• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 651)
  • Dziwnówek - Wyjątkowy apartament bez prowizji
    Dziwnówek - Wyjątkowy apartament bez prowizji

    Dziwnówek

    • 629 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 13 105 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Opis Oferujemy Państwu wyjątkowy apartament położony na poddaszu IV kondygnacyjnego budynku zlokalizowanego w Dziwnówku przy ul. Morskiej 5, zaledwie 250 m od morza. Z apartamentu...

  • 2 pokoje z loggią – Ochota, przy Barskiej, 37 m², 1 p.
    2 pokoje z loggią – Ochota, przy Barskiej, 37 m², 1 p.

    Warszawa

    • 665 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 17 973 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    2-pokojowe mieszkanie na Ochocie – 1. piętro z windą i loggią Na sprzedaż mieszkanie własnościowe o powierzchni 37 m², położone w znakomitej lokalizacji – przy ul. Barskiej, pomię...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Krowodrza, Krowodrza ul. Wincentego Dank...

    Kraków » Krowodrza » ul. Danka

    • 659 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 14 022 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu pętli tramwajowej Krowodrza Górka. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami...

  • NA SPRZEDAŻ UDZIAŁU W NIERUCHOMOŚĆ W LEGIONOWIE
    NA SPRZEDAŻ UDZIAŁU W NIERUCHOMOŚĆ W LEGIONOWIE

    Legionowo

    • 499 381 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 5 313 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Syndyk masy upadłości Mirosławy Pawlik – Anita Steller-Duda, nr licencji 266, powołana do pełnienia funkcji syndyka postanowieniem Sądu Rejonowego dla m.st. Warszawy w Warszawie, X...

  • Lokal mieszkalny od syndyka - Biała Podlaska, Radziwiłłowska
    Lokal mieszkalny od syndyka - Biała Podlaska, Radziwiłłowska

    Biała Podlaska

    • 192 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 3 097 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    W postępowaniu upadłościowym prowadzonym pod sygn. akt LU1S/GUp-s/469/2023 syndyk masy upadłości sprzeda: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego nr 19 znajdującego...

  • Sprzedam garsonierę
    Sprzedam garsonierę

    Kraków

    • 450 000 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 22 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Sprzedam garsonierę, blok, centralne ogrzewanie, balkon, piwnica, ul. Ułanów, do zamieszkania od razu mail: @

  • Mieszkanie Chrzanów
    Mieszkanie Chrzanów

    Chrzanów

    • 185 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 5 607 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 33,78 m2 w Chrzanowie na ulicy Grunwaldzkiej. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w kamienicy. W skład mieszkania wchodz...

  • Sprzedam mieszkanie bez pośredników

    Kętrzyn

    • 320 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam mieszkanie 60 m2, IV piętro, 4 pokoje, os. Piastowskie, duży balkon, piwnica dobra lokalizacja, do remontu.

  • Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Podgórze,
    Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Podgórze,

    Kraków

    • 1 035 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 14 179 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 73,5 m², w  kameralnym budynku na Ruczaju. Nasza inwestycja to połączenie nowoczesnej architektury, spokojnego otoczenia i wygody...

  • Lokal mieszkalny - Szczawno-Zdrój

    Szczawno-Zdrój

    • 200 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 7 408 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    BURMISTRZ SZCZAWNA-ZDROJU na podstawie ustawy z dnia 21.08.1997 r. o gospodarce nieruchomościami (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1145 ze zm.), Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 1...

  • 4/6 udział w lokalu od syndyka Kwidzyn
    4/6 udział w lokalu od syndyka Kwidzyn

    Kwidzyn

    • 99 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 2 303 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Syndyk masy upadłości B.P. osoba fizyczna nieprowadząca działalności gospodarczej, w postępowaniu upadłościowym przed Sądem Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku, prowadzonym w systemi...

  • Sprzedam mieszkanie Gacki osiedle
    Sprzedam mieszkanie Gacki osiedle

    Gacki

    • 185 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 3 491 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie Gacki osiedle 53m2 po remoncie

  • Mieszkanie solec zdrój
    Mieszkanie solec zdrój

    Solec-Zdrój

    • 330 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 9 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Mieszkanie solec zdrój + garaż świeżo po remoncie w ładnym miejscu zejście na taras przez balkon garaż 2 miejsca parkingowe i więcej informacji tel [tel]

  • Mieszkanie Ziębice ul. Kościelna

    Ziębice » ul. Kościelna

    • 110 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 4 231 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Niewielkie, wygodne mieszkanie w centrum - gotowe do zamieszkania!Szukasz niewielkiego, funkcjonalnego mieszkania z duszą, w spokojnej i atrakcyjnej lokalizacji?To może być właśnie...

  • Mieszkanie Żory Baranowice

    Żory » Baranowice

    • 499 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 9 241 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    | ŻORY - BARANOWICE MIESZKANIE Z WŁASNYM OGRÓDKIEM 54,20 m2 - 330m2 działki - 499 000 zł DWA MIEJSCA PARKINGOWE WYŁĄCZNIE U NAS TAKA OFERTA! nie szukaj...

  • Mieszkanie Kutno

    Kutno

    • 299 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 6 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    | Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,9 m², położone na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku przy ul. Staszica w Kutnie. To idealna propozycja dla osób pos...

  • Mieszkanie krasne krasne

    Krasne

    • 420 735 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 10 519 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mieszkanie krasne wykończona łazienka oraz umeblowana kuchnia - parter. Marzysz o wyjątkowej przestrzeni do życia, gdzie komfort, design i funkcjonalność idą w parze? Preze...

  • Mieszkanie Bytom Szombierki

    Bytom » Szombierki

    • 226 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 4 914 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    | Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z kominkiem w bytomskiej dzielnicy Szombierki. Szczegóły nieruchomości: Lokalizacja Miasto: Bytom Dzielnica: Szombierki...

  • Lokal mieszkalny - Dziwnów

    Dziwnów

    • 436 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 8 385 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej Katarzyny Bieńkowskiej sprzeda z wolnej ręki: a) prawo własności nieruchomości lokalowej mieszka...

  • Sprzedam mieszkanie
    Sprzedam mieszkanie

    Uniejów

    • 8 400 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 132 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam mieszkanie 64 m . Kuchnia łazienka po remoncie . WC i łazienka obok siebie . Częściowo umeblowane.