• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Sopotem

(1 615)
  • Mieszkanie Gdańsk Morena ul. Franciszka Rakoczego

    Gdańsk » ul. Rakoczego

    • 534 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 17 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Na sprzedaż nowoczesny apartament z ogródkiem położony na cenionym osiedlu Morenova, zrealizowanym przez renomowanego dewelopera ROBYG z 2019 roku. To propozycja dla osób szukający...

  • Wyjątkowa nieruchomość położoną w centrum Gdańska
    Wyjątkowa nieruchomość położoną w centrum Gdańska

    Gdańsk

    • 920 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 24 211 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż – komfortowy apartament w prestiżowej lokalizacji, ul. Długa, Gdańsk – Stare Miasto Oferujemy do sprzedaży wyjątkową nieruchomość położoną w samym centrum Gdańska, przy...

  • Lokal mieszkalno-użytkowy 55 m2 Piastowska Gdańsk
    1 / 16
    Lokal mieszkalno-użytkowy 55 m2 Piastowska Gdańsk

    Gdańsk

    • 694 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 12 619 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    W sprzedaży 3-pokojowy lokal użytkowy o powierzchni 55 m2 z. Lokal znajduje się w budynku, położonym w spokojnej okolicy. Wykończony w wysokim standardzie, w pełni wyposażony i go...

  • Miekszanie 3 pokojowe nad stawem
    1 / 9
    Miekszanie 3 pokojowe nad stawem

    Gdańsk

    • 749 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 13 375 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie | 55,55 m² | Garaż + komórka | Gdańsk Oliwa | Wyjątkowa lokalizacja nad stawe...

  • Mieszkanie Rumia Janowo, Błoń Janowskich
    1 / 9
    Mieszkanie Rumia Janowo, Błoń Janowskich

    Rumia

    • 647 660 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 13 218 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA WYŁĄCZNIE W LOVE AT HOME. Z naszym biurem tylko bezpieczna sprawdzona transakcja. Sprawdź opinie o mojej firmie na stronie www.loveathome.pl                     - KUPUJĄCY...

  • Apartament typu studio na COSTABLANCA w słonecznej HISZPANII
    1 / 11
    Apartament typu studio na COSTABLANCA w słonecznej HISZPANII

    Gdynia

    • 378 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 6 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Odkryj ten wspaniały loft położony w atrakcyjnej dzielnicy Nueva Torrevieja, niecałe 2 km od plaży i centrum miasta. Nieruchomość została całkowicie odnowiona i jest zupełnie nowa,...

  • Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie – 2. p
    1 / 14
    Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie – 2. p

    Gdańsk

    • 740 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 15 417 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Lokalizacja Mieszkanie położone jest przy ul. Heweliusza 10 w Gdańsku, w doskonale skomunikowanej i cenionej części miasta. W bezpośrednim sąsiedztwie sklepy, punkty usługowe oraz...

  • Mieszkanie Biskupa Dominika Wzgórze Świętego Maksymiliana Gd
    1 / 7
    Mieszkanie Biskupa Dominika Wzgórze Świętego Maksymiliana Gd

    Gdynia

    • 685 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 14 892 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie zlokalizowane w znakomitej lokalizacji - przy ul. BP. Dominika. Świeżo wyremontowana klatka schodowa. Zadbana reprezentacyjna kamienica z 1955 r. Po remoncie. Powierz...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Funkcjonalne mieszkanie z dużym balkonem!
    1 / 8
    Funkcjonalne mieszkanie z dużym balkonem!

    Gdańsk

    • 699 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 11 096 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż: Przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,38 m² z dużym balkonem – ul. Świrskiego Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne, dobrze doświetlone mieszkanie o powierz...

  • 3 pokojowe. Deweloperskie mieszkania. Szybki odbiór.
    1 / 6
    3 pokojowe. Deweloperskie mieszkania. Szybki odbiór.

    Gdynia

    • 514 077 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 10 080 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Deweloperskie mieszkania, bez opłat i prowizji. Szybki odbiór. W ofercie 3 pok. mieszkania w Gdyni: - z pakietem mega rabatów - bezpośredni zakup bez prowizji, opłat i podatku PC...

  • Mieszkania deweloperskie. Świetna lokalizacja
    1 / 8
    Mieszkania deweloperskie. Świetna lokalizacja

    Gdańsk

    • 750 200 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 14 155 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkania w świetnej lokalizacji, Gdańsk Siedlce/Śródmieście. Oferujemy mieszkania do odbioru i bez dodatkowych opłat i prowizji: - z pakietem mega rabatów - odbiory od zaraz...

  • Gdynia. 4 pok. deweloperskie mieszkania. Szybki odbiór.
    1 / 4
    Gdynia. 4 pok. deweloperskie mieszkania. Szybki odbiór.

    Gdynia

    • 638 910 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 10 305 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Deweloperskie mieszkania, bez opłat i prowizji. Szybki odbiór na kwiecień. W ofercie 4 pok. mieszkania w Gdyni: - posiadamy pakiet mega rabatów - bezpośredni zakup bez prowizji,...

  • Mieszkanie Gdynia Chylonia ul. Ludwika Zamenhofa

    Gdynia » Chylonia » ul. Zamenhofa

    • 2 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie 49 m² - Gdynia Chylonia, ul. Zamenhofa 3Na wynajem funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49 m², zlokalizowane na 3. piętrze 4-piętrowego budynku w spokojnej części Gdyni...

  • Mieszkanie Gdańsk Ujeścisko ul. Jerzego Świrskiego

    Gdańsk » ul. Świrskiego

    • 699 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 12 264 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    ATRAKCYJNE MIESZKANIE Z WIDOKIEM NA STAW I PARK - WIEŻYCKA FOLWARKLOKALIZACJA: Mieszkanie znajduje się na granicy Ujeściska i Zakoniczyna, w miejscu zapewniającym wygodną komunikac...

  • Mieszkanie Gdańsk Jasień ul. Lawendowe Wzgórze

    Gdańsk » ul. Lawendowe Wzgórze

    • 620 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 15 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    REZERWACJA To idealna propozycja dla singli, studentów, par oraz osób starszych, które szukają komfortowego mieszkania w doskonałej lokalizacji i z wygodnym dostępem do komunikacji...

  • Mieszkanie Gdańsk Orunia, Górna ul. Turkusowa

    Gdańsk » Orunia-Św Wojciech-Lipce » ul. Turkusowa

    • 430 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 16 539 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

      OKOLICA:Mieszkanie położone jest w spokojnej dzielnicy Gdańska (Orunia Górna). Wokół znajduje się dużo zieleni i miejsc idealnych do wypoczynku, m.in. Park Oruński, staw, czy śc...

  • Mieszkanie Gdynia Witomino ul. Strażacka

    Gdynia » Witomino-Radiostacja » ul. Strażacka

    • 529 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 13 565 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    TYLKO U NAS!Na sprzedaż ustawne, 2 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem oraz piwnicą.Idealna propozycja dla pary, studenta, małej rodziny oraz osoby starszej.Niskie koszty eksploat...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Marynarki Polskiej

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Marynarki Polskiej

    • 839 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 13 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    TYLKO U NAS !0% PROWIZJI !  3-POKOJOWE MIESZAKNIE W CENTRUM GDAŃSKA!LOKALIZACJA:Oferujemy na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Marynarki Polskiej.Zaledwie 1 minuta na p...

  • Mieszkanie Gdańsk Chełm ul. Wincentego Witosa

    Gdańsk » Chełm » ul. Witosa

    • 510 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 11 861 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Duża kawalerka z małym gabinetem z oknem 43 m² - możliwość wydzielenia drugiego pokoju, idealna na inwestycję! Na sprzedaż ustawna i przestronna kawalerka o powierzchni 43 m², poło...

  • Mieszkanie Gdańsk Chełm ul. Ptasia

    Gdańsk » Chełm » ul. Ptasia

    • 569 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 16 258 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w inwestycji Via Flora (Develia), oddanedo użytku w 2024 rokuNa sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone i umeblowane mieszkanie opowierzchni ok....