• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Sopotem

(1 615)
  • Mieszkanie Gdańsk Jasień ul. Stolema

    Gdańsk » ul. Stolema

    • 739 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 11 920 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu: możliwość zakupu przez obcokrajowców bez zgody ministerstwa.MIESZKANIE:Mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze w budynku 5 piętrowym, zaj...

  • Mieszkanie Gdynia Obłuże rynek pierwotny ul. Krawiecka

    Gdynia » Obłuże » ul. Krawiecka

    • 861 824 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 13 466 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkania w trakcie odbiorówMIESZKANIE 4 POKOJOWE NA 3 PIĘTRZE Z BALKONEM, WINDA, SIŁOWNIA, KOMÓRKA, HALA GARAŻOWA, MOŻLIOWOŚĆ ŁADOWANIA AUTA ELEKTRYCZNEGOLOKALIZACJANieruchomość...

  • Mieszkanie Gdynia Obłuże rynek pierwotny ul. Krawiecka

    Gdynia » Obłuże » ul. Krawiecka

    • 821 426 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 12 261 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Gotowe mieszkanie - MIESZKANIE 4 POKOJOWE, możliwość zakupu Komórki i Hali GarażowejLOKALIZACJANieruchomość położona jest przy ul. Krawieckiej w Gdyni w dzielnicy Obłuże. Znakomita...

  • Mieszkanie Gdynia Obłuże rynek pierwotny ul. Krawiecka

    Gdynia » Obłuże » ul. Krawiecka

    • 726 511 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 13 972 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkania w trakcie odbiorówMIESZKANIE 3 POKOJOWE NA 3 PIĘTRZE Z BALKONEM 5,76, WINDA, SIŁOWNIA, KOMÓRKA, HALA GARAŻOWA, MOŻLIOWOŚĆ ŁADOWANIA AUTA ELEKTRYCZNEGOLOKALIZACJANierucho...

  • 2-pokojowe mieszkanie 500 m od plaży
    1 / 8
    2-pokojowe mieszkanie 500 m od plaży

    Gdańsk

    • 399 999 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 14 815 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Na sprzedaż – 2-pokojowe mieszkanie w Brzeźnie, blisko morza Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne dwupokojowe mieszkanie o kompaktowym metrażu, zlokalizowane w dynamicznie rozwija...

  • Mieszkanie Gdynia Obłuże rynek pierwotny ul. Krawiecka

    Gdynia » Obłuże » ul. Krawiecka

    • 628 884 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 12 094 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mieszkania gotowe po odbiorachMIESZKANIE 3 POKOJOWE Z OGRÓDKIEM LOKALIZACJANieruchomość położona jest przy ul. Krawieckiej w Gdyni w dzielnicy Obłuże. Znakomita lokalizacja skąd ma...

  • Mieszkanie Gdańsk Zakoniczyn ul. Kmdr. Tadeusza Bramińskiego

    Gdańsk » ul. Bramińskiego

    • 830 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 12 770 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    LOKALIZACJA:Gdańsk. Miejsce graniczne pomiędzy dzielnicami Zakoniczyn i Ujeścisko. Największym atutem położenia bloku jest fakt, że szkoła znajduję się dosłownie za rogiem. Pieszo...

  • Syndyk sprzeda udział 1/2 w nieruchomości lokalowej - Gdańsk
    1 / 4
    Syndyk sprzeda udział 1/2 w nieruchomości lokalowej - Gdańsk

    Gdańsk

    • 249 375 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 3 464 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 8 piętro

    WYCIĄG Z REGULAMINU SPRZEDAŻY. 1.     Przedmiotem sprzedaży jest udział w wysokości 1/2 w prawie własności lokalu mieszkalnego nr 24 zlokalizowanego w budynku mieszkalnym wielorod...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Gdańsk Ujeścisko ul. Jerzego Świrskiego

    Gdańsk » ul. Świrskiego

    • 859 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 14 082 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    PRZESTRONNE, USTAWNE, DWUSTRONNE I JASNE MIESZKANIE Z WIDOKIEM NA STAW- WIEŻYCKA FOLWARKLOKALIZACJA: Mieszkanie znajduje się na granicy Ujeściska i Zakoniczyna, w miejscu zapewniaj...

