• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Lipnica Górna
  • Sopot +20 km
  • Łomianki +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Sopotem

(1 615)
  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Obrońców Wybrzeża

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Obrońców Wybrzeża

    • 1 250 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 25 511 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    NA SPRZEDAŻ PIĘKNY APARTAMENT 2-POKOJOWY Z DUŻYM BALKONEM NAD MORZEM !!WYSOKI STANDARD WYKOŃCZENIA - DUŻY BALKON 10 MINUT DO PLAŻY - INWESTYCJA SPECTRUM !APARTAMENT: Na sprzedaż 2-...

  • Mieszkanie Banino ul. Wojciecha Kossaka

    Banino » ul. Kossaka

    • 849 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 9 434 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Słoneczne, bardzo zadbane 4-pokojowe mieszkanie w Baninie o powierzchni 89,96 m² w spokojnej okolicy. Idealne dla rodziny!LOKALIZACJA:Mieszkanie zlokalizowane w cichej i spokojnej...

  • Mieszkanie Gdańsk Nowy Port ul. Wolności

    Gdańsk » Nowy Port » pl. Wolności

    • 3 500 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia oferujemy wyjątkowe mieszkanie w Nowym Porcie. Nieruchomość usytuowana na 1 piętrze w zadbanej kamienicy z ogrodzonym terenem, na którym znajduję się miejsca postojowe...

  • Mieszkanie Gdańsk Nowy Port ul. Wolności

    Gdańsk » Nowy Port » pl. Wolności

    • 837 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 10 871 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż oferujemy wyjątkową ofertę mieszkania w Nowym Porcie. Nieruchomość usytuowana na 1 piętrze w zadbanej kamienicy z ogrodzonym terenem, na którym znajduję się miejsca pos...

  • Mieszkanie Gdańsk Sobieszewo ul. Nadwiślańska

    Gdańsk » ul. Nadwiślańska

    • 750 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 17 442 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Świetne 2-pokojowe mieszkanie z dużym 82 m2 ogrodem ! Inwestycja Villa Neptun - 10 minut do plaży - Faktura VAT 23%Podana cena jest ceną brutto z możliwością wystawienia faktury VA...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Wałowa

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Wałowa

    • 2 700 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia 2 pokoje w inwestycji Bastion Wałowa.Wokół pełna infrastruktura handlowo - usługowa, tereny spacerowe, restauracje oraz dostęp do komunikacji miejskiej.Apartament skła...

  • Kawalerka przy obwodnicy idealna pod wynajem
    1 / 8
    Kawalerka przy obwodnicy idealna pod wynajem

    Gdańsk

    • 450 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 13 637 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Na sprzedaż: Kawalerka przy obwodnicy Trójmiasta – idealna dla singla lub pod inwestycję Opis nieruchomości: Oferujemy przytulną kawalerkę, zlokalizowaną w bezpośrednim sąsiedztw...

  • Nowoczesny apartament 2-pokojowy Albatross Towers
    1 / 10
    Nowoczesny apartament 2-pokojowy Albatross Towers

    Gdańsk

    • 779 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 20 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Stylowy apartament w Albatross Towers | 6. piętro z widokiem | Gdańsk Przymorze Na sprzedaż nowoczesne, w pełni...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Gdynia Mały Kack ul. Strzelców

    Gdynia » Mały Kack » ul. Strzelców

    • 1 780 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 18 737 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    LOKALIZACJA: Mieszkanie znajduje się w Gdyni, w dzielnicy Mały Kack, na kameralnym osiedlu ALTORIA.  Dojazd do centrum Gdyni, Orłowa, lub Sopotu zajmuje kilka minut. Z jednej stron...

  • Mieszkanie Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana ul. Bp. Dominika

    Gdynia » Wzgórze Św Maksymiliana » ul. Dominika

    • 719 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 14 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż: klimatyczne 3-pokojowe mieszkanie w Gdyni - Wzgórze Św. Maksymiliana.Powierzchnia: 48 m²,Piętro: 2/4,Budynek: lata 50., cegła.Dlaczego warto?To mieszkanie łączy w sobi...

  • Mieszkanie Gdańsk Brzeźno ul. Nadmorski Dwór

    Gdańsk » Brzeźno » ul. Nadmorski Dwór

    • 2 480 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 29 524 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 2 niezależne apartamenty - idealne na inwestycję pod najem krótkoterminowy !NADMORSKI DWÓR:to jedno z najbardziej prestiżowych osiedli w Gdańsku - zamknięte, monitorowa...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Szafarnia

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Szafarnia

    • 1 850 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 19 271 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚĆ PODZIELONA NA DWA APARTAMENTY POD NAJEM KRÓTKOTERMINOWY LOKALIZACJA:Najbardziej prestiżowa i pożądana lokalizacja w całym Trójmieście!Apartament usytuowany...

  • 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i dużą piwnicą
    1 / 13
    2-pokojowe mieszkanie z balkonem i dużą piwnicą

    Gdańsk

    • 658 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 12 902 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i dużą piwnicą – Gdańsk Siedlce, ul. Seweryna Goszczyńskiego Powi...

  • Mieszkanie Gdańsk Oliwa ul. Wita Stwosza

    Gdańsk » Oliwa » ul. Stwosza

    • 1 870 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 25 973 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 3 pokojowy apartament - Gdańsk Oliwa, ul. Wita StwoszaChemy zaprezentować Państwu wyjątkowy, komfortowy apartament położony w prestiżowej inwestycji „Kamienica pod Wrzo...

  • Mieszkanie Gdańsk Sobieszewo rynek pierwotny ul. Tęczowa

    Gdańsk » ul. Tęczowa

    • 656 205 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 14 583 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    TYLKO U NAS!OSTATNIE WOLNE LOKALE!NIERUCHOMOŚĆ: Budynek apartamentowy składający się z 12 apartamentów o powierzchni od 35 do 55 m2. Każdy z nich posiada wygodny balkon lub taras....

  • Mieszkanie Gdańsk Sobieszewo rynek pierwotny ul. Tęczowa

    Gdańsk » ul. Tęczowa

    • 810 950 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 16 550 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie Gdańsk Sobieszewo rynek pierwotny ul. Tęczowa

    Gdańsk » ul. Tęczowa

    • 503 960 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 14 823 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Gdańsk Sobieszewo rynek pierwotny ul. Tęczowa

    Gdańsk » ul. Tęczowa

    • 658 350 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 14 312 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Gdańsk Kokoszki ul. Fundamentowa

    Gdańsk » Kokoszki » ul. Fundamentowa

    • 525 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 9 906 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    SŁONECZNE 3-POKOJOWE MIESZKANIE BLISKO OBWODNICY.LOKALIZACJA:Mieszkanie znajduje się w gdańskiej dzielnicy Kokoszki. Miejsce świetnie skomunikowane z całym Trójmiastem. Bliskość ob...

  • Mieszkanie Gdynia Babie Doły ul. Ikara

    Gdynia » Babie Doły » ul. Ikara

    • 445 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 15 345 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    MIESZKANIE Z PIĘKNYM WIDOKIEM NA LAS! CZUJESZ SIĘ JAK NA WCZASACH!150m do piaszczystej plaży! DOSTĘPNE OD ZARAZ!LOKALIZACJA:Nieruchomość znajduje się w Babich Dołach. Wyjątkowa dzi...