• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Sopotem

(1 615)
  • Mieszkanie Gdańsk ul. Rytelska

    Gdańsk » ul. Rytelska

    • 510 120 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 11 090 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Nowoczesne i kameralne osiedle składające się z dwóch kameralnych budynków, oferujących 119 wyjątkowych mieszkań. Każde z nich zostanie wzbogacone o przestronny, zadaszony balkon l...

  • Mieszkanie Gdańsk ul. Cygańska Góra

    Gdańsk » ul. Cygańska Góra

    • 833 869 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 17 018 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Wysokiej klasy apartament w kameralnym budynku, wkomponowanym w otaczającą go przyrodę I Komfortowe poczucie prywatności i wyciszenia w centralnej części Gdańska I W stanie dewelop...

  • Mieszkanie Gdańsk ul. Nadwiślańska

    Gdańsk » ul. Nadwiślańska

    • 811 185 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 19 785 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Raj dla miłośników natury z perspektywą inwestycyjną! Villa Neptun najnowszy projekt znanego dewelopera realizowany na gdańskiej Wyspie Sobieszewskiej. Kameralną inwestycję twor...

  • Mieszkanie Gdańsk ul. Starowiejska

    Gdańsk » ul. Starowiejska

    • 1 039 680 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 15 290 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    Gdańsk Letnica | ul. Starowiejska | jasne trzypokojowe mieszkanie na ostanim 8 piętrze | miejsce postojowe w garażu podziemnym | komórka lokatorska | zielona i nowoczesna okolica I...

  • Mieszkanie Gdańsk ul. Wieżycka

    Gdańsk » ul. Wieżycka

    • 815 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 10 867 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Kameralne osiedle w otoczeniu natury | Zielona okolica | Doskonała komunikacja z Trójmiastem Mamy więcej mieszkań w tej inwestycji - zadzwoń i sprawdź dostępność! Zapraszamy...

  • Mieszkanie Gdańsk ul. Borkowska

    Gdańsk » ul. Borkowska

    • 425 730 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 15 768 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Nowoczesne Osiedle zostało zaprojektowane na sielankowych terenach w sąsiedztwie wsi Borkowo w dzielnicy Orunia Górna-Gdańsk Południe. To zaciszne i urokliwe miejsce pośród zielony...

  • Mieszkanie Gdańsk ul. Łańcucka

    Gdańsk » ul. Łańcucka

    • 620 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 13 479 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46 m, położone w atrakcyjnej i dobrze skomunikowanej części Gdańska - dzielnica Chełm, przy ul. Łańcuckiej....

  • Mieszkanie Gdańsk ul. Mostek

    Gdańsk » ul. Mostek

    • 602 650 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 17 725 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    2-pokojowy apartament inwestycyjny na 1. piętrze w nowej inwestycji znanego Dewelopera I W pobliżu Mostu Siennickiego łączącego miasto z Wyspą Portową I Odbiór III kwartał 2024...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Gdańsk ul. Pastelowa

    Gdańsk » ul. Pastelowa

    • 623 500 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 10 568 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Funkcjonalność mieszkania przekłada się na liczne możliwości aranżacyjne, dzięki czemu z łatwością urządzisz swoje wymarzone komfortowe 3-pokojowe mieszkanie I Powierzchnia 59,10 m...

  • Mieszkanie Gdańsk ul. Leszczyńskich

    Gdańsk » ul. Leszczyńskich

    • 891 440 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 22 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Twój luksusowy adres przy Parku Millenium Inwestycja, która redefiniuje pojęcie komfortu. Położona w prestiżowej dzielnicy Zaspa-Rozstaje, na granicy Parku Millenium, łączy blis...

  • Mieszkanie Gdańsk ul. Wiosny Ludów

    Gdańsk » ul. Wiosny Ludów

    • 1 664 054 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 31 398 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Nowa inwestycja - dwa budynki, które z jednej strony są zaprojektowane zgodnie z nowoczesną architekturą z elementami industrialnymi (ciemne szkoło, antracytowa blacha), z drugiej...

  • Mieszkanie Gdańsk

    Gdańsk

    • 4 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 154 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Nowa inwestycja Porto położona jest zaledwie 10 minut spacerem od latarni morskiej. Lokalizacja blisko Zatoki Gdańskiej, na pograniczu Nowego Portu i Brzeźna, pozwala na dogodny do...

  • Mieszkanie Gdańsk Oliwa ul. Pawła Gdańca

    Gdańsk » Oliwa » ul. Gdańca

    • 3 500 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    MIESZKANIE:Na wynajem jasne mieszkanie o powierzchni 62,8 m², położone na 5. piętrze w 10-piętrowym bloku z windą.Mieszkanie składa się z:-4 osobnych, zamykanych pokoi - idealnych...

  • Mieszkanie Gdańsk Oliwa ul. Pawła Gdańca

    Gdańsk » Oliwa » ul. Gdańca

    • 809 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 13 263 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    NA SPRZEDAŻ TRÓJSTRONNE MIESZKANIE W REWELACYJNEJ LOKALIZACJI LOKALIZACJA:Nieruchomość znajduje się w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Gdańska - Oliwie, znanej z kameralnej...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Gdynia Obłuże rynek pierwotny ul. Krawiecka

    Gdynia » Obłuże » ul. Krawiecka

    • 566 501 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 13 489 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    MIESZKANIE 2 pokojowe Z OGRODEM o pow. 29,72m2LOKALIZACJANieruchomość położona jest przy ul. Krawieckiej w Gdyni w dzielnicy Obłuże. Znakomita lokalizacja skąd mamy 3 min do Estaka...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Gdynia Nowe Obłuże rynek pierwotny ul. Krawiecka

    Gdynia » Obłuże » ul. Krawiecka

    • 841 625 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 13 151 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    MIESZKANIE 4 POKOJOWE NA 2 PIĘTRZE Z BALKONEM, WINDA, SIŁOWNIA, KOMÓRKA, HALA GARAŻOWA, MOŻLIOWOŚĆ ŁADOWANIA AUTA ELEKTRYCZNEGOLOKALIZACJANieruchomość położona jest przy ul. Krawie...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Stefana Batorego

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Stefana Batorego

    • 630 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 17 028 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    MIESZKANIE:Na sprzedaż słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m², po generalnym remoncie, zaprojektowane z myślą o wysokim komforcie życia, a jednocześnie bardzo atrakcy...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Piastowska

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Piastowska

    • 560 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 13 024 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej poszukiwanych dzielnic Gdańsk - Przymorzu, przy ul. Piastowskiej. Lokalizacja idealna zarówno pod in...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz, Dolny ul. Jana Kilińskiego

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Kilińskiego

    • 449 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 13 206 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż atrakcyjne, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 33,7 m², zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska - Wrzeszczu. Lokal mieści się na...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Dolna Brama

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Dolna Brama

    • 449 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 10 205 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    MIESZKANIE JEST DO CAŁKOWITEGO REMONTU.DOLNE MIASTO - GDAŃSKIdealna propozycja inwestycyjnaKamienica położona w samym sercu Gdańska, w otoczeniu zabytkowej architektury. Dzięki rew...