  • Mieszkanie Gdańsk Jasień ul. Lawendowe Wzgórze

    Gdańsk » ul. Lawendowe Wzgórze

    • 485 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 17 322 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    MIESZKANIE: na sprzedaż jasne, ciepłe, ciche, ustawne, funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 27,89 m2 położone w Gdańsku (dzielnica Łostowice). W jego skład w...

  • Nowoczesne i w pełnie urządzone mieszkanie
    1 / 5
    Nowoczesne i w pełnie urządzone mieszkanie

    Gdańsk

    • 820 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 22 778 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Na sprzedaż: nowoczesne, w pełni urządzone mieszkanie w prestiżowej inwestycji Aura 40 w centrum Gdańska Lokaliz...

  • Stylowe mieszkanie po remoncie – centrum Gdańska
    1 / 10
    Stylowe mieszkanie po remoncie – centrum Gdańska

    Gdańsk

    • 749 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 16 645 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Wyjątkowe mieszkanie po remoncie – serce Gdańska Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w jednej z najm...

  • Apartament typu studio z widokiem na Motławę
    1 / 7
    Apartament typu studio z widokiem na Motławę

    Gdańsk

    • 949 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 28 758 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Apartament typu studio z widokiem na Motławę – inwestycja Kapitanat Apartamenty, Gdańsk Na sprzedaż apartament...

  • Apartament nad morzem Gdańsk Tarasy Bałtyku

    Gdańsk » Przymorze Małe » rondo Kaczyńskiego

    • 1 850 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 27 206 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Przedstawiamy na sprzedaż słoneczny apartament 3 pokojowy z loggią, znajdujący się w kameralnej części dzielnicy-Gdańsk Przymorze, w bezpośrednim otoczeniu morza oraz Parku P...

  • Mieszkanie Gdańsk Ujeścisko ul. Cedrowa

    Gdańsk » ul. Cedrowa

    • 615 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 16 185 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Stylowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Wolne Miasto - Gdańsk UjeściskoMIESZKANIE: komfortowe, w pełni wyposażone, dwupokojowe mieszkanie o przemyślanym układzie funkcjonalnym....

  • Syndyk sprzeda lokal mieszkalny
    1 / 16
    Syndyk sprzeda lokal mieszkalny

    Gdynia

    • 923 135 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 10 611 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza „na podstawie art. 320 ustawy z dnia 28.02.2003r. Prawo upadłościowe oraz na warunkach okreś...

  • Mieszkanie w Żukowie oś. Złota Reneta - NOWE !!
    1 / 9
    Mieszkanie w Żukowie oś. Złota Reneta - NOWE !!

    Żukowo

    • 2 750 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wynajmę nowe mieszkanie na Osiedlu Złota Reneta, oddane w 2022 r. Mieszkanie 2 pokojowe, blok 11, na II piętrze z dobrym widokiem. 46m + 5m balkon, miejsce parkingowe przed budynki...

  • Mieszkanie Gdańsk Siedlce ul. Bystrzycka

    Gdańsk » Siedlce » ul. Bystrzycka

    • 3 600 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    MIESZKANIE: do wynajęcia jasne, ustawne, funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 65,11 m2 znajdujące się w Gdańsku (dzielnica Siedlce). W jego skład wchodzą:- p...

  • Mieszkanie Gdańsk Siedlce ul. Bystrzycka

    Gdańsk » Siedlce » ul. Bystrzycka

    • 1 040 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 16 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    MIESZKANIE: na sprzedaż jasne, ustawne, funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 65,11 m2 znajdujące się w Gdańsku (dzielnica Siedlce). W jego skład wchodzą:- po...

  • Mieszkanie Gdańsk Orunia ul. Diamentowa

    Gdańsk » Orunia-Św Wojciech-Lipce » ul. Diamentowa

    • 440 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 16 924 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    MIESZKANIE: na sprzedaż jasne, ciepłe, ustawne, 2-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Orunia) o powierzchni użytkowej 26,00 m2. W jego skład wchodzą:- pokój dzienny (9,90 m2),...