• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Sopotem

(1 615)
  • Mieszkanie Straszyn ul. Plutona

    Straszyn » ul. Plutona

    • 749 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 11 180 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Stylowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,20 m² na prestiżowym Osiedlu Modre w Straszynie. LOKALIZACJA:Osiedle Modre - najbardziej prestiżowe osiedle w Straszynie. W pełni mo...

  • Mieszkanie Gdańsk Łostowice ul. Niepołomicka

    Gdańsk » ul. Niepołomicka

    • 589 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 12 805 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,55 m², położone na 3. piętrze budynku z windą, na zadbanym, nowoczesnym osiedlu.Mieszkanie jest go...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Osiek

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Osiek

    • 879 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 14 410 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    LOKALIZACJA:Bardzo przytulna nieruchomość położona w spokojnej okolicy w Gdańsku Śródmieściu. Świetna lokalizacja pod względem dotarcia do Dworca Głównego PKP czy takich atrakcji j...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Aleja Gen. Józefa Hallera

    Gdańsk » Wrzeszcz » pl. Plac gen. Józefa Hallera

    • 1 050 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 14 789 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie inwestycyjne położone w Gdańsku Wrzeszczu - jednej z najbardziej pożądanych i płynnych lokalizacji w Trójmieście.To właśnie lokalizacja stanowi największą wa...

  • Mieszkanie Gdynia Karwiny ul. Zofii Nałkowskiej

    Gdynia » Karwiny » ul. Nałkowskiej

    • 3 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    3 pokoje z widokiem na las - idealna lokalizacjaWARUNKI NAJMU:- Czynsz najmu 3000zł + 700 zł /1200 zł opłaty administracyjne + prąd według zużycia- Kaucja: 6000zł- Okres najmu: 1 r...

  • Nowy apartament Gdańsk Stare Miasto widok na Motławe.
    1 / 16
    Nowy apartament Gdańsk Stare Miasto widok na Motławe.

    Gdańsk

    • 1 380 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 28 164 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Gdańsk to nie tylko ośrodek biznesowy, ale jeden z najważniejszych ośrodków turystycznych i kulturalnych w Polsce.Warto tu również mieszkać. Ofertą jest wyjątkowy Apartament w serc...

  • Mieszkanie 3-pojowe Przymorze
    1 / 9
    Mieszkanie 3-pojowe Przymorze

    Gdańsk

    • 589 997 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 15 527 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    Gaudium Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu, urządzone mieszkanie o powierzchni 38 m², położone w jednym z najbardziej pożądanych miejsc Gdańska – Przymorze ul. Obrońców Wybrze...

  • Mieszkanie Gdańsk Stare Miasto ul. Szeroka

    Gdańsk » ul. Szeroka

    • 949 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 13 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    BUDYNEK: mieszkanie mieści się na 4 piętrze w kamienicy wzniesionej w 1953 roku. Wybudowano ją z cegły, a dach pokryto dachówką ceramiczną. Ogólny stan całej nieruchomości jest dob...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Gdańsk Łostowice ul. Niepołomicka

    Gdańsk » ul. Niepołomicka

    • 819 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 13 650 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU DWÓCH MIEJSC POSTOJOWYCH!DO MIESZKANIA PRZYNALEŻY KOMÓRKA LOKATORSKA O POWIERZCHNI  5,83m2! Przestronne, trzypokojowe mieszkanie to doskonała propozycja dla osób s...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Podwale Staromiejskie

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Podwale Staromiejskie

    • 530 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 16 563 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    MIESZKANIENa sprzedaż jasne, ciepłe, ustawne, funkcjonalne, świetnie położone, 1-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Śródmieście) o powierzchni użytkowej 31,5 m2. DOSKONAŁE NA...

  • Słoneczne mieszkanie-Rumia
    1 / 6
    Słoneczne mieszkanie-Rumia

    Rumia

    • 399 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 8 490 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż słoneczne mieszkanie z balkonem, usytuowane w Rumi, w dzielnicy Janowo. Lokalizacja Lokal mieszkalny znajduje się w dzielnicy, która zapewnia dostęp do pełnej infrastr...

  • Wrzeszcz, który pokochasz od pierwszego spaceru!
    1 / 10
    Wrzeszcz, który pokochasz od pierwszego spaceru!

    Gdańsk

    • 699 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 15 887 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż świeżo wyremontowane, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m², położone na wysokim parterze w kameralnej, jednopiętrowej kamienicy przy ul. Kochanowskiego w gdańskim...

  • Mieszkanie Gdynia Redłowo ul. Powstania Wielkopolskiego

    Gdynia » Redłowo » ul. Powstania Wielkopolskiego

    • 1 199 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 22 204 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferta biura The House Nieruchomości.Zapraszamy na spotkanie w mieszkaniu położonym w Redłowie, jednej z tych dzielnic Gdyni, które wybiera się świadomie. To miejsce, gdzie miejski...

  • 3 pokoje w sercu Oliwy – kamienica po remoncie
    1 / 8
    3 pokoje w sercu Oliwy – kamienica po remoncie

    Gdańsk

    • 725 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 12 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO 3-pokojowe mieszkanie w sercu Oliwy – kamienica po remoncie Na sprzedaż mieszkanie własnościowe położone w jedn...

  • Mieszkanie Gdynia Śródmieście ul. Obrońców Wybrzeża

    Gdynia » Śródmieście » ul. Obrońców Wybrzeża

    • 559 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 13 635 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferta biura The House Nieruchomości.Ulica Obrońców Wybrzeża to adres, który funkcjonuje w samym sercu miasta - w bezpośrednim sąsiedztwie nowych inwestycji miejskich oraz projektó...

  • Mieszkanie Gdańsk Żabianka ul. Sztormowa

    Gdańsk » Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia » ul. Sztormowa

    • 1 100 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 17 461 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    MIESZKANIE: na sprzedaż jasne, dwustronne, ustawne, funkcjonalne, DOSKONAŁE NA INWESTYCJĘ!, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 63,20 m2 znajdujące się w Gdańsku (dzielni...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Siennicka

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Siennicka

    • 575 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 13 373 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    ŚWIETNE 2-POKOJE W CENTRUM GDAŃSKA Z WIDOKIEM NA WODĘ Z KAŻDEJ STRONY!MIESZKANIE:Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m² w bardzo dobrym stanie technicznym. Lokal prz...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Szafarnia

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Szafarnia

    • 3 990 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszam do wynajęcia wyjątkowego apartamentu zlokalizowanego w samym sercu gdańskiej Starówki, przy prestiżowej ulicy Szafarnia.MIESZKANIE:Przestronny apartament o powierzchni 66...

  • Mieszkanie Gdynia Karwiny ul. Górnicza

    Gdynia » Karwiny » ul. Górnicza

    • 765 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 7 650 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Eastate ma przyjemność zaprezentować Państwu dwupoziomowe mieszkanie przy ul. Górniczej, Gdynia - Karwiny.LOKALIZACJA:Ulica Górnicza znajduje się w gdyńskiej dzielnicy Karwiny, w s...

  • Mieszkanie Gdańsk Łostowice ul. Świętokrzyska

    Gdańsk » ul. Świętokrzyska

    • 899 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 13 418 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Nowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie 3-pokojowe - Świętokrzyska przy parkuNa sprzedaż nowe, trzypokojowe mieszkanie urządzone z dbałością o każdy detal.Przestronny salon z ane...