• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 652)
  • Duże mieszkanie 65m 3pok. Lubartów ul. Popiełuszki

    Lubartów » ul. Popiełuszki

    • 630 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 9 693 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    MIESZKANIE 65 m2 W LUBARTOWIE NA UL. KS. JERZEGO POPIEŁUSZKI MEDIA Z SIECI MIEJSKIEJ ( OGRZEWANIE, WODA )MIESZKANIE 3 POKOJOWE Z ODDZIELNĄ DUŻA KUCHNIĄDO LOKALU PRZYNALEZNA PIWNIC...

  • Mieszkanie
    Mieszkanie

    Lublin

    • 470 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 9 039 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Sprzedam mieszkanie pow.52 m ul lwowska 470 tys.3 pokoje ,balkon .piwnica.czynsz 1000/4 osoby.okna wschód/południe własnościowe.

  • mieszkanie
    mieszkanie

    Radomsko

    • 319 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 317 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    mieszkanie 3 pokojowe , ustawne słoneczne , blisko szkoły sklepy, dobra komunikacja,

  • Gotowe 3-pokojowe z klimatyzacją

    Kraków » ul. Federowicza

    • 787 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 14 575 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    BRAK PODATKU PCC Gotowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54,82 m² w 4-piętrowym budynku z windą zlokalizowanym na Ruczaju.Inwestycja ulokowana jest na kameralnym i cichym osiedl...

  • mieszkania
    mieszkania

    Włocławek

    • 400 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 8 511 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    cena 400000 kontakt: Halinka Leszek ul: Budowlanych Włocławek Atrakcyjne miejsce mieszkanie własnościowe z wykupionym gruntem tani czynsz, ogrzewanie z kotłowni prywatnej spółdziel...

  • Jasne 2-pokojowe, klimatyzacja, podłogówka, gotowe

    Kraków » Krowodrza » ul. Wybickiego

    • 760 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 17 675 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Zakup mieszkania bez podatku pcc i prowizji,Inwestycja jest oddana do użytkowania, zapraszam na prezentację.Oferuję do sprzedaży jasne mieszkanie 2-pokojowe w stanie deweloperskim*...

  • Sprzedam mieszkanie bezczynszowe
    Sprzedam mieszkanie bezczynszowe

    Złoty Potok

    • 200 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 4 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie bezczynszowe w Złotym Potoku do generalnego remontu wymieniona została cała instalacja elektryczna oraz nowy piec z podajnikiem na ekogroszek

  • Mieszkanie 2pokoje, 57,9 m² z balkonem, Twardogóra

    Twardogóra

    • 349 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 6 123 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 2‑pokojowe, 57,9 m² z balkonem – Twardogóra, ul. Henryka Dąbrowskiego 10/3Przestronne mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 57,9 m²,, położone przy ul....

  • Syndyk Sprzeda Udział w Mieszkaniu
    Syndyk Sprzeda Udział w Mieszkaniu

    Drzewica

    • 28 512 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 594 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Syndyk w postępowaniu upadłościowym Katarzyny Molędy , sygn. akt: PT1P/GUp-s/204/2025, sprzeda z wolnej ręki w drodze pisemnego konkursu ofert udział w wysokości 1/6 części w spółd...

  • Syndyk Sprzeda Udział
    Syndyk Sprzeda Udział

    Łódź

    • 52 140 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 1 373 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Syndyk w postępowaniu upadłościowym Damiana Kaczmarka, sygn. akt: WA2M/GUp-s/810/2023, sprzeda z wolnej ręki w drodze pisemnego konkursu ofert udział w wysokości 1/4 części we wspó...

  • Ogródek 80m2 | 3stronna ekspozycja | 0 prowizji

    Kraków » Prądnik Biały » ul. Glogera

    • 851 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 12 515 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Ustawne 3 pokojowe mieszkanie o projektowanej powierzchni 68,1 m2 z 2 ogródkami o powierzchni 34,6 m2 + 45 m2, położone na kameralnym osiedlu w świetnej lokalizacji blisko trasy W...

  • Osiedle Słoneczne | 4 pokoje | 63 m² | niski blok

    Szczecin » ul. Kostki Napierskiego

    • 572 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 9 080 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Osiedle Słoneczne | 4 pokoje | 63 m² | 4 piętro | niski blok | Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego i funkcjonalnego mieszkania 4-pokojowego o powierzchni 63 m², poł...

  • Syndyk sprzeda udział 3/20 w lokalu
    Syndyk sprzeda udział 3/20 w lokalu

    Warszawa

    • 103 920 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 1 507 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    1. Syndyk masy upadłości ogłasza sprzedaż z wolnej ręki, na zasadach określonych w "Regulaminie konkursu ofert", udziału w wysokości 3/20 w spółdzielczym własnościowym prawie do ni...

  • sprzedam mieszkanie 3 pokojowe

    Radomsko

    • 329 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 484 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    sprzedam mieszkanie przy ul.L.czarnego ,3pokoje, kuchnia, łazienka oraz piwnica,Mieszkanie znajduje sie na 3 pietrze ,pokoje ustawne , blisko sklepy szkoły , dobra komunikacja, da...

  • Sprzedam mieszkanie własnościowe
    Sprzedam mieszkanie własnościowe

    Sandomierz

    • 220 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 5 790 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m², położone na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku z wielkiej płyty po termomodernizacji, zlokalizowane w centrum miasta. D...

  • Mieszkanie w centrum Krakowa zarabiajace na siebie

    Kraków

    • 715 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 23 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Mieszkanie przy ul.Grzegorzeckiej obok Hali Targowej ,dzieki dobrej lokalizacji zapewnia wysokie obłożenie najmu w kazdym miesiacu w ciagu roku. Ogrzewanie MPEC,balkon, pomieszczen...

  • Mieszkanie Jelenia Góra

    Jelenia Góra

    • 550 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 8 731 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na góry. Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie spółdzielcze własnościowe o powierzchni 63,57 m, położo...

  • Kawalerka z ogródkiem | wyposażona | 2020

    Kraków » ul. Małysiaka

    • 480 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 17 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Z przyjemnością prezentuję funkcjonalną i nowoczesną kawalerkę o powierzchni 28,41 m², zlokalizowaną w Krakowie przy ul. bł. Albina Małysiaka. Mieszkanie znajduje się w budynku z 2...

  • Mieszkanie Opole, Fabryczna
    Mieszkanie Opole, Fabryczna

    Opole

    • 309 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 9 089 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    NIERUCHOMOŚĆ DO WŁASNEJ ARANŻACJI Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie, Śródmieście. Szanowni Państwo, Prezentuję do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni ok.34 m2 położony w znakom...

  • Mieszkanie w Olszynie

    Olsztyn

    • 600 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 12 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Marcin
    Agent nieruchomości