• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Łysokanie
  • Stary Dybów
  • Zabieżki
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Biedrusko

(3)
  • Sprzedam działkę rod Biedrusko
    1 / 12
    Sprzedam działkę rod Biedrusko

    Biedrusko

    • 135 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 338 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Witam sprzedam prawa do działki rod Biedrusko działka 400 m woda sezonowa szambo 3500l możliwość zrobienia studni. Domek ocieplony w środku kominek . Cena do negocjacji

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Biedrusko

    • 1 100 000 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 10 892 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    GEPHOUSE
    Biuro nieruchomości

  • komfortowe mieszkanie Biedrusko gm. Suchy Las 45 m2

    Biedrusko

    • 375 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 8 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    OFERTA BEZPOŚREDNIO OD WŁAŚCICIELA Na sprzedaż zadbane i bardzo funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie usytuowane przy ul. Zjednoczenia (Osiedle Aurinia) w Biedrusku, g...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Golęczewo ul. Czereśniowa

    Golęczewo » ul. Czereśniowa

    • 319 680 zł cena
    • 999 m2 powierzchnia
    • 320 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki w Golęczewie- komfortowy dojazd do Poznania, zarówno samochodem jak i PKP, na miejscu szkoła podstawowa, przedszkole, liczne punkty handlowe i usługowe.Oferta dotyczy dział...

  • Dom bliźniak
    1 / 19
    Dom bliźniak

    Suchy Las

    • 925 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 8 259 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Experts
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Białęgi

    • 1 720 000 zł cena
    • 178 m2 powierzchnia
    • 9 663 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Na sprzedaż działka budowlana Łopuchowo k. Murowanej Gośliny (gmi...

    Murowana Goślina

    • 399 000 zł cena
    • 968 m2 powierzchnia
    • 413 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana Łopuchowo k. Murowanej Gośliny (gmina Murowana Goślina). Gotowa do rozpoczęcia inwestycji jedno mieszkaniowej! NOWE formy REKLAMY - wyprzedzamy STA...

  • Do wynajęcia słoneczne 2 pokojowe mieszkanie 34m2 Świeżo po remon...

    Murowana Goślina

    • 1 650 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia słoneczne 2 pokojowe mieszkanie 34m2 Świeżo po remoncie! W Murowanej Goślinie (Stara część) ul. Graszyńskiego| Układ pomieszczeń niezależny. Wolne od 01.07.2024 N...

Murowana Goślina

    • 399 000 zł cena
    • 968 m2 powierzchnia
    • 413 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

Murowana Goślina

    • 1 550 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

• Dom na wynajem Murowana Goślina, Przebędowo

    Przebędowo

    • 2 800 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • szeregowiec

    NA WYNAJEM DOM W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ| 3 POKOJE| PRZEBĘDOWO, UL. SADOWA| W PEŁNI WYPOSAŻONE I GOTOWE DO ZAMIESZKANIA - 75 M2 | NOWE BUDOWNICTWO| OGRÓDEK| GARDEROBA| POMIESZCZENIE G...

  • Mieszkanie na wynajem, Czerwonak

    Czerwonak

    • 1 490 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    KAWALERKA NA WYNAJEM W PEŁNI WYPOSAŻONA | CZERWONAK - UL. SŁONECZNA | ŚWIEŻO PO REMONCIE | Wolne od 01.10.2024r. ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ W FORMIE WIRTUALNY SPAC...

  • Ekstra działka budowlana w Murowanej Goślinie!
    1 / 12
    Ekstra działka budowlana w Murowanej Goślinie!

    Murowana Goślina

    • 570 000 zł cena
    • 1 068 m2 powierzchnia
    • 534 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka nr 120/23 z rozpoczętą już budową w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Rewelacyjnie położona, przy ul. Tęczowej - na samym końcu ulicy a zatem zapewnione maksim...

  • REZERWACJA OFERTY
    REZERWACJA OFERTY

    Suchy Las

    • 5 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Biuro Nieruchomości CASTLE
    Biuro nieruchomości

  • Kawalerka umeblowana i w pełni wyposażona| 27,44 m2 | Murowana Go...

    Murowana Goślina

    • 1 380 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Kawalerka umeblowana i w pełni wyposażona| 27,44 m2 | Murowana Goślina, ul. Poranek 4 - OKAZJA NOWE formy REKLAMY – wyprzedzamy STANDARDY: 1. Fotografie Panoramiczne (z funkcją...

