• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Sopotem

(1 615)
  • Mieszkanie Gdańsk Chełm ul. Prof. Stanisława Szpora

    Gdańsk » Chełm » ul. Szpora

    • 2 800 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Eastate ma przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie z balkonem. Mieszkanie znajduje się przy ul. prof. Stanisława Szpora w dzielnicy Gdańsk Chełm. LOKALIZACJA:Ul. S...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Olsztyńska

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Olsztyńska

    • 599 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 13 312 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI: LOKALIZACJA ! Dostęp do komunikacji miejskiej, licznych sklepów oraz całej infrastruktury mieszkalnej bliskość pla...

  • Mieszkanie Gdańsk Osowa ul. Komety

    Gdańsk » Osowa » ul. Komety

    • 3 850 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Eastate ma przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem oraz miejscem postojowym na posesji . Apartament znajduje się na piętrze domu jednorodzinnego w...

  • Mieszkanie Gdańsk Suchanino ul. Karola Kurpińskiego

    Gdańsk » Suchanino » ul. Kurpińskiego

    • 598 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 11 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Jasne, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Gdańsk Suchanino, ul. KurpińskiegoNa sprzedaż komfortowe, ustawne mieszkanie do własnej aranżacji o powierzchni 52 m², zlokalizowane w spo...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Kotwiczników

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Kotwiczników

    • 3 200 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na wynajem wyjątkowe mieszkanie położone w prestiżowej inwestycji Rezydencja Wintera, w bezpośrednim sąsiedztwie Starego Miasta. To doskonała propozycja dla osób ceniących komfort,...

  • Mieszkanie Gdańsk Stogi ul. Wrzosy

    Gdańsk » Stogi z Przeróbką » ul. Wrzosy

    • 430 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 10 239 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferta dostępna tylko w Pepper House Nieruchomości!ATUTY NIERUCHOMOŚCI słoneczne, dwupokojowe mieszkanie funkcjonalny układ pomieszczeń osobna kuchnia mieszkanie z dużym pote...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Jaglana

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Jaglana

    • 2 850 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Oferuję do wynajęcia świeże, komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok. 40 m², położone w nowoczesnym budynku w ścisłym centrum Gdańska tuż przy hotelu Grano, w bezpośredni...

  • Mieszkanie Gdańsk Osowa ul. Jednorożca

    Gdańsk » Osowa » ul. Jednorożca

    • 1 649 000 zł cena
    • 158 m2 powierzchnia
    • 10 437 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    0% PROWIZJI!Przestronny apartament 157,5 m² z garażem i tarasem | Gdańsk Osowa MIESZKANIE:Na sprzedaż dwupoziomowy apartament o powierzchni 157,5 m², położony w kameralnym budynku...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Gdańsk Żabianka ul. Gospody

    Gdańsk » Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia » ul. Gospody

    • 819 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 16 380 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania oddalonego zaledwie 15 minut spacerem od morza. Idealna propozycja dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem.Najważniejs...

  • Mieszkanie Gdańsk Łostowice ul. Niepołomicka

    Gdańsk » ul. Niepołomicka

    • 2 550 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Nowe, jasne mieszkanie z balkonem i miejscem postojowym - wysoki standard, świetna lokalizacja - Gdańsk Ujeścisko - Łostowice.Z przyjemnością prezentuję nowe mieszkanie do wynajęci...

  • Apartament inwestycyjny - Gdańsk Oliwa, Piastowska
    Apartament inwestycyjny - Gdańsk Oliwa, Piastowska

    Gdańsk

    • 1 187 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 26 378 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Doskonała oferta inwestycyjna - wysoka stopa zwrotu! Na sprzedaż nowoczesny apartament z ogródkiem, położony w zielonej i prestiżowej dzielnicy Gdańska - Oliwie. Wyjątkowy układ...

  • Mieszkanie 2 pokoje, Gdańsk, Orunia
    1 / 16
    Mieszkanie 2 pokoje, Gdańsk, Orunia

    Gdańsk

    • 684 900 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 12 923 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Gaudium Nieruchomości prezentuje Państwu funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,8 m², zlokalizowane w Gdańsku – dzielnica Orunia Górna. Wszystkie zdjęcia (22) oferty znajdziecie...

  • Wynajem mieszkanie studenckie
    1 / 3
    Wynajem mieszkanie studenckie

    Gdańsk

    • 1 500 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Wynajme mieszkanie studenckie w Gdańsku Brzeźnie studentom, najchetniej medycyny. lecz nie tylko od 1.10.2026r Ul. Dunikowskiego7 Do wynajęcia, najchętniej studentom medycyny, fa...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Jagiellońska

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Jagiellońska

    • 549 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 11 935 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    HOT OFERTA! TYLKO U NAS!ATUTY:- doskonała lokalizacja- 700 m od morza- cicha i spokojna okolica- pełna infrastruktura usługowo-handlowa- idealne na inwestycję- Park Reagana i Park...

  • Mieszkanie Gdynia Orłowo ul. Akacjowa

    Gdynia » Orłowo » ul. Akacjowa

    • 1 399 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 14 573 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż prezentujemy Państwu dwa mieszkania położone w samym sercu dzielnicy Orłowo, która zachwyca wyjątkową lokalizacja.Na parterze z...

  • Mieszkanie Gdynia Witomino ul. 2 Morskiego Pułku Strzelców

    Gdynia » Witomino-Radiostacja » ul. Morskiego Pułku Strzelców

    • 410 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 12 059 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    ATUTY NIERUCHOMOŚCI: Mieszkanie gotowe do zamieszkania: funkcjonalny układ pomieszczeń zapewnia wygodę użytkowania i łatwy dostęp, co jest szczególnie istotne dla osób ceniących...

  • Mieszkanie Gdańsk Morena ul. Alfreda Nobla

    Gdańsk » ul. Nobla

    • 949 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 8 253 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    NOWA HOT OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o dużym potencjale aranżacyjnym, położone w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy...

  • Mieszkanie Gdańsk Nowy Port ul. Wolności

    Gdańsk » Nowy Port » pl. Wolności

    • 759 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 8 930 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W BIURZE PEPPER HOUSE!!!Na sprzedaż mieszkanie w zabytkowej części Gdańska Nowy Port. Mieszkanie jest po remoncie(wymienione zostały również instalacje el...

  • Mieszkanie Gdańsk Nowy Port ul. Wyzwolenia

    Gdańsk » Nowy Port » ul. Wyzwolenia

    • 549 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 11 935 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE! ATUTY: - blisko morza- po generalnym remocie- układ pomieszczeń- wydanie natychmiastowe- bardzo dobrze doświetlone pomieszczenia CHARAKTERYTSYKA:Na...

  • Mieszkanie Gdańsk Kowale ul. Zeusa

    Gdańsk » ul. Zeusa

    • 500 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 12 196 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    LOKALIZACJA:Nieruchomość położona jest w Kowalach, przy ul. Zeusa - w spokojnej i dobrze skomunikowanej części aglomeracji trójmiejskiej. W najbliższej okolicy znajdują się sklepy,...