• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 652)
  • sprzedam mieszkanie

    Skarżysko-Kamienna

    • 100 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 2 942 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie w Skarżysku-Kamiennej przy ulicy Staffa. Blisko szkoła, przedszkole, przystanek autobusowy.

  • Sprzedam mieszkanie
    Sprzedam mieszkanie

    Mścice

    • 270 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 5 511 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Witam Sprzedam mieszkanie 270000tys mscice blisko Mielna duże przestronne z piwnica 2 pokoje Kuchnia oddzielnie Łazienka z oknem Duży korytaz Nowe okna Mieszkanie ma władny p...

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój, Turystyczna
    Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój, Turystyczna

    Jastrzębie-Zdrój

    • 365 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 5 794 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 10 piętro

    REZERWACJA Na sprzedaż przestronne mieszkanie z balkonem typu M-5 przy ul. Turystycznej w Jastrzębiu-Zdroju. Mieszkanie o pow. 63 m2 usytuowane na X piętrze w dziesięciopiętrow...

  • Sprzedaż lokalu mieszkalnego Żywiec.
    Sprzedaż lokalu mieszkalnego Żywiec.

    Żywiec

    • 583 500 zł cena
    • 177 m2 powierzchnia
    • 3 297 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    OGŁOSZENIE Syndyk Masy Upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza drugi konkurs pisemny nieograniczony na sprzedaż po najwyższej zaofero...

  • Apartament na sprzedaż - inwestycja Sianożęty

    Sianożęty » ul. Wschodnia

    • 845 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 17 979 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wyjątkowa okazja - Apartament z miejscem postojowym w garażu podziemnym w cenie !!!To idealna nieruchomość zarówno do własnego użytku, jak i jako inwestycja generująca zyski poprz...

  • Sprzedam piękne po remoncie mieszkanie 65m słoneczne latem
    Sprzedam piękne po remoncie mieszkanie 65m słoneczne latem

    Mścice

    • 440 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 6 770 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Witam Sprzedam piękne mieszkanie 65m cały czas słoneczne latem aż do zachodu Po kapitalnym remoncie wymiana elektryki nowe ogrzewanie i podłogowe Nowe okna 2 pokoje 1 pokój gośc...

  • Mieszkanie Wieliczka ul. Bolesława Wstydliwego

    Wieliczka » ul. Bolesława Wstydliwego

    • 2 600 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Prezentujemy ofertę wynajmu nowoczesnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 50 m². Lokal znajduje się na pierwszym piętrