• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Sopotem

(1 615)
  • Klimatyczne, słoneczne mieszkanie z ogródkiem!
    1 / 15
    Klimatyczne, słoneczne mieszkanie z ogródkiem!

    Gdańsk

    • 650 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 11 819 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Szukasz przestronnego, słonecznego mieszkania z ogródkiem w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańska? Zależy Ci na sprawnej komunikacji z centrum miasta oraz szybkim dojeździ...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul.

    Gdańsk » Przymorze Małe

    • 655 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 18 195 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    SŁONECZNE 2-POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM !Gotowe do wejścia - nowoczesna inwestycja - doskonale skomunikowanie.MIESZKANIE: Na sprzedaż jasne, przestronne, w pełni wyposażone 2-po...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul.

    Gdańsk » Przymorze Małe

    • 510 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 20 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    ŚWIETNE STUDIO Z BALKONEM NA PRZYMORZUGOTOWE DO WYNAJĘCIA - NOWOCZESNA INWESTYCJA - DOSKONAŁE SKOMUNKOWANIE!MIESZKANIE: Na sprzedaż jasne, przestronne, w pełni wyposażone 2-pokojow...

  • Mieszkanie Gdynia Dąbrowa ul. Nagietkowa

    Gdynia » Dąbrowa » ul. Nagietkowa

    • 2 700 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    MIESZKANIE W DZIELNICY GDYNIA DĄBROWA, DOSTĘPNA OD ZARAZLOKALIZACJA:Mieszkanie położone w Gdyni Dąbrowie. Dąbrowa to spokojna dzielnica, położona jest w otulinie Trójmiejskiego Par...

  • Mieszkanie na sprzedaż
    1 / 11
    Mieszkanie na sprzedaż

    Gdynia

    • 370 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie – 36,70 m² – Gdynia Chylonia, ul. Gniewska 19E Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,70 m², położone na 3 piętrze w budynku przy u...

  • Mieszkanie Gdańsk Siedlce, Kartuska
    1 / 7
    Mieszkanie Gdańsk Siedlce, Kartuska

    Gdańsk

    • 1 109 453 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 18 188 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 6 piętro

    Nowoczesne osiedle, które wyróżnia się wysokim standardem wykonania położone w malowniczej dolinie potoku Siedleckiego. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku PCC i prowizji. Atuty i...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 9
    Sprzedam mieszkanie

    Gdańsk

    • 449 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 12 136 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Blisko do parku, do centrum Gdańska.

  • Mieszkanie Gdańsk Zaspa, Leszczyńskich
    Mieszkanie Gdańsk Zaspa, Leszczyńskich

    Gdańsk

    • 2 300 976 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 23 010 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Nowoczesne apartamenty z widokiem na zieleń, w doskonale skomunikowanej części Gdańska, wykończone w wysokim standardzie. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku PCC i prowizji. Atuty...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście, Stępkarska
    Mieszkanie Gdańsk Śródmieście, Stępkarska

    Gdańsk

    • 716 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 23 097 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Stylowe apartamenty nad Motławą, z technologią Smart House w standardzie, w świetnie skomunikowanej lokalizacji blisko Długiej i Wyspy Spichrzów. Zakup od dewelopera, bez 2% podatk...

  • Mieszkanie Gdynia Orłowo, Cyprysowa
    Mieszkanie Gdynia Orłowo, Cyprysowa

    Gdynia

    • 860 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 16 227 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Zapraszam do zapoznania się z mieszkaniem znajdującym się w Gdyni Orłowo przy ul. Cyprysowej. Lokal znajduje się na parterze w budynku dwupiętrowym, wybudowanym w 1935 roku, w któ...

  • Mieszkanie Gdańsk Orunia, Południe, Rytelska
    1 / 7
    Mieszkanie Gdańsk Orunia, Południe, Rytelska

    Gdańsk

    • 549 814 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 10 374 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Kameralne i nowoczesne osiedle w Gdańsku, blisko zieleni i z szybkim dojazdem do centrum. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku PCC i prowizji. Atuty inwestycji: - Każde mieszkanie...

  • Mieszkanie Gdańsk Stare Miasto ul. Straganiarska

    Gdańsk » ul. Straganiarska

    • 759 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 14 597 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    TYLKO U NAS!Umów się na prezentacje i zaproponuj swoją cenę!MIESZKANIE: na sprzedaż dwustronne, świetnie położone, IDEALNE NA INWESTYCJĘ, 2-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Stępkarska

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Stępkarska

    • 625 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 24 039 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    MIESZKANIE: na ustawne, IDEALNE NA INWESTYCJĘ, 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 26,11 m2 położony w Gdańsku (dzielnica Śródmieście). W jego skład wchodzą:- pokój dzien...

  • Mieszkanie Gdańsk Letnica rynek pierwotny ul. Starowiejska

    Gdańsk » Letnica » ul. Starowiejska

    • 955 155 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 18 369 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 13 piętro

          Wyjątkowy apartament z centralnym widokiem na morze.  LOKALIZACJA:Gdańsk Letnica jest to bardzo dynamicznie rozwijającą się dzielnicą Gdańska. Letnica to idealne miejsce do z...

  • Mieszkanie Gdynia Chylonia ul. Chylońska

    Gdynia » Chylonia » ul. Chylońska

    • 585 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 10 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Szukasz komfortowego mieszkania w świetnie skomunikowanej części Gdyni? Ta oferta to idealne połączenie funkcjonalności, wygody i doskonałej lokalizacji.Lokalizacja: nieruchomość p...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Św. Barbary

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Barbary

    • 2 600 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 24 762 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Szukasz nieruchomości, która łączy prestiż lokalizacji, przestrzeń domu i komfort apartamentu premium?Ta oferta spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających.Na sprzedaż wyjątk...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Sienna Grobla

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Sienna Grobla

    • 1 390 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 27 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Zamieszkaj tam, gdzie historia spotyka nowoczesny luksus.Wyobraź sobie poranek z widokiem na Motławę, spacer brukowanymi uliczkami i kawę w ulubionej restauracji zaledwie kilka kro...

  • Centrum wydarzeń – apartament Tartaczna!
    1 / 11
    Centrum wydarzeń – apartament Tartaczna!

    Gdańsk

    • 1 070 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 23 261 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego apartamentu zlokalizowanego przy ul. Tartacznej w samym sercu Gdańsk – w prestiżowej części Śródmieścia. Apartament o powierzchni...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz, Aleja Gen. Józefa Hallera
    1 / 6
    Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz, Aleja Gen. Józefa Hallera

    Gdańsk

    • 1 144 096 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 18 756 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    Nowoczesna inwestycja wyróżnia się nowoczesnym designem, inspirowanym nadmorskim klimatem, oraz wysoką jakością wykończenia. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku PCC i prowizji. At...

  • 2 pokoje do remontu | Przymorze
    1 / 10
    2 pokoje do remontu | Przymorze

    Gdańsk

    • 569 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 13 548 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż – 2 pokoje do remontu | Przymorze, blisko morza Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m², położone na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku w nadmorskiej dziel...