• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 652)
  • lokal inwestycyjny w hotelu ARCHE Poloneza 2 w Warszawie
    lokal inwestycyjny w hotelu ARCHE Poloneza 2 w Warszawie

    Warszawa

    • 459 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 18 360 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż lokal inwestycyjny o powierzchni 25,49 m² znajdujący się w działającym kompleksie hotelowym Arche Poloneza 2 w Warszawie przy ul. Poloneza 85B. Lokal objęty jest umową...

  • Szczecin Pogodno mieszkanie dwupokojowe
    Szczecin Pogodno mieszkanie dwupokojowe

    Szczecin

    • 399 999 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 9 524 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    wolne od zaraz zdjeia pytania na mail telefonicznie

  • Sprzedaż lokalu mieszkalnego Jaworzno, 75% ceny oszacowania.
    Sprzedaż lokalu mieszkalnego Jaworzno, 75% ceny oszacowania.

    Jaworzno

    • 189 750 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 4 994 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Syndyk osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej Marcina Michalskiego oraz Syndyk fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej Moniki Michalskiej ogłaszają dru...

  • Sprzedaż mieszkania
    Sprzedaż mieszkania

    Wrzosowo

    • 295 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 5 785 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie 2 pokojowe z garażem i dziłką warzywną

  • Mieszkanie na sprzedaż
    Mieszkanie na sprzedaż

    Porajów

    • 185 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem i garażem – Porajów, os. Osiedle Piastowskie Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem i garażem – Porajów,...

  • mieszkanie w nowym budownictwie we Wrocławiu
    mieszkanie w nowym budownictwie we Wrocławiu

    Wrocław

    • 587 428 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 9 179 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Polecam do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe w nowym budownictwie o pow. 63,83 m2, zlokalizowane we Wrocławiu na osiedlu Zakrzów (dzielnica Psie Pole). Mieszkanie w standardzie dew...

  • Sprzedam mieszkanie
    Sprzedam mieszkanie

    Kwidzyn

    • 300 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 6 123 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Piękne mieszkanie po remoncie przy ulicy Gębika 3. Zdjęcia przesle za interesowanych.

  • Mieszkanie Świnoujście, Bolesława Chrobrego
    Mieszkanie Świnoujście, Bolesława Chrobrego

    Świnoujście

    • 789 906 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 24 685 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Przedstawiamy Państwu jednopokojowy apartament z balkonem B.02.25 o pow. 32,11 m, położony na drugim piętrze inwestycji Wave Świnoujście Thermal & Spa. W skład nieruchomości wchod...

  • Mieszkanie Katowice Brynów, Wróbli
    Mieszkanie Katowice Brynów, Wróbli

    Katowice

    • 1 470 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 12 783 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 115 m², położone na 2. piętrze w budynku z 2003 roku, w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w Katowice - Brynów, ul. Wró...

  • Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe, Olsztyn Jaroty, ul. Kanta 41
    Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe, Olsztyn Jaroty, ul. Kanta 41

    Olsztyn

    • 390 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 9 513 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam ustawne mieszkanie 2‑pokojowe o powierzchni 41,20 m² zlokalizowane na 1. piętrze w bloku przy ul. Immanuela Kanta w Olsztynie, na popularnym i dobrze skomunikowanym osiedl...

  • Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Jeżyce Podolany, Jasielska
    Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Jeżyce Podolany, Jasielska

    Poznań

    • 446 773 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 12 411 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Dlaczego JASIELSKA to świetna decyzja? Portfel Ci podziękuje: 0% PCC i 0% Prowizji! Kupując u nas, oszczędzasz nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych na starcie. Brak podatku PCC (2%...

  • Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki
    Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 470 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60m2 (2 sypialnie, salon z wyjściem na loggie,widna kuchnia, łazienka, wc.) Do mieszkania przynależy piwnica. Czynsz do spółdzieln...

  • Mieszkanie w bloku
    Mieszkanie w bloku

    Strzałkowo

    • 220 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 4 584 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Sprzedam mieszkanie pow. 48,30 m2 zlokalizowane w Wólce . Obok droga (92) , blisko Strzałkowo , Słupca oraz Września . Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze . Posiada 2 pokoje , ku...

  • Sprzedam
    Sprzedam

    Radom

    • 360 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 6 924 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Os Michałów.Czyste zadbane,blisko sklepy, przychodnia,autobusy.Duzo zieleni ,spokojna okolica

  • Mieszkanie Warszawa Wola sprzedam lub zamienię
    Mieszkanie Warszawa Wola sprzedam lub zamienię

    Warszawa

    • 620 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 23 847 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Blisko metra młynów, podjazd na wózki, liczniki w korytarzu, bez pośredników do remontu lub własnej aranżacji

  • Okolice ulicy Pińkiej
    Okolice ulicy Pińkiej

    Wrocław

    • 679 900 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 10 460 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie dwupoziomowe położone na spokojnym osiedlu na Muchoborze Wielkim. GORĄCO POLECAM I ZAPRASZAM NA BEZPŁATNĄ PREZENTACJĘ! Cena: 679 900 zł nr ofe...

  • SPRZEDNA MIESZKANIE KONIN
    SPRZEDNA MIESZKANIE KONIN

    Konin

    • 330 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 6 112 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie 55mkw w bloku na parterze (4 piętra), Konin 11 Listopada - 3 pokoje, przedpokój, kuchnia, łazienka (razem z wc) i piwnica. Stan mieszkania bardzo dobry - do nie...

  • Nieruchomosci
    Nieruchomosci

    Rabka-Zdrój

    • 420 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 12 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie w Rabce Zdrój 35 m ul Orkana .Umeblowane ogrzewanie elektryczne.Cena do negocjacji.

  • Do sprzedania kawalerka wroclaw rynek
    Do sprzedania kawalerka wroclaw rynek

    Wrocław

    • 525 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 18 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Mieszkanie wroclaw-rynek 50m po remoncie . Kontakt tylko telefoniczny.

  • 1/2 udziału w lokalu mieszkalnym - Warszawa, Wyspowa 1
    1/2 udziału w lokalu mieszkalnym - Warszawa, Wyspowa 1

    Warszawa

    • 149 499 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 2 990 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    W postępowaniu upadłościowym prowadzonym pod sygn. akt WA2M/GUp-s/378/2025 syndyk masy upadłości sprzeda: a) udział w wysokości 1/2 części w prawie własności lokalu mieszkalnego n...