• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 651)
  • OKAZJA! 3 pokoje, 60 m² z OGRÓDKIEM – Sianów, ul. Pia
    OKAZJA! 3 pokoje, 60 m² z OGRÓDKIEM – Sianów, ul. Pia

    Sianów

    • 115 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 1 917 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60 m², zlokalizowane w Sianowie (woj. zachodniopomorskie) przy ul. Piastów 8. Lokal znajduje się na najbardziej poszukiwanym, pierwszym piętrze...

  • Udział 1/6 w nieruchomości lokalowej

    Jastrzębie-Zdrój

    • 31 500 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 573 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Na podstawie Postanowienia z dnia 28.01.2025 roku GL1G/GU/1003/2024 syndyk masy upadłości Aneta Brachaczek sprzeda z wolnej ręki majątek wchodzący w skład masy upadłości dłużnika...

  • Mieszkanie Lublin Śródmieście, Grottgera
    Mieszkanie Lublin Śródmieście, Grottgera

    Lublin

    • 699 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 9 709 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie 72 m2 w zadbanej kamienicy Balkon Śródmieście - ul. Grottgera Jeśli szukasz mieszkania z charakterem, w sercu Lublina, a jednocześnie z potencjałem do stworzenia...

  • wynajmę lub sprzedam mieszkanie 38m po remoncie sprzedam,
    wynajmę lub sprzedam mieszkanie 38m po remoncie sprzedam,

    Wodzisław Śląski

    • 198 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 5 211 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    do wynajęcia lub sprzedania mieszkanie zadbane , spokojna okolice, wszędzie blisko, sklepy, pizzeria naprzeciw bloku, poradnia lekarska, szkoła, przedszkole, wszędzie gładzie wy...

  • Apartament dwupoziomowy w Kościelisku k / Zakopane
    Apartament dwupoziomowy w Kościelisku k / Zakopane

    Kościelisko

    • 1 500 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 14 151 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam apartament mieszkalny,dwupoziomowy, wyposażony, w Kościelisku k / Zakopanego, Lokal jest usytuowany w budynku przy ul. Karpielówka na piętrze i poddaszu. Całkowita powie...

  • Syndyk sprzeda lokal mieszkalny nr 5

    Łąkowo

    • 74 264 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 965 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk Masy Upadłości w postępowaniu upadłościowym Angeliki Niziołek ogłasza sprzedaż z wolnej ręki lokalu mieszkalnego nr 5 stanowiącego odrębną nieruchomość o pow. użytkowej 77,2...

  • III pokojowe mieszkanie budynek ODDANY DO UŻYTKU
    III pokojowe mieszkanie budynek ODDANY DO UŻYTKU

    Katowice

    • 565 301 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 9 582 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    ️Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowy apartament z loggia, położony w Katowicach, o powierzchni 59,48m2, na III piętrze, stan developerski. Mieszkanie oddane do użytku. ️Cena tego ap...

  • sprzedam mieszkanie
    sprzedam mieszkanie

    Lubaczów

    • 192 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 5 819 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    sprzedam mieszkanie 33m2 na trzecim piętrze w centrum miasta na małym spokojnym osiedlu mieszkanie bardzo ciepłe wszystkie okna na południe-zachód 2pokoje jeden bardziej prost.4,5x...

  • Mieszkanie Jarosław Jarosław

    Jarosław

    • 365 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 8 691 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    OBNIŻKA CENY O 14'000 zł Ulica Juliusza Słowackiego 42,6 m² z dwoma pokojami, balkon, komórka lokatorska, wykończoną łazienką oraz umeblowana kuchnia - drugie...

  • Sprzedaż udziału 1/4 części nieruchomości gruntowej zabudowa
    Sprzedaż udziału 1/4 części nieruchomości gruntowej zabudowa

    Oświęcim

    • 109 110 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 1 732 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    OGŁOSZENIE Syndyk Masy Upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza szósty konkurs pisemny nieograniczony na sprzedaż po najwyższej zaofer...

  • Sprzedam kawalerkę na Pilczyckiej
    Sprzedam kawalerkę na Pilczyckiej

    Wrocław

    • 400 000 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 21 053 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Sprzedam mieszkanie na ulicy Pilczyckiej we Wrocławiu. Po kapitalny remoncie. Super położenie i szybki dojazd do każdej części miasta.

  • Mieszkanie Żychlin

    Żychlin

    • 150 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 4 546 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    | Na sprzedaż przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33,3 m², położone na spokojnym i zielonym osiedlu Traugutta w Żychlinie. Lokal znajduje się na drugim piętrz...

  • Mieszkanie Szczyrk Szczyrk Górny rynek pierwotny

    Szczyrk

    • 1 725 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 11 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    | Ekskluzywny apartament widokowy w Szczyrku Prezentujemy wyjątkowy, dwukondygnacyjny apartament w stanie deweloperskim, o powierzchni 150 mkw z dwoma przestronnymi tarasami...

  • Mieszkanie Świdnica ul. 1000-Lecia Państwa Polskiego

    Świdnica » ul. 1000-lecia Państwa Polskiego

    • 480 000 zł cena
    • 143 m2 powierzchnia
    • 3 357 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Szukasz nieruchomości, która nosi w sobie historię? Prezentujemy niesamowite mieszkanie, w którym słychać echa przeszłości! Na niebagatelną powierzchnię ponad 143 m2 składa się:- p...

  • Mieszkanie Warszawa Żoliborz ul. dr. Ludwika Rydygiera

    Warszawa » Żoliborz » ul. Rydygiera

    • 1 240 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 22 963 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 54 m, położony w nowoczesnym budynku z 2020 roku przy ul. Rydygiera 6 w Warszawie . Obecnie wykorzystywany jako biuro, idealnie sprawd...

  • Mieszkanie 39m2, ul. Kołobrzeska 14b z balkonem.
    Mieszkanie 39m2, ul. Kołobrzeska 14b z balkonem.

    Olsztyn

    • 500 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 12 821 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Mieszkanie 39m2, przy ul. Kołobrzeskiej 14b z balkonem, po remoncie, nowa instalacja elektryczna, wodna, kanalizacyjna, dwa pokoje plus kuchnia. Bez pośredników.

  • Lokal mieszkalny - Szczawno-Zdrój

    Szczawno-Zdrój

    • 170 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 2 699 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    BURMISTRZ SZCZAWNA – ZDROJU na podstawie ustawy z dnia 21.08.1997 r. o gospodarce nieruchomościami (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1145 ze zm.), Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 1...

  • Lokal mieszkalny - Szczawno-Zdrój

    Szczawno-Zdrój

    • 60 000 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    BURMISTRZ SZCZAWNA-ZDROJU na podstawie ustawy z dnia 21.08.1997 r. o gospodarce nieruchomościami (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1145 ze zm.), Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 1...

  • Mieszkanie w bloku czterorodzinnym.
    Mieszkanie w bloku czterorodzinnym.

    Zielona Góra

    • 220 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie bezczynszowe 15 km od Gorzowa. W bloku czterorodzinnym. Typowy budynek jakie budowano w latach siedemdziesiątych w PGR-ach. Kiełpin 7a. Gmina Deszczno. Działka ok 3 ary....

  • Lokal mieszkalny - Szczawno-Zdrój

    Szczawno-Zdrój

    • 200 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 7 408 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż