• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Sopot +20 km
  • Siedliska Sławęcińskie
  • Piaseczno +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Sopotem

(1 615)
  • Mieszkanie Gdynia Pogórze ul. Stanisława Staszica

    Gdynia » Pogórze » ul. Staszica

    • 485 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 12 436 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO I WYŁĄCZNIE W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,97m2 na osiedlu Mistral, które jest położone pomiędzy dzi...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Sienna Grobla

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Sienna Grobla

    • 765 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 19 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!Oferujemy apartament w samym sercu Śródmieścia wybudowany przez cenionego dewelopera Robyg, oddane do użytku w 2020r. ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- pre...

  • Mieszkanie Gdynia Pogórze ul. Kontradmirała Stanisława Mieszkowsk...

    Gdynia » Pogórze » ul. Stanisława

    • 429 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 150 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!!! Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2, położone na cichym i spokojnym osiedlu w Gdyni Pogórze.ATUTY: - świe...

  • Mieszkanie Gdynia Obłuże ul. Mjr. Henryka Sucharskiego

    Gdynia » Obłuże » ul. Sucharskiego

    • 580 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 9 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    NOWA OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż oferujemy trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m², zlokalizowane w Gdyni Obłużu. To doskonała propozycja zarówno dla osób poszuk...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Grzegorza Z Sanoka

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Grzegorza z Sanoka

    • 1 249 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 8 218 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    HOT OFERTA!! TYLKO U NAS!ATUTY:- Lokalizacja- Ekspozycja okien na cztery strony świata- Po remoncie- Cicha i spokojna okolica- Garaż- Pełna infrastruktura handlowo - usługowa- Blis...

  • Mieszkanie Gdynia Chylonia ul. Kartuska

    Gdynia » Chylonia » ul. Kartuska

    • 335 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 12 885 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO I WYŁĄCZNIE W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE! Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 25,70mkw w Gdyni przy ul. Kartuskiej.    ATUTY NIERUCHOMOŚ...

  • Mieszkanie Gdynia Chwarzno-Wiczlino ul. Janki Bryla

    Gdynia » Chwarzno-Wiczlino » ul. Bryla

    • 559 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 14 711 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    WYJĄTKOWA OKAZJA | OGRÓDEK 27m² | REMONT 2025 | PEŁNE WYPOSAŻENIEZ przyjemnością prezentuję Państwu nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,5 m², zlokalizowane w jednej...

  • Mieszkanie Gdańsk Orunia, Górna ul. Borkowska

    Gdańsk » Orunia-Św Wojciech-Lipce » ul. Borkowska

    • 535 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 14 460 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    ATUTY NIERUCHOMOŚCI: nowy budynek z 2025 roku, mieszkanie świeżo wykończone - możliwość własnej aranżacji kuchni, funkcjonalny układ, miejsce postojowe naziemne w cenie, spo...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Pogórze ul. Feliksa Dorsza

    Pogórze » ul. Dorsza

    • 799 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 8 592 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE !ZAPRASZAMY DO UMÓWIENIA SIĘ NA DZIEŃ OTWARTY - SZCZEGÓŁY PODCZAS ROZMOWY TELEFONICZNEJNa sprzedaż piękne, słoneczne, dwupoziomowe mieszkanie blisko...

  • Mieszkanie Gdańsk Nowy Port ul. Ks. Mariana Góreckiego

    Gdańsk » Nowy Port » ul. Góreckiego

    • 599 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 11 520 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    HOT OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Przytulne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,21 m² położone na poddaszu zrewitalizowanej kamienicy w Gdańsku Nowym Porcie. Nieruch...

  • Mieszkanie Gdańsk Łostowice ul. Niepołomicka

    Gdańsk » ul. Niepołomicka

    • 729 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 12 150 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!Przedstawiam Państwu funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie, zlokalizowane w Gdańsku, na ulicy Niepołomickiej - idealne dla pary, rodziny, lub j...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Edwarda Stachury

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Stachury

    • 2 800 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!!Atuty nieruchomości: nowoczesne budownictwo w prestiżowej lokalizacji ogródek sąsiedztwo Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, bliskość p...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Mściwoja Ii

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Mściwoja II

    • 899 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 13 029 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    ATUTY NIERUCHOMOŚCI 3 duże, osobne i ustawne pokoje - ogromne możliwości aranżacyjne Dwustronna ekspozycja (wschód-zachód) - mieszkanie bardzo jasne przez cały dzień Widok na...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Siennicka

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Siennicka

    • 575 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 13 691 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    HOT OFERTA TYLKO W PEPPER HOUSE!Atuty nieruchomości:-Doskonała lokalizacja - blisko Starego Miasta-Pełna infrastruktura handlowo-usługowa i komunikacyjna-Mieszkanie po generalnym r...

  • Mieszkanie Gdynia Oksywie
    Mieszkanie Gdynia Oksywie

    Gdynia

    • 320 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 12 308 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Na sprzedaż kawalerka przy ulicy Żeglarzy na Oksywiu. Dane nieruchomości: - pomieszczenia: salon z balkonem francuskim i aneksem kuchennym, łazienka z WC, przedpokój, - powierzchn...

  • Mieszkanie Rumia Szmelta, Kombatantów
    1 / 10
    Mieszkanie Rumia Szmelta, Kombatantów

    Rumia

    • 329 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 7 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA W LOVE AT HOME. Z naszym biurem tylko bezpieczna sprawdzona transakcja! Sprawdź opinie o mojej firmie na stronie www.loveathome.pl Cena 329 000 zł metraż 42 80 m2 Opiekun o...

  • Apartament w Śródmieściu 500 m od F. Neptuna SWPDL
    Apartament w Śródmieściu 500 m od F. Neptuna SWPDL

    Gdańsk

    • 785 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 18 691 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Oferuję do zakupu piękne i funkcjonalne mieszkanie w Śródmieściu Gdańska, położone na wyciągnięcie ręki od sztand...

  • Nowość. Urządzone mieszkanie 400 m od plaży!
    1 / 13
    Nowość. Urządzone mieszkanie 400 m od plaży!

    Gdańsk

    • 3 200 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    *TYLKO U NAS* Szukasz mieszkania nad samym morzem z łatwym dostępem do innych części miasta? To propozycja właśnie dla Ciebie! Na wynajem 2 - pokojowe mieszkanie 46 m2 usytuowan...

  • Mieszkanie z ogrodem w sercu Rumii
    Mieszkanie z ogrodem w sercu Rumii

    Rumia

    • 1 500 000 zł cena
    • 151 m2 powierzchnia
    • 9 934 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Niepowtarzalne Mieszkanie z Ogrodem
    Niepowtarzalne Mieszkanie z Ogrodem

    Rumia

    • 1 699 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 7 723 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 6 pokoje

    Pepper House
    Biuro nieruchomości