  • Dom Czerwonak, Stroma
    1 / 15
    Dom Czerwonak, Stroma

    Czerwonak

    • 850 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 5 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż oferujemy przestronny, wolnostojący dom z lat 80., położony przy ul. Stromej w Czerwonaku. Nieruchomość usytuowana jest w spokojnej i zielonej okolicy, a jednocześnie z...

  • Pęcice dobra lokalizacja, media

    Suchy Las

    • 700 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 584 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w dobrej okolicy, mnóstwo terenów rekreacyjnych i nowej ładnej zabudowy.Blisko do lasu i Zalewu Komorowskiego.W pobliżu sklep (ok 500m) oraz dobry dojazd do mniejszego (Pęc...

  • Suchy Las | Przestronny, funkcjonalny dom
    1 / 15
    Suchy Las | Przestronny, funkcjonalny dom

    Suchy Las

    • 1 650 000 zł cena
    • 204 m2 powierzchnia
    • 8 089 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dwa niezależne mieszkania - jedna nieruchomość, wiele możliwości i ogromny potencjał! Prezentujemy ofertę wyjątkowego domu jednorodzinnego o powierzchni 200 m2, dom położony jest...

  • Działka budowlana Golęczewo gm. Suchy Las, Malinowa
    1 / 10
    Działka budowlana Golęczewo gm. Suchy Las, Malinowa

    Golęczewo

    • 599 000 zł cena
    • 1 538 m2 powierzchnia
    • 390 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej w miejscowości Golęczewo, w gminie Suchy Las, tuż pod Poznaniem. Działka o powierzchni 1538 m², w cenie 599 000 zł,...

  • Działka 10037 m2 Miękowo gm. Czerwonak k.Poznania
    1 / 3
    Działka 10037 m2 Miękowo gm. Czerwonak k.Poznania

    Miękowo

    • 1 850 000 zł cena
    • 10 037 m2 powierzchnia
    • 185 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Oferuję na sprzedaż nieruchomość gruntową o powierzchni 10 037 m2 położoną w Miękowie przy ul. Ogrodowej (gmina Czerwonak, województwo wielkopolskie). Zgodnie z miejscowym planem z...

  • Dom Promnice gm. Czerwonak,
    Dom Promnice gm. Czerwonak,

    Promnice

    • 898 000 zł cena
    • 178 m2 powierzchnia
    • 5 045 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przestronny dom blisko natury - Promnice Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w malowniczej miejscowości Promnice przy ul. Leśnej. Nierucho...

  • Atrakcyjny dom ogród garaż biznes Suchy Las
    1 / 16
    Atrakcyjny dom ogród garaż biznes Suchy Las

    Suchy Las

    • 2 599 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 9 283 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Atrakcyjny dom i drugi domek/lokal/biznes na sprzedaż - Suchy Las, ul. Lisia | 230 m² | działka 1244 m² + dodatkowy budynek 50 m² Na sprzedaż przestronny, funkcjonalny dom jednoro...

  • Nowoczesny dom na wynajem Suchy Las
    1 / 16
    Nowoczesny dom na wynajem Suchy Las

    Suchy Las

    • 4 800 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Nowoczesny dom 1-rodzinny w atrakcyjnej lokalizacji. Nowy (dotychczas niezamieszkany), w zabudowie szeregowej. Wysoki standard wykończenia i perfekcyjny stan techniczno-estetyczny....

  • Mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu Zielone Wzgórza.
    Mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu Zielone Wzgórza.

    Murowana Goślina

    • 1 900 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia bezpośrednio mieszkanie 62 m2 w Murowanej Goślinie na osiedlu Zielone Wzgórza. Położone na 3 piętrze budynku z pojedynczymi mieszkaniami na kondygnacji. Mieszkanie skł...

  • Dom Suchy Las ul.

    Suchy Las

    • 1 290 000 zł cena
    • 139 m2 powierzchnia
    • 9 281 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Na sprzedaż komfortowy, sielski i zadbany, a do tego ekonomiczny dom w zabudowie szeregowej, położony w prestiżowej i spokojnej części Suchego Lasu - na osiedlu Przylesie, tuż przy...

  • Mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu Zielone Wzgórza
    Mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu Zielone Wzgórza

    Murowana Goślina

    • 515 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 8 307 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam bezpośrednio mieszkanie na osiedlu Zielone Wzgórza, składające się z salonu z dwoma oknami i oknem balkonowym, dwóch sypialni, oddzielnej kuchni, łazienki i oddzielnego WC...