• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Sopotem

(1 615)
  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul.

    Gdańsk » Przymorze Małe

    • 439 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 14 634 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    ! HOT OFERTA - TYLKO W PEPPER HOUSE !Na sprzedaż 30-metrowa kawalerka w sercu Przymorza.ATUTYPanoramiczny widok i zieleń:- Mieszkanie znajduje się na 5. piętrze z ekspozycją na par...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Juliusza Słowackiego

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Słowackiego

    • 549 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 16 148 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 10 piętro

    ! HOT OFERTA - TYLKO W PEPPER HOUSE !KAWALERKA Z PANORAMICZNYM WIDOKIEM - WRZESZCZ, UL. SŁOWACKIEGOMieszkanie, które łączy miejski styl życia z kojącym widokiem na naturę. Ta ofert...

  • Mieszkanie Gdańsk Ujeścisko ul. Przemyska

    Gdańsk » ul. Przemyska

    • 749 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 12 081 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    TYLKO DLA KLIENTÓW GOTÓWKOWYCHATUTY:- do własnej aranżacji,- doskonała lokalizacja,- pełna baza handlowo- usługowa,- dwustronna ekspozycja,- blisko komunikacji miejskiej.- miejsce...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Toruńska

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Toruńska

    • 4 900 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Wyjątkowa oferta dla osób ceniących komfort, wysoki standard i doskonałą lokalizację. Apartament mieści się w nowoczesnym apartamentowcu z 2021 roku, położonym tuż nad brzegiem Mot...

  • Mieszkanie Gdańsk Oliwa ul. Słowiańska

    Gdańsk » Oliwa » ul. Słowiańska

    • 3 100 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję do wynajęcia komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49 m², położone przy ul. Słowiańskiej 30 w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji, Gdańsk Oliwa.Mieszkanie...

  • RUMIA | Nowoczesne 2 Pokoje z Prywatnym Ogródkiem (40,03 m²)
    1 / 6
    RUMIA | Nowoczesne 2 Pokoje z Prywatnym Ogródkiem (40,03 m²)

    Rumia

    • 372 729 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 9 319 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    RUMIA | Nowoczesne 2 Pokoje z Prywatnym Ogródkiem (40,03 m²) Kancelaria Obsługi Nieruchomości Neptun Tower Prezentujemy ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania na parterze w nowo...

  • Mieszkanie Gdańsk Stogi, Wilhelma Stryjewskiego
    Mieszkanie Gdańsk Stogi, Wilhelma Stryjewskiego

    Gdańsk

    • 339 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 13 560 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 6 piętro

    Szanowni Państwo, na sprzedaż oferujemy jednopokojowe mieszkanie położone na szóstym piętrze w budynku położonym w nadmorskiej dzielnicy Gdańska, tj. Stogi. Na słoneczne mieszka...

  • Mieszkanie Gdańsk Morena ul. Myśliwskie Wzgórze

    Gdańsk » ul. Myśliwskie Wzgórze

    • 2 800 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- po kapitalnym remoncie,- piętro 4 z 4 z ładnym widokiem na przestrzał,- budynek z windą,- zwierzęta mile widziane,- miejsce w hali garażowej dodatkowo płatne...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Gdańsk ul. Bydgoska

    Gdańsk » ul. Bydgoska

    • 715 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 13 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    TYLKO U NAS! Dwustronne mieszkanie, zlokalizowane w atrakcyjnej dzielnicy Gdańska, przy ulicy Bydgoskiej 2. Mieszkanie jest w dobrym stanie, co pozwala na natychmiastowe wprowadzen...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Partyzantów

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Partyzantów

    • 934 900 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 11 402 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż dwupoziomowe, przestronne, klimatyczne, mieszkanie położone w odnowionej wrzeszczańskiej kamienicy.Mieszkanie jest położone na trzecim (ostatnim) piętrze budynku. Ma po...

  • Mieszkanie Gdańsk Łostowice ul. Olimpijska

    Gdańsk » ul. Olimpijska

    • 1 300 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 10 744 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż gustownie urządzone, dwupoziomowe- 4-pokojowe, klimatyzowane mieszkanie o powierzchni 121,10 m2.Na parterze znajduje się kuchnia otwarta na salon z jadalnią (z salonu w...

  • Mieszkanie Gdańsk Łostowice ul. Wielkopolska

    Gdańsk » ul. Wielkopolska

    • 2 600 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Nowe, świeżo wykończone 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem i miejscem w hali garażowej, w doskonałej lokalizacji - Gdańsk, Łostowice.Zostań pierwszym najemcą.Z przyjemnością prezent...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Juliana Tuwima

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Tuwima

    • 619 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 12 138 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych częściGdańska - Wrzeszcz/Aniołki, przy urokliwej ulicy Tuwima. To doskonałalokalizacja dla osób ceniących bliskość...

  • Mieszkanie Gdańsk Łostowice ul. Wielkopolska

    Gdańsk » ul. Wielkopolska

    • 3 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    MIESZKANIE: nowocześnie wykończone, jasne, ustawne, 3 pokojowe mieszkanie wraz z miejscem postojowym, oraz komórką lokatorską (ok. 2,m/2), w dobrze skomunikowanej lokalizacji Gdańs...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Obrońców Wybrzeża

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Obrońców Wybrzeża

    • 3 500 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 14 piętro

    MIESZKANIENa wynajem wyjątkowe 2 pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na Zatokę GdańskąOferujemy komfortowe mieszkanie położone na 14. piętrze, z którego rozpościera się spektaku...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Juliusza Słowackiego

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Słowackiego

    • 545 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 13 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    MIESZKANIE: 2-pokojowe słoneczne mieszkanie, o powierzchni 40,4 m2. W jego skład wchodzą:- salon 16,5 m2 z wyjściem na balkon 2,5 m2- pokój 9 m2- oddzielna kuchnia 5,1 m2- łazienka...

  • Mieszkanie Gdynia Chwarzno-Wiczlino ul. Czesława Niemena

    Gdynia » Chwarzno-Wiczlino » ul. Niemena

    • 1 170 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 16 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Lokalizacja:Nieruchomość znajduje się na zamkniętym osiedlu Fort Forest, które jest otoczone Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym, zapewnia codzienny kontakt z naturą, nie rezygnując...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Antoniego Lendziona

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Lendziona

    • 1 470 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 16 897 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    MIESZKANIE: lokal z ogromnym potencjałem zarówno inwestycyjnym jak i do zamieszkania dla osób, które potrafią docenić piękno starych kamienic. Powierzchnia ujawniona w księdze wiec...

  • Mieszkanie Gdańsk Piecki-Migowo ul. Myśliwska

    Gdańsk » Piecki-Migowo » ul. Myśliwska

    • 1 085 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 16 954 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    MIESZKANIE:Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63,50 m²,  składające się z:- Salon z w pełni wyposażonym w sprzęt AGD aneksem kuchennym i wyjściem na balkon- Korytarz z szafą w za...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Wałowa

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Wałowa

    • 1 150 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 13 373 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    MIESZKANIE: 3- pokojowe, w którego skład wchodzą:- kuchnia z oknem i wydzieloną strefą jadalnianą - łazienka z wanną- pokój dzienny z wyjściem na balkon- 2 sypialnieNieruchomość z...