• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 651)
  • Kawalerka na parterze Gdynia Leszczynki
    Kawalerka na parterze Gdynia Leszczynki

    Gdynia

    • 360 000 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 21 177 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Sprzedam kawalerkę 17m na parterze ul. Lubawska. Bliski SKM Leszczynki, przedszkole, sklepy idealne do zarobku z wynajmu POŚREDNIKOM DZIĘKUJE!

  • Kupię mieszkanie Szombierki 2 pokoje
    Kupię mieszkanie Szombierki 2 pokoje

    Bytom

    • 200 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 4 762 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Szukam dla zdecydowanego klienta - mieszkanie 2 pokoje Szombierki chętnie rejon Wyzwolenia - może być do remontu zapraszam do kontaktu [tel]

  • Mieszkanie zadłużona

    Sędziszów Małopolski

    • 89 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 2 343 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Mieszkanie do remontu oraz zadłużone na kwotę 38 tys zł Sprzedam pilnie przed licytacją

  • Mieszkanie Kraków Podgórze, Płaszów ul. Wielicka

    Kraków » Podgórze » ul. Wielicka

    • 1 200 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    MIESZKANIE CZTEROPOKOJOWE NA ZAMKNIETYM OSIEDLU!! Wysoki standard . Stan do zamieszkania. Blisko przystanki autobusowe i tramwajowe. Pełna infrastruktura w najbliższej okolicy. Zd...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Górny Mokotów ul. Wiktorska

    Warszawa » Mokotów » ul. Wiktorska

    • 7 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Ekskluzywny apartament w kameralniej kamienicy (tylko 17 mieszkań) w sercu Starego Mokotowa. LOKALIZACJA: Budynek usytuowany jest w wyjątkowo zacisznym i spokojnym miejscu przy...

  • Mieszkanie Kraków Podgórze, Prokocim ul. Wielicka

    Kraków » Podgórze » ul. Wielicka

    • 1 370 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 15 223 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    APARTAMENT TRZYPOKOJOWY WIELICKA!!!, wygodny rozkład: salon z kuchnią; 2 łazienki; garderoba; pralnia; dwa pokoje. Mieszkanie gotowe do zamieszkania. Blisko przystanki mpk tramwa...

  • Sprzedaz
    Sprzedaz

    Mielec

    • 380 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 917 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Witam, Sprzedam mieszkanie wlasnosciowe z mozliwoscia na 3 pokoje w Mielcu na drugim pietrze o pow, 48m2 .Mieszkanie posiada balkon i piwnice ,osobna lazienke i WC. Mieszkanie ba...

  • Sprzedam mieszkanie

    Radom

    • 400 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Sprzedam mieszkanie 54m2 na os Gołębiów tel [tel]

  • Sprzedam mieszkanie w Grójcu
    Sprzedam mieszkanie w Grójcu

    Grójec

    • 325 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 10 484 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Sprzedam mieszkanie przy ul. Wybickiego w Grójcu. Metraż 31 mkw Pokój z balkonem Kuchnia. Łazienka Mieszkanie na parterze Czynsz około 300 zł Mieszkanie wymaga odśw...

  • Mieszkanie Łaziska

    Łaziska

    • 490 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 6 534 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    REKA Nieruchomości zaprasza do zakupu nowego mieszkania bezczynszowego w miejscowości Łaziska. Nowopowstałe osiedle składa z trzech budynków w stanie deweloperskim. Mieszkanie...

  • 1 / 2
    Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 208 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 6 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż interesujące mieszkanie o powierzchni ok.32m2. usytuowane na II piętrze w budynku z cegły w Centrum Inowrocławia. Mieszkanie składa się z salonu...

  • Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 269 153 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 7 917 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż bardzo atrakcyjną ofertę mieszkania w nowym budownictwie o powierzchni 34,07m2 w Uzdrowiskowym Inowrocławiu. Mieszkanie posiada bardo atrakcyjny...

  • Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 288 982 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 8 028 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż bardzo atrakcyjną ofertę mieszkania w nowym budownictwie o powierzchni 36,58m2 w Uzdrowiskowym Inowrocławiu. Mieszkanie posiada bardo atrakcyjny...

  • Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 276 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie o powierzchni ok.48m2 usytuowane na poszukiwanym PIERWSZYM piętrze w bloku na os. Toruńskim. Na dzień dzisiejszy mieszka...

  • Sprzedam mieszkanie w Ustrzykach Dolnych 32.3m2

    Ustrzyki Dolne

    • 150 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 4 688 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam mieszkanie własnościowe (LWSM Drzewiarz) - IV piętro (środkowe) - Pow. 32,30m2 - 2 pokoje, aneks kuchenny, przedpokój, łazienka (plus piwnica) - Nowa instalacja elektr...

  • Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 225 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni ok.45m2 usytuowane na II piętrze w bloku na os. Piastowskim. Mieszkanie jednostronne, składa si...

  • Atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe przy parku Będzin Warpie, ul. An...

    Będzin

    • 369 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 5 952 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Atrakcyjnie usytuowany blok mieszkalny przy ulicy Andersa na przeciw parku, mieszkanie 3 pokojowe na 1 piętrze, dwustronne plus dodatkowa powierzchnia zabudowanego ok. 16m2 tarasu....

  • Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 310 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 5 345 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Polecamy Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok.58m2 usytuowane na PARTERZE w bloku na os. Toruńskim. Mieszkanie o rozkładowym układzie pomieszczeń, słoneczn...

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Pieszyce

    • 190 630 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 5 607 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Do-Expert
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 445 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 6 014 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Prezentujemy państwu na sprzedaż ofertę interesującego, dużego mieszkania mieszczącego się na parterze na poszukiwanym osiedlu Sady. Obecnie mieszkanie składa się z salonu z wyj...