• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 652)
  • LU1S/GUp-s/354/2025 syndyk sprzeda nieruchomość
    LU1S/GUp-s/354/2025 syndyk sprzeda nieruchomość

    Dęblin

    • 40 053 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 1 055 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Syndyk masy upadłości Marka Zamojskiego w postępowaniu upadłościowym prowadzonym przed Sądem Rejonowym Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku, IX Wydziałem Gospodarczym dla...

  • Sprzedam mieszkanie kawalerka
    Sprzedam mieszkanie kawalerka

    Warszawa

    • 550 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 15 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Dzień dobry, sprzedam komfortowe mieszkanie 2-pokojowe na warszawskim Gocławiu (ul. Optyków ). Mieszkanie o powierzchni 37 m2 + piwnica 4,2 m2. /DLA KOGO/ Doskonałe dla singla, pa...

  • Lokal mieszkalny od Syndyka - Ostrowiec Świętokrzyski
    Lokal mieszkalny od Syndyka - Ostrowiec Świętokrzyski

    Ostrowiec Świętokrzyski

    • 233 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 4 088 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    W postępowaniu upadłościowym prowadzonym pod sygn. akt XIX GUp 139/22 sprzeda prawo własności do lokalu mieszkalnego nr 17 położonego w wielorodzinnym budynku mieszkalnym w Ostrowc...

  • Sprzedam mieszkanie
    Sprzedam mieszkanie

    Przerośl

    • 200 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 2 942 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie 68.00 m² – Przerośl | 3 pokoje | Balkon | Piwnica Na sprzedaż oferuję funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 68.00 m², położone w miejscow...

  • Do sprzedania kawalerka Rynek
    Do sprzedania kawalerka Rynek

    Wrocław

    • 540 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 21 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Ścisły rynek 50 m od ratusza kontakt telefoniczny

  • Mieszkanie na sprzedaż
    Mieszkanie na sprzedaż

    Szczecin

    • 720 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 13 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Komfortowe mieszkanie dwupokojowe w pełni wyposażone.

  • Syndyk sprzeda udział 1/2 w lokalu mieszkalnym
    Syndyk sprzeda udział 1/2 w lokalu mieszkalnym

    Świdnica

    • 116 200 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 1 970 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Syndyk masy upadłości ogłasza sprzedaż udziału wynoszącego 1/2 części w lokalu mieszkalnym numer 12, stanowiącym odrębną nieruchomość, położonym w budynku nr 38 przy ul. Kościeln...

  • Do remontu
    Do remontu

    Zwoleń

    • 165 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 4 343 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Witam, mam mieszkanie do sprzedania przy ul. Kopernika 23, mieszkanie posiada 2 pokoje, osobną kuchnie-można ją połączyć z dużym pokojem i zrobić jako aneks z salonem , łazienka or...

  • Sprzedam mieszkanie
    Sprzedam mieszkanie

    Jastrzębie-Zdrój

    • 350 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 6 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Piękne mieszkanie niski blok na 1 piętrze, centrum ul Wrzosowa, przynależna duża komórka

  • Lokal mieszkalny - Łąkowo
    Lokal mieszkalny - Łąkowo

    Łąkowo

    • 74 264 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 965 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Syndyk Masy Upadłości w postępowaniu upadłościowym Angeliki Niziołek ogłasza sprzedaż z wolnej ręki lokalu mieszkalnego nr 5 stanowiącego odrębną nieruchomość o pow. użytkowej 77,2...

  • Mieszkanie 66m
    Mieszkanie 66m

    Krowiarki

    • 80 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 1 213 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Tani prąd nocny, nowe okna z roletami zewnętrznymi sufity obniżone.Mozliwosc rozbudowy.

  • Sprzedam M3 Drezdenko
    Sprzedam M3 Drezdenko

    Drezdenko

    • 300 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Dwie piwnice 35m2, Taras 160/320cm . 00491639133419

  • sprzedam 48m2,3pokojowe mieszkanie
    sprzedam 48m2,3pokojowe mieszkanie

    Płock

    • 440 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 9 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Posiadam do sprzedaży 48m2,3 pokojowe mieszkanie z loggia balkonem Pełne wyposażenie.Cena do uzgodnienia po obejrzeniu

  • Mieszkanie Świdnica ul. Komunardów

    Świdnica » ul. Komunardów

    • 518 999 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 5 243 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Poszukujesz mieszkania dla rodziny? A może idealnego miejsca na biuro w środku miasta?  Trafiłeś idealnie! Nasza oferta na pewno przypadnie Ci do gustu!Zapraszamy na prezentację ok...

  • BEZCZYNSZOWE mieszkanie w centrum Koła
    BEZCZYNSZOWE mieszkanie w centrum Koła

    Koło

    • 135 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 2 935 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie pow całkowitej 46m2 przy ul Toruńskiej w centrum miasta Koła. Usytuowane w domu wielorodzinnym na II piętrze. Składa się z umeblowanej kuchni, łazienki z toa...

  • SPRZEDAM 3 POKOJOWE MIESZKANIE DO REMONTU
    SPRZEDAM 3 POKOJOWE MIESZKANIE DO REMONTU

    Zamość

    • 280 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 5 091 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam trzypokojowe mieszkanie do remontu 55m2+balkon +piwnica. Zlokalizowane na zielonym osiedlu przy ul Oboźnej 9 Trzecie piętro ,trzecia klatka od uliczki dojazdowej Proponowa...

  • Sprzedam lub wynajmę
    Sprzedam lub wynajmę

    Busko-Zdrój

    • 300 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 383 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam lub wynajmę 3 pokoje.

  • Sprzedam mieszkanie
    Sprzedam mieszkanie

    Braniewo

    • 440 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 6 112 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie 4 pokoje na 1 piętrze

  • Kawalerka przy Metro Wileńska
    Kawalerka przy Metro Wileńska

    Warszawa

    • 490 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 19 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Targowa 70 , przy wejściu do metra, przystanków tramwajowych w każdym kierunku, galerii wileńskiej , remont mniejszy lub większy konieczny, można zrobić 2 pokoje z aneksem kuchenny...

  • Sprzedam ładne mieszkanie
    Sprzedam ładne mieszkanie

    Suwałki

    • 289 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 5 898 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam ładne bardzo zadbane nasłonecznione mieszkanie gotowe do zamieszkania