mieszkanie na sprzedaż
14 maj 2026

Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Ks. Jerzego Popiełuszki

woj. Pomorskie pow. Gdańsk gm. Gdańsk
Dodane 7 godzin temu, Czwartek, 14 maj 2026 16:24
1 600 000 zł 64 m2
1 600 000 zł 64 m2 25 000 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 64 m2
Cena za metr 25 000 zł/m2
Pokoje 3
Piętro 4
ID oferty K37534402

Opis

3 pokoje na Dokach

LOKALIZACJA:
DOKI, jako część dzielnicy Młodego Miasta, tworzą wyjątkową przestrzeń zabudowy mieszkalnej, biurowej oraz zrewitalizowanej montażowni kadłubów łodzi podwodnych z jej imponującym food hallem i loftami serwisowanymi — MONTOWNI.
- nowoczesna, tętniąca życiem dzielnica
- bliskość atrakcji turystycznych
- rozbudowana infrastruktura handlowa, usługowa i edukacyjna
- bliskość dworca PKP, SKM i przystanku autobusowego

BUDYNEK:
Apartamentowiec z 2024 roku. Budynek z cichobieżną windą. Wnętrza budynków zdobią elementy dekoracyjne nawiązujące stylistyką i materiałami wykończeniowymi do tych występujących na terenie stoczni. Pod budynkiem miejsca w hali garażowej i komórki lokatorskie.

MIESZKANIE: Słoneczny apartament o powierzchni 64,49m2 składa się z:
- salonu z aneksem kuchennym o pow. 21,66
- sypialni o pow. 13,99 m2
- sypialni o pow. 11,97 m2 
- łazienki o pow. 4,93 m2
- toalety o pow. 1,83 m2
- przedpokoju pow. 10,06 m2

Z dużego salonu wyjście na balkon o pow. 5,21 m2 z widokiem w kierunku starego miasta. (widać Bazylikę Mariacką) i Muzeum Drugiej Wojny Światowej. Mieszkanie wykończone i umeblowane.  Idealne do zamieszkania oraz  jako inwestycja pod wynajem.

DODATKOWE INFORMACJE:
Dodatkowo do nieruchomości przynależy  miejsc postojowe w hali garażowej.
Dodatkowo płatne 50 tyś zł. (Zakup obligatoryjny).

Zapraszam na prezentacje!

KUP Z NAMI - KORZYSTNIE I BEZPIECZNIE!

- 0% prowizji od Kupującego (dotyczy ofert oznaczonych znaczkiem KUP bez prowizji) i żadnych dodatkowych lub ukrytych kosztów