• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Sopot +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Sopotem

(1 615)
  • Mieszkanie Gdańsk Siedlce ul. Jacka Malczewskiego

    Gdańsk » Siedlce » ul. Malczewskiego

    • 1 499 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 10 198 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    NA SPRZEDAŻ WYJĄTKOWE, DWUPOZIOMOWE, ELEGANCKIE MIESZKANIE W CENTRUM GDAŃSKAWyjątkowa propozycja dla osób, które szukają komfortu, przestrzeni i ponadczasowej elegancji o funkcjona...

  • Mieszkanie Gdańsk Morena ul. Prof. Stefana Myczkowskiego

    Gdańsk » ul. Myczkowskiego

    • 899 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 12 316 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    TYLKO U NAS! Stylowe, 4-pokojowe, słoneczne i przestronne mieszkanie o powierzchni 73,2 m2 na gdańskiej Morenie.LOKALIZACJA:Mieszkanie znajduje się w gdańskiej dzielnicy Morena. Je...

  • Ustawne 4 pokoje na Morenie - Gdańsk ul. Wileńska
    1 / 15
    Ustawne 4 pokoje na Morenie - Gdańsk ul. Wileńska

    Gdańsk

    • 859 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 11 013 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 6 piętro

    Freedom NIeruchomości ma przyjemność zaprezentować przestronne, 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Wileńskiej 59 w Gdańsku, dzielnica Morena. Nieruchomość znajduje się na...

  • Mieszkanie Gdynia Pustki Cisowskie, Borowikowa
    1 / 14
    Mieszkanie Gdynia Pustki Cisowskie, Borowikowa

    Gdynia

    • 799 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 12 107 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Gdynia, Pustki Cisowskie - 4 pokoje przy samym lesie (ul. Borowikowa) Wstęp: Jeśli szukasz mieszkania, w którym po pracy realnie odpoczniesz od miejskiego zgiełku, ta oferta na Pus...

  • Mieszkanie Rumia, Błoń Janowskich
    1 / 7
    Mieszkanie Rumia, Błoń Janowskich

    Rumia

    • 545 400 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 10 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    OFERTA W LOVE AT HOME. Z naszym biurem tylko bezpieczna sprawdzona transakcja. Sprawdź opinie o naszej firmie na stronie www.loveathome.pl                                - KUPUJĄC...

  • Przyjazna dla zwierząt kawalerka- Pomorska 14
    1 / 9
    Przyjazna dla zwierząt kawalerka- Pomorska 14

    Gdynia

    • 1 320 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Opis lokalu: Do wynajęcia przyjazna dla zwierząt kawalerka przy ul. Pomorska 14 w Gdyni. Nieruchomość: Powierzchnia16 m2. Niski parter. Do dyspozycji komórka lokatorska w piwnicy....

  • Mieszkanie 3-pokojowe Partyzantów
    1 / 8
    Mieszkanie 3-pokojowe Partyzantów

    Gdańsk

    • 849 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 13 477 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży przytulnego 3-pokojowego mieszkania znajdującego się na drugim piętrze zlokalizowanej w sercu niezwykłej dzielnicy Gdańska - Wrzeszcz przy ul...

  • Przestrzenne | OD Zaraz | Dwie sypialnie
    1 / 8
    Przestrzenne | OD Zaraz | Dwie sypialnie

    Gdańsk

    • 750 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 11 539 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    * KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI * * BIURA NIERUCHOMOŚCI TYLKO Z ZAINTERESOWANYM KLIENTEM NA PREZENTACJĘ * ATUTY: - 5 min pieszo do przystanku autobusowego; -kameralne osiedle; - Bl...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Kawalerka z ogródkiem | 27 m²
    1 / 7
    Kawalerka z ogródkiem | 27 m²

    Gdańsk

    • 477 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 17 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Na sprzedaż – kawalerka z ogródkiem | gotowa do zamieszkania Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 27 m², zakupio...

  • Kawalerka Chełm!
    1 / 13
    Kawalerka Chełm!

    Gdańsk

    • 1 750 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Nowoczesna kawalerka na Chełmie – Świetna komunikacja i spokój! Szukasz mieszkania, które łączy ciszę z szybkim dojazdem do centrum i obwodnicy? To oferta dla Ciebie! Przytulne, g...

  • Mieszkanie Gdynia Redłowo ul. Ułańska

    Gdynia » Redłowo » ul. Ułańska

    • 2 485 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 31 063 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Willa Ułańska - trzypokojowy apartament w wyjątkowej lokalizacji przy Rezerwacie Kępa RedłowskaLOKALIZACJA:Lokalizacja łączy w sobie spokój natury z wygodą miejskiego życia. Inwest...

  • Mieszkanie Gdynia
    1 / 8
    Mieszkanie Gdynia

    Gdynia

    • 1 049 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 13 624 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 77 m, położone na 1. piętrze budynku przy jednej z najbardziej prestiżowych i centralnych ulic Gdyni. Lokal składa s...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 3
    Sprzedam mieszkanie

    Gdańsk

    • 500 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 16 130 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Witam sprzedam mieszkanie własnościowo-spółdzielcze, dwupokojowe na Żabiance w jednej z najlepiej położonej i bezpiecznej dzielnicy Gdańska. Blisko do plaży, przedszkola, szkoły, s...

  • Mieszkanie Gdańsk Jasień ul. Kazimierza Leskiego

    Gdańsk » ul. Leskiego

    • 720 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 12 858 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    LOKALIZACJA:Nieruchomość zlokalizowana jest w gdańskiej dzielnicy Jasień, w otoczeniu nowoczesnej, niskiej zabudowy mieszkaniowej. W najbliższej okolicy znajduje się pełna infrastr...

  • Mieszkanie Rumia ul. Owsiana

    Rumia » ul. Owsiana

    • 2 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    LOKALIZACJA:Nieruchomość znajduje się w kameralnej inwestycji Przystań Rumia - to kompleks nowoczesnych budynków usytuowanych w sąsiedztwie CH Port Rumia, restauracji, szkół, kości...

  • Mieszkanie Gdynia Mały Kack ul. Lipnowska

    Gdynia » Mały Kack » ul. Lipnowska

    • 1 360 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 17 436 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    OKOLICA:Mały Kack to południowa dzielnica Gdyni granicząca z  Redłowem, Orłowem i Witominem, a od południa także z Sopotem. Ta część Małego Kacka, w której znajduje się mieszkanie...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz, Górny ul. Juliusza Słowackiego

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Słowackiego

    • 1 349 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 13 908 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przestronne, jasne, 96-metrowe mieszkanie w samym centrum Wrzeszcza, tuż obok Garnizonu.Idealna propozycja dla rodziny, pod wynajem lub dla osób, które szukają mieszkan...

  • Mieszkanie Gdynia Śródmieście ul. Św. Piotra

    Gdynia » Śródmieście » ul. Piotra

    • 1 180 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 26 819 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Zakup tej nieruchomości jest dobrym celem inwestycyjnym. Gdynia to dynamicznie rozwijające się miasto, co może oznaczać potencjalny wzrost wartości nieruchomości w przyszłości. Dod...

  • Mieszkanie Gdańsk Jasień ul. Połczyńska

    Gdańsk » ul. Połczyńska

    • 849 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 12 305 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogrodem - idealne miejsce dla rodziny, gdzie dzieci mogą bezpiecznie bawić się na świeżym powietrzu.OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS!BEZ PR...

  • 2 pokoje z komórką-II Morskiego Pułku Strzelców 16
    1 / 9
    2 pokoje z komórką-II Morskiego Pułku Strzelców 16

    Gdynia

    • 1 850 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia słoneczne, w pełni rozkładowe dwupokojowe mieszkanie z balkonem i komórką lokatorską przy II Morskiego Pułku Strzelców w Gdyni. Nieruchomość: Powierzchni...