• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 652)
  • Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 360 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    TYLKO W NASZYM BIURZE Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok.72m2 o bardzo atrakcyjnym układzie pomieszczeń usytuowane na poszukiwanym PIERWSZYM piętrze w bl...

  • sprzedam mieszkanie zielona dolina
    sprzedam mieszkanie zielona dolina

    Piła

    • 699 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 9 709 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    pilnie sprzedam komfortowe mieszkanie 72 m w pile na zielonej dolinie

  • Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim

    Kraków » Bieżanów-Prokocim

    • 699 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 12 483 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56,1 m 2 w okolicy ulicy Agatowej na osiedlu Złocień. To idealna lokalizacja dla rodzin oraz osób, kt&oacut...

  • Sprzedam mieszkanie
    Sprzedam mieszkanie

    Dąbrowa Tarnowska

    • 300 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 6 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam bez pośredników mieszkanie spółdzielcze własnościowe 45,16 m2 w Dąbrowie Tarnowskiej os. Kościuszki na drugim piętrze w bloku 4 piętrowym. Mieszkanie-2 pokoje, kuchnia, ga...

  • Mieszkanie Władysławowo, Niepodległości
    Mieszkanie Władysławowo, Niepodległości

    Władysławowo

    • 599 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 9 508 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Funkcjonalność, lokalizacja i potencjał inwestycyjny - 3-pokojowe mieszkanie w sercu Władysławowa! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m², położone na 3. piętrze bu...

  • sprzedam mieszkanie
    sprzedam mieszkanie

    Sierpc

    • 550 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 8 871 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Duży pokój z aneksem kuchennym, umeblowane

  • Mieszkanie Lublin ulica Bazylianówka 48 metrów
    Mieszkanie Lublin ulica Bazylianówka 48 metrów

    Lublin

    • 400 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie na sprzedaż zapraszam po szczegóły

  • Sprzedam mieszkanie
    Sprzedam mieszkanie

    Bełchatów

    • 260 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 6 843 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Sprzedam mieszkanie o powierzchni 38 m oś dolnośląskie Bełchatów

  • Syndyk sprzeda udział 1/8 w lokalu w Wolskich
    Syndyk sprzeda udział 1/8 w lokalu w Wolskich

    Wolskie

    • 5 507 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 212 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    1. Syndyk masy upadłości ogłasza sprzedaż z wolnej ręki, na zasadach określonych w "Regulaminie konkursu ofert", udziału 1/8 w prawie własności lokalu mieszkalnego nr 7 o pow. 25,9...

  • Mieszkanie Kielce Kochanowskiego, Paska
    Mieszkanie Kielce Kochanowskiego, Paska

    Kielce

    • 505 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 10 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,4 m2 zlokalizowane na III piętrze w III piętrowym bloku przy ul. Paska (os. Kochanowskiego). Mieszkanie składa się z salonu z wyj...

  • Mieszkanie 38m2 z działką i garazem
    Mieszkanie 38m2 z działką i garazem

    Szczawnica

    • 950 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 25 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaz jest mieszkanie wraz z działką i garazem ktore znajduje sie nieopodal nieruchomosci, mieszkanie świeżo wyremontowane, działka uzbrojona w prąd z siłą i kanalizacją.

  • Do sprzedania mieszkanie
    Do sprzedania mieszkanie

    Wrocław

    • 380 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 15 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Mieszkanie wysoki parter we Wrocławiu 2 min od rynku

  • Inwestycyjna Perła :53m2 -5 min Od UTH / Obozisko
    Inwestycyjna Perła :53m2 -5 min Od UTH / Obozisko

    Radom

    • 339 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 6 397 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53m2. Zlokalizowane w absolutnej topowej lokalizacji dla studentów/ wykładowców- Bezpośrednio przy Uniwersytecie Techniczn...

  • Sprzedam
    Sprzedam

    Ostrowiec Świętokrzyski

    • 110 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 4 075 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Sprzedam kawalerkę własnościowe , opomiarowane, umeblowane

  • Sprzedam
    Sprzedam

    Ostrowiec Świętokrzyski

    • 135 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 4 822 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Sprzedam kawalerkę 27 m kw własnościowe z księgą wieczystą opomiarowane oś Ogrody 1

  • Mieszkanie Słupsk, Wiejska
    Mieszkanie Słupsk, Wiejska

    Słupsk

    • 465 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 9 118 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Komfortowe mieszkanie 2 pokoje z dużym balkonem | II piętro | 51,75m | Słupsk ul. Wiejska | gotowe do zamieszkania Oferujemy funkcjonalne i bardzo przytulne mieszkanie o powierzch...

  • Mieszkanie Warszawa Praga Płd., Jugosłowiańska
    Mieszkanie Warszawa Praga Płd., Jugosłowiańska

    Warszawa

    • 850 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 16 347 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Opiekun oferty Emilia Sokół tel. [tel] Na sprzedaż jasne rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,5 m2 położone na Pradze Południe przy ul. Jugosłowiańskiej. Podstawowe...

  • Sprzedam
    Sprzedam

    Ostrowiec Świętokrzyski

    • 275 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 3 929 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 9 piętro

    Sprzedam mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą umeblowane osobno łazienka i WC drzwi antywłamaniowe okna plastikowe opomiarowane, blisko szkoła przedszkole przystanek MPK blis...

  • Sprzedam 43m2, Metro Kabaty
    Sprzedam 43m2, Metro Kabaty

    Warszawa

    • 967 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 22 489 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Pełna własność bez obciążeń. Mieszkanie w pełni wyposażone i umeblowane, 1 właściciel, mieszkanie nigdy nie było wynajmowane i nie ma oznak użytkowania, bo właściciel pracował za g...

  • Iława, ul. Skłodowskiej / 2 pokoje z OGRÓDKIEM – Twoja baza w sercu miasta!
    Iława, ul. Skłodowskiej / 2 pokoje z OGRÓDKIEM – Twoja baza w ser...

    Iława

    • 389 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 7 628 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Przestań szukać kompromisów między życiem w centrum a dostępem do zieleni. To mieszkanie przy ul. Skłodowskiej w Iławie to rzadki rynkowy okaz: 51 m2 z ogródk...