• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 651)
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Błonie

    • 740 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 6 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam mieszkanie trzypokojowe w Błoniu

    Błonie

    • 510 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie trzypokojowe wraz z kuchnią I łazienką w Błoniu . W pobliżu: rynek, plac zabaw, plac Bajka, ośrodek zdrowia, sklepy, restauracje, przystanki autobusowe, centrum...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Bytom

    • 325 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 5 910 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kobyłka

    • 640 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 12 076 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Zabrze

    • 250 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 5 953 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Borne Sulinowo

    • 560 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 7 089 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Skierniewice

    • 749 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 7 643 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Bytom

    • 299 000 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 2 961 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Zielona Góra

    • 449 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 9 355 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Zielona Góra

    • 589 900 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 10 726 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Tychy

    • 825 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 7 367 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Skierniewice

    • 290 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 7 632 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Ustka

    • 465 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 13 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Knurów

    • 214 200 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 5 950 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Gorzów Wielkopolski

    • 319 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 8 180 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 419 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 9 977 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Zielona Góra

    • 499 900 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 10 868 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Wodzisław Śląski

    • 210 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 4 566 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Skierniewice

    • 697 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 8 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pabianice

    • 340 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 7 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości