• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Wołomin +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 651)
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Nowa Ruda

    • 190 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 4 319 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Lubawa

    • 262 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 5 823 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Zgorzelec

    • 300 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 383 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Czarnochowice

    • 570 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 11 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Jastrzębie-Zdrój

    • 340 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 4 595 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Będzin

    • 275 040 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 7 238 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Częstochowa » Północ

    • 345 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    KARSCY Agencja Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Chodzież

    • 290 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 5 179 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    NIERUCHOMOŚCI SZUMOWSCY S.C.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Sztutowo

    • 438 696 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 13 294 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam mieszkanie trzypokojowe 66m2
    Sprzedam mieszkanie trzypokojowe 66m2

    Łomża

    • 475 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 7 197 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam mieszkanie trzypokojowe 66m2 na IV piętrze w nowszym budownictwie na ul.Mazowiecka

  • Mieszkanie Henrykowo gm. Święciechowa,
    Mieszkanie Henrykowo gm. Święciechowa,

    Henrykowo

    • 260 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 3 824 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam ofertę sprzedaży nieruchomości w Henrykowie - 5 minut od Leszna. Nieruchomość to idealna opcja dla osób poszukując...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Wrocław » Fabryczna

    • 599 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 11 093 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    United Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • 4 p. Złocieniec

    Złocieniec

    • 350 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 5 224 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Widok na rzekę. P 17, 13 , 9, 9 M2. Miejsca parkingowe po obu stronach budynku.

  • Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 137 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 3 187 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43,62m2 usytuowane na parterze w kamienicy w centrum. Mieszkanie do remontu. Serdecznie zapraszamy na prezentację....

  • Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 115 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 3 027 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,34m2 usytuowane na III piętrze w kamienicy w centrum. Mieszkanie do własnej aranżacji. Serdecznie zapraszamy na p...

  • Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 125 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 3 473 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Prezentujemy Państwu na sprzedaz mieszkanie o powierzchni 36,67m2 usytuowane a I piętrze w kamienicy w centrum. Mieszkanie do kapitalnego remontu. Serdecznie zapraszamy na pr...

  • Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 118 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 3 106 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Prezentujemy Państwu na sprzedaz mieszkanie o powierzchni 38,22m2 usytuowane a II piętrze w kamienicy w centrum. Mieszkanie do kapitalnego remontu. Odnowiona częściowo klatka s...

  • sprzedam mieszkanie

    Bielawa

    • 320 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 6 275 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mieszkanie rozkładowe 3 pokoje ,widna kuchnia , łazienka z WC w pobliżu miejska komunikacja ,markety, szkoły ,żłobek i góry z okna--

  • Sprzedam mieszkanie chorzów

    Chorzów

    • 260 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 6 843 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam mieszkanie chorzów Henryka Majętnego 2 pokoje kuchnia łazienka balkon piwnica przedpokój miejsce parkingowe blisko park kultury szkoła przedczkole poczta przystanek autobu...

  • Mieszkanie Elblag

    Elbląg

    • 349 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 5 722 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    4 pokojowe mieszkanie ul. wiejska