• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Sopotem

(1 615)
  • Mieszkanie Gdańsk Jasień ul. Lawendowe Wzgórze

    Gdańsk » ul. Lawendowe Wzgórze

    • 1 149 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 14 545 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż piękne 4-pokojowe mieszkanie z ogrodem. To idealne miejsce dla osób, które cenią sobie zarówno komfort codziennego życia, jak i szybki dostęp do wszystkich najważniejsz...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Kołobrzeska

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Kołobrzeska

    • 649 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 14 423 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    NA SPRZEDAŻ BARDZO JASNE, SŁONECZNE MIESZKANIE Z WIDOKIEM NA ZIELEŃ- GOTOWE DO ZAMIESZKANIAMIESZKANIE: Ciepłe, ustawne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45m2 położone jest na cz...

  • Mieszkanie Rumia ul. Księdza Lucjana Gierosa

    Rumia » ul. Gierosa

    • 459 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 13 115 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie w Rumi  - idealne dla singla, pary lub pod wynajem! Zdjęcia w ogłoszeniu pochodzą z poprzedniej inwestycji i prezentują standard wykończenia.Mi...

  • 3pokoje I Angielska Grobla I Stare Miasto I Loggia
    1 / 16
    3pokoje I Angielska Grobla I Stare Miasto I Loggia

    Gdańsk

    • 1 571 650 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 21 530 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie położone w Gdańsku przy ul. Świętej Barbary 11, na terenie prestiżowej inwestycji Angielska Grobla zrealizowanej przez dewelopera Gó...

  • Mieszkanie Gdańsk Matarnia ul. Mjr. Mieczysława Słabego

    Gdańsk » Matarnia » ul. Słabego

    • 1 600 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 16 843 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż komfortowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 96 m² z prywatnym ogrodem aż 236 m², położone na kameralnym i zielonym osiedlu przy ul. Słabego w Gdańsku - Matarni.To...

  • Mieszkanie Gdynia Orłowo ul. Bernadowska

    Gdynia » Orłowo » ul. Bernadowska

    • 1 499 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 30 592 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Pięknie wykończony apartament z ogródkiem - inwestycja Nowe Kolibki Invest Komfort.Doskonale miejsce do zamieszkania - prestiżowa lokalizacja - standard wykończenia!APARTAMENT: Na...

  • Strzyża między Wrzeszcz a Oliwa Mieszkanie 2 pok. oddzielna kuchnia mce parkingowe
    Strzyża między Wrzeszcz a Oliwa Mieszkanie 2 pok. oddzielna kuchn...

    Gdańsk

    • 2 800 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie do wynajęcia długoterminowo w urokliwej i zielonej dzielnicy Gdańsk Strzyża, ul. Chrzanowskiego (między Oliwą a Wrzeszczem) . Blisko do biurowców Olivia Gate, Arkońska...

  • Mieszkanie Gdańsk Chełm ul. Nieborowska

    Gdańsk » Chełm » ul. Nieborowska

    • 698 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 16 233 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Wyobraź sobie poranek, gdy budzi Cię słońce, a Ty z filiżanką gorącej kawy wychodzisz na swój własny, 16-metrowy taras, by w ciszy celebrować początek dnia z widokiem na panoramę o...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Gdynia Redłowo ul. Legionów

    Gdynia » Redłowo » ul. Legionów

    • 1 290 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 14 828 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Wygodne, duże mieszkanie w bardzo atrakcyjnej dzielnicy Gdynia-Redłowo. Mieszkanie z potencjałem aranżacyjnym, świetna propozycja dla dużej rodziny. Do tego miejsce w hali. ATUTY N...

  • Mieszkanie Gdynia Grabówek ul.

    Gdynia » Grabówek

    • 545 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 17 032 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% PROWIZJI DLA KUPUJĄCEGO! LOKALIZACJA:Nieruchomość znajduje się w dzielnicy Grabówek, w dobrze skomunikowanej części Gdyni. W odległości około 200 metrów znajduje się stacja SKM...

  • NIespotykane miszkanie z wyjątkowym tarasem

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Szczecińska

    • 1 599 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 23 174 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego apartamentu usytuowanego w Gdańsku, w dzielnicy Przymorze, przy ulicy Szczecińskiej. Lokal mieszkalny posiada wyjątk...

  • Bez Poośrednio mieszkanie na Fort Forest
    1 / 16
    Bez Poośrednio mieszkanie na Fort Forest

    Gdynia

    • 799 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 17 370 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Posiadamy na sprzedaż mieszkanie na parterze, składające się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju oraz łazienki o łącznej powierzchni użytkowej 46,22 m2. Do mieszkan...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście, Rajska
    Mieszkanie Gdańsk Śródmieście, Rajska

    Gdańsk

    • 799 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 14 018 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości w śródmieściu Gdańska przy ul. Rajskiej.  Lokal znajduje się w budynku z lat 50-tych, wybudowanym z cegły.  Mieszkanie składa s...

  • Funkcjonalne 2 pokoje | os. Nad Wodą
    1 / 9
    Funkcjonalne 2 pokoje | os. Nad Wodą

    Gdańsk

    • 667 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 13 079 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z miejscem w hali garażowej | Osiedle Nad Wodą Na sprzedaż komfortowe mieszk...

  • Mieszkanie Gdańsk Zaspa, Pilotów
    Mieszkanie Gdańsk Zaspa, Pilotów

    Gdańsk

    • 469 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 15 634 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 7 piętro

    Na sprzedaż przestronna kawalerka zlokalizowana w najlepiej skomunikowanej dzielnicy - Gdańsk Zaspa w bloku z windą z 1975r. Budynek po remoncie klatki i elewacji, ocieplony. Wok...

  • 66 m², 3 pokoje, winda, Chełm
    1 / 8
    66 m², 3 pokoje, winda, Chełm

    Gdańsk

    • 799 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 12 107 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Na sprzedaż przestronne mieszkanie 66 m² z balkonem i piwnicą Gdańsk Chełm | 3 pokoje | 4 piętro | winda | świe...

  • Mieszkanie Gdańsk Jasień ul. Jabłoniowa

    Gdańsk » ul. Jabłoniowa

    • 470 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 15 162 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Nowoczesna, jasna kawalerka na cenionym osiedlu Lawendowe Wzgórza , zaprojektowana tak, żeby maksymalnie wykorzystać każdy metr i jednocześnie dać poczucie przestrzeni. Ideal...

  • Mieszkanie Gdańsk Chełm ul. prof. Józefa Więckowskiego

    Gdańsk » Chełm » ul. Więckowskiego

    • 859 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 11 609 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie, które daje przestrzeń dziś i na przyszłość Są mieszkania, które ogląda się bo trzeba. I są takie, do których wchodzisz i od razu czujesz, że to może być Twój dom . T...

  • Mieszkanie Rumia ul. Warszawska

    Rumia » ul. Warszawska

    • 2 300 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Eastate ma przyjemność zaprezentować Państwu słoneczny lokal, bardzo dobrze skomunikowany z aglomeracją miejską, z dodatkowym atutem w postaci niskich opłat.LOKALIZACJA:Mieszkanie...

  • Apartament z tarasem 32 m² Baltic Line Sobieszewo
    1 / 16
    Apartament z tarasem 32 m² Baltic Line Sobieszewo

    Gdańsk

    • 814 777 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 21 442 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Apartament z tarasem | Baltic Line | Sobieszewo Cena: 814 777 zł brutto (możliwość odliczenia 23% VAT) Na sprzedaż elegancki apartament o funkcji mieszkalno-inwestycyjnej, zlokal...