• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Sopotem

(1 615)
  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Grunwaldzka

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Grunwaldzka

    • 739 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 13 437 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!!!ATUTY:Stylowe mieszkanie w centrum Gdanska Wrzeszcza idealne do zamieszania lub dla inwestora do wynajmu.LOKALIZACJA:Mieszkane usytuowane przy ulic...

  • Mieszkanie Gdańsk Oliwa ul. Artura Grottgera

    Gdańsk » Oliwa » ul. Grottgera

    • 749 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 17 419 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż oferuję 2-pokojowe mieszkanie położone na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku przy ul. Grottgera w Gdańsku Oliwie.Mieszkanie jest świeżo po remoncie - zostały wymienione wsz...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Tysiąclecia

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Tysiąclecia

    • 429 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 13 407 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE !Atuty:- lokalizacja- cicha i spokojna okolica- budynek i klatka schodowa po generalnym remoncie- bliskość UG i AWF- świetna propozycja inwestycyjna...

  • Mieszkanie Gdańsk Kowale ul. Zeusa

    Gdańsk » ul. Zeusa

    • 530 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 9 815 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    HOT OFERTA!! TYLKO U NAS!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- Funkcjonalny układ pomieszczeń- Komfortowa lokalizacja,- Dobrze skomunikowane,- Cicha i spokojna okolica,- Pełne zaplecze usługowo-ha...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Tadeusza Kościuszki

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Kościuszki

    • 997 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 18 128 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż unikatowe, przestronne 2 pokojowe mieszkanie w kamienicy z 1973 roku, położone w samym sercu Dolnego Wrzeszcza. ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- doskonała lokalizacja - spacerem...

  • Mieszkanie Gdańsk Brzeźno ul. Karola Chodkiewicza

    Gdańsk » Brzeźno » ul. Chodkiewicza

    • 414 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 15 924 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    HOT OFERTA TYLKO W PEPPER HOUSE!!!Na sprzedaż mieszkanie stanowiące świetną inwestycję i doskonałą bazę do własnej aranżacji. Lokal położony jest na parterze na osiedlu Brzeźno w G...

  • Mieszkanie Gdynia ul. Rdestowa

    Gdynia » ul. Rdestowa

    • 1 099 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 12 489 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE! ATUTY NIERUCHOMOSCI:- Funkcjonalna przestrzeń - unikatowe, 5-pokojowe mieszkanie - Gotowe do wprowadzenia - Dwupoziomowy układ - wyraźny podzi...

  • Mieszkanie Gdańsk Morena ul. Amundsena

    Gdańsk » ul. Amundsena

    • 829 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 10 767 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 7 piętro

    ATUTY NIERUCHOMOŚCI: Świetna lokalizacja - Gdańsk MorenaDynamicznie rozwijająca się dzielnica z pełną infrastrukturą i bardzo dobrą komunikacją miejską (tramwaj, autobus, PKM)...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Gdynia Grabówek ul. Stefana Okrzei

    Gdynia » Grabówek » ul. Okrzei

    • 545 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 17 032 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 32 m², z prywatnym ogródkiem, zlokalizowane przy ul. Stefana Okrzei w Gdyni (dzielnica Grabówek)....

  • Mieszkanie Gdynia Leszczynki ul. Opata Hackiego

    Gdynia » Leszczynki » ul. Hackiego

    • 345 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 13 270 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE NIERUCHOMOŚĆI PEPPER HOUSE !Na sprzedaż jasne mieszkanie z możliwością wyodrębnienia osobnego pokoju z oknem. Blisko SKM, w dzielnicy Leszczynki w Gdyni.Of...

  • Mieszkanie Gdynia Grabówek ul. Gen. Orlicz-Dreszera

    Gdynia » Grabówek » al. Orlicz-Dreszera

    • 741 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 11 228 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 8 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 65 m², położone w Gdyni przy ul. gen. Orlicz-Dreszera. Lokal o dużym potencjale inwestycyjnym, idealny zarówno dla osób szukających...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Długa

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Długa

    • 1 475 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 17 152 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    HOT OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!!Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 86,2m2, położone na 3. piętrze w klimatycznej kamienicy przy ul. Długiej - jednej z najb...

  • Mieszkanie Gdańsk Zakoniczyn ul. Jaworzniaków

    Gdańsk » ul. Jaworzniaków

    • 425 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 13 282 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    !!OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- świetnie skomunikowane!- gotowe do wprowadzenia!- bliskość szkół i przedszkoli!- ekspozycja północno - wschodnia!CHARAKTERYS...

  • Mieszkanie Gdańsk Morena ul. Janusza Kusocińskiego

    Gdańsk » ul. Kusocińskiego

    • 739 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 11 731 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    NOWA OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m² położone w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Gdańska - Morenie. To do...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Stanisława Wyspiańskiego

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Wyspiańskiego

    • 890 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 8 477 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowe, nieszablonowe mieszkanie o powierzchni 105 m² po podłodze (63,74 m² powierzchni użytkowej), zlokalizowane w samym sercu Wrzeszcza - jednej z najbardziej pożą...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Chłopska

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Chłopska

    • 599 999 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 11 112 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54m2 w Gdańsku przy ul. Chłopskiej.   ATUTY NIERUCHOMOŚCI: -  w pobli...

  • Mieszkanie Gdańsk Jasień ul. Potęgowska

    Gdańsk » ul. Potęgowska

    • 579 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 12 063 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI: zamknięte osiedle, ogród - 43,9m2, cichobieżna winda, blisko komunikacji miejskiej, pełna baza handlowo-usługowa,...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Marynarki Polskiej

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Marynarki Polskiej

    • 760 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 12 460 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Gdańsk Wrzeszcz | 60,7 m² | 3 pokoje (możliwość 4) | balkon | doskonała komunikacjaNa sprzedaż  przestronne, funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych...

  • Mieszkanie Gdańsk Zaspa ul. Pilotów

    Gdańsk » Zaspa-Młyniec » ul. Pilotów

    • 1 175 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 18 360 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- doskonała komunikacja - SKM, tramwaj, autobus,- prosta droga do morza,- pełne zaplecze usługowo - handlowe w zasięgu ręki,- winda,- funkcjonalny układ,- garde...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Karola Szymanowskiego

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Szymanowskiego

    • 960 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 20 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- prestiżowa lokalizacja w gdańskim Garnizonie,- renomowany deweloper Hossa,- wysoki standard wykończenia,- bliskość komunikacji miejskiej i regionalnej (tramwa...