• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Sopot +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Sopotem

(1 615)
  • Mieszkanie Straszyn ul. Prof. Zdzisława Pidka

    Straszyn » ul. Pidka

    • 795 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 10 744 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    HOT OFERTA  DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż nowoczesne, przestronne mieszkanie o powierzchni 73,69 m², zlokalizowane w Straszynie przy ul. prof. Zdzisława Pidka, w gm...

  • Mieszkanie Gdańsk Morena ul. Myśliwska

    Gdańsk » ul. Myśliwska

    • 1 340 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 15 057 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    ATUTY:- przestronne mieszkanie o powierzchni 89,39 m²- dedykowane 2 miejsca postojowe- funkcjonalny układ, 3 balkony, winda- kameralna, niska zabudowa - dobrze doświetlone wnętrza ...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Aleja Rzeczypospolitej

    Gdańsk » Przymorze Małe » al. Aleja Rzeczypospolitej

    • 499 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 15 122 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m², położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska - Przymorzu, przy al. Rzeczypospolitej.Lokal znajdu...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Kowalska

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Kowalska

    • 639 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 19 364 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    !!! OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE !!!Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 33,20 m², zlokalizowane na 3 piętrze czteropiętrowej kamienicy...

  • Mieszkanie Gdańsk Przeróbka ul. Teofila Lenartowicza

    Gdańsk » ul. Lenartowicza

    • 595 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 13 838 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    HOT OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W  PEPPER HOUSE!Na sprzedaż słoneczne 2-pokojowe, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 42,82 m², położone w spokojnej części Gdańska, Przeró...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Gen. Józefa Hallera

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Hallera

    • 1 170 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 14 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    HOT OFERTA! TYLKO W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż niepowtarzalne mieszkanie mansardowe z antresolą, położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic — Gdańsk Wrzeszcz. To idealna pro...

  • Mieszkanie Rumia ul. Jałowcowa

    Rumia » ul. Jałowcowa

    • 799 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 9 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    NOWA OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W BIURZE NIERUCHOMOŚCI  PEPPER HOUSE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- 4 pokoje w nowym budownictwie,- przestronne poddasze użytkowe- do własnej aranżacji,- loka...

  • Mieszkanie Gdańsk Ujeścisko ul. Przemyska

    Gdańsk » ul. Przemyska

    • 399 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 12 871 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W BIURZE PEPPER HOUSE !!!!ATUTY:- doskonała lokalizacja,- pełna baza handlowo- usługowa,- słoneczna ekspozycja- świetna propozycja zarówno dla osoby prywa...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Gdańsk Orunia, Górna ul. Ametystowa

    Gdańsk » Orunia-Św Wojciech-Lipce » ul. Ametystowa

    • 680 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 10 794 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Atuty nieruchomości- nowoczesne mieszkanie typu Smart Home- powierzchnia użytkowa 62,69 m²- antresola zapewniająca dodatkową, funkcjonalną przestrzeń- przestronny salon z aneksem k...

  • Mieszkanie Gdańsk Sobieszewo ul. Turystyczna

    Gdańsk » ul. Turystyczna

    • 599 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 18 719 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 31,5 m², położony na 1. piętrze w kameralnym budynku z 2020 roku, w unikalnej lokalizacji — Gdańsk Wyspa Sobieszewska.To nieruchomoś...

  • Mieszkanie Gdynia Mały Kack ul. Strzelców

    Gdynia » Mały Kack » ul. Strzelców

    • 799 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 15 366 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż oferujemy komfortowe, świeżo wybudowane mieszkanie znajdujące się na drugim piętrze pięciokondygnacyjnego budynku. Lokal ma 52,12 m² i został oddany do użytku w 2025 ro...

  • Mieszkanie Gdańsk Niedźwiednik ul. Leśna Góra

    Gdańsk » ul. Leśna Góra

    • 749 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 11 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO I WYŁĄCZNIE W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE! Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,68 m², z dodatkową przestrzenią do wyłącznego użytku o pow...

  • Mieszkanie Rumia ul. Reja

    Rumia » ul. Reja

    • 2 800 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W BIURZE PEPPER HOUSEMieszkanie na wynajem o powierzchni 50,82m2, znajdujące się w Rumi w kameralnym, IV kondygnacyjnym budynku z 2023 roku, który został...

  • Mieszkanie Gdańsk Łostowice ul. Hokejowa

    Gdańsk » ul. Hokejowa

    • 600 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 14 635 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Przepięknie urządzone 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Hokejowej. LOKALIZACJAJedna z cichszych i bardziej komfortowych części Gdańska - ul. Hokejowa. szybki i wygodn...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Rumia Zagórze ul. Sabata

    Rumia » ul. Sabata

    • 389 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 105 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,90 m² j  i składa się z  osobnej kuchni, dwóch pokoi, przedpokoju oraz łazienki. Mieszkanie po remoncie gotowe do wprowadzenia. Do mieszkani...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Panieńska

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Panieńska

    • 4 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na wynajem wyjątkowy, jasny, rozkładowy apartament w sercu Gdańska, położony na pograniczu Starego Miasta oraz Śródmieścia przy ul. Panieńskiej.Mieści się w inwestycji Old Nova zna...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Śląska

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Śląska

    • 990 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 28 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    HOT OFERTA DOSTĘPNA  W PEPPER HOUSE!!!!!ATUTY NIERUCHOMOŚCI: gotowe do zamieszkania lub jako atrakcyjna inwestycja pod wynajem nowoczesne budownictwo z 2022 roku, gwarantujące wys...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Jacka Malczewskiego

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Malczewskiego

    • 3 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję do wynajęcia klimatyczne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 54 m², położone w zadbanej kamienicy przy ul. Malczewskiego w Gdańsku Śródmieściu.Mieszkanie znajduje się...

  • Mieszkanie Gdańsk Łostowice ul. Hokejowa

    Gdańsk » ul. Hokejowa

    • 669 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 12 623 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie ulokowane na parterze w budynku kameralnego osiedla w Gdańsku, wybudowanego przez znanego dewelopera Murapol.ATUTY NIERUCHOMOŚCI :- kameralny budy...

  • Mieszkanie Straszyn ul. Prof. Zdzisława Pidka

    Straszyn » ul. Pidka

    • 795 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 10 744 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro