mieszkanie Gdynia ul. Orłowska

    Gdynia » ul. Orłowska

    • 2 890 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 57 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż unikalny, wolnostojący loft o powierzchni 50 m² z prywatnym ogródkiem, położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Trójmiasta - Gdyni Orłowie.Nieruchomość st...

  • Wynajem pokoju
    1 / 4
    Wynajem pokoju

    Gdańsk

    • 1 300 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 5 pokoje

    Wynajmę pokój w sercu Wrzeszcza – idealny dla studenta! Mam do wynajęcia pokój w klimatycznej kamienicy po remoncie, położonej przy ul. de Gaulle’a w Gdańsku Wrzeszczu – między Ga...

  • Apartament Nadmorski Dwór+miejsce w hali garażowej

    Gdańsk » Brzeźno » ul. Nadmorski Dwór

    • 1 750 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 29 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Szukasz apartamentu w pasie nadmorskim ?Szum fal, klimatyczne molo i strzeżona plaża, do której dotrzesz spacerem -Ta nieruchomość czeka właśnie na Ciebie.Osiedle charakteryzuj...

  • Spółdzielcze własnościowe na kameralnym osiedlu
    1 / 9
    Spółdzielcze własnościowe na kameralnym osiedlu

    Gdańsk

    • 698 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 9 972 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Mieszkanie spółdzielczo-własnościowe z Księgą Wieczystą | Gdańsk Na sprzedaż komfortowe mieszkanie spółdzielczo...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 2 pokojowe mieszkanie w kamienicy z piwnicą
    1 / 10
    2 pokojowe mieszkanie w kamienicy z piwnicą

    Gdańsk

    • 649 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 12 019 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Na sprzedaż: jasne mieszkanie 2-pokojowe w kamienicy – Gdańsk Wrzeszcz, ul. Partyzantów 27A Powierzchnia: 54 m²...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Danusi

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Danusi

    • 975 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    MIESZKANIE: na sprzedaż jasne, dwustronne, ciepłe, ustawne, 3-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Wrzeszcz) o powierzchni użytkowej 65,20 m2. W skład nieruchomości wchodzą:- s...

  • Mieszkanie Gdańsk Ujeścisko ul. Przemyska

    Gdańsk » ul. Przemyska

    • 999 999 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 10 205 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    TYLKO U NAS !2 POZIOMOWE MIESZKANIE: słoneczne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 98,2 m2. W skład mieszkania wchodzą:POZIOM I (62,91m2):- salon  z kuchnią i jadalnią; powierzch...

  • Mieszkanie Gdańsk Siedlce ul. Na Zboczu

    Gdańsk » Siedlce » ul. Na Zboczu

    • 2 200 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    LOKALIZACJA:Mieszkanie położone jest przy ul. Na zboczu w spokojnej i zielonej części Gdańska, z dala od zgiełku centrum, a jednocześnie z doskonałym dostępem do komunikacji miejsk...

  • Mieszkanie Gdańsk Orunia, Górna ul. Uranowa

    Gdańsk » Orunia-Św Wojciech-Lipce » ul. Uranowa

    • 579 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 9 492 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mieszkanie to oferuje wiele możliwości i jest idealne zarówno dla osób szukających miejsca dla siebie, jak i dla inwestorów.Nieruchomość do własnej aranżacji ! OKOLICA:Mieszkanie...

  • Mieszkanie przy morzu, stan deweloperski
    1 / 7
    Mieszkanie przy morzu, stan deweloperski

    Gdańsk

    • 1 100 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 16 177 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe nad morzem – Gdańsk Letnica, osiedle PORTO (ROBYG) Powierzchnia: 67,93 m² Licz...

  • Mieszkanie Gdańsk Kiełpinek ul. Serdeczna

    Gdańsk » ul. Serdeczna

    • 1 550 000 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 13 964 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Informacja: mieszkanie w swoim pierwotnym układzie posiadało 5 pokoi i dwie pełne łazienki, dlatego istnieje możliwość przywrócenia tego stanu.MIESZKANIE: na sprzedaż jasne, trójst...

  • Przymorze/Chłopska - M3 do wprowadzenia

    Gdańsk

    • 690 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 16 047 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Jacek Kopijka
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Długa

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Długa

    • 899 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 25 686 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Najpopularniejsza ulica w Gdańsku! Mieszkanie przy ul. Długiej! Okna na ciche wewnętrzne podwórze!Samo Centrum Gdańska!LOKALIZACJA: TOP OF THE TOP Mieszkanie położone jest w samym...

  • Przestronne 3-pokojowe mieszkanie na wys. parterze
    1 / 13
    Przestronne 3-pokojowe mieszkanie na wys. parterze

    Gdańsk

    • 648 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 9 819 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w Karczemkach Kiełpińskich , usytuowane na parterze w trzypiętr...

  • Mieszkanie Gdynia Działki Leśne ul. Olsztyńska

    Gdynia » Działki Leśne » ul. Olsztyńska

    • 2 500 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na wynajem przestronne mieszkanie o powierzchni 58 m², położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdyni - Działkach Leśnych. To idealne miejsce dla osób, które cenią sobie...

  • Mieszkanie Gdańsk gm. Gdańsk  Jasień, Lubowidzka
    1 / 3
    Mieszkanie Gdańsk gm. Gdańsk Jasień, Lubowidzka

    Gdańsk

    • 420 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 13 549 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferujemy na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w Gdańsku Jasień ul. Lubowidzka, które znajduje się w nowo wybudowanym budynku z 2026 roku. Mieszkanie o powierzchni 31,02 m² składa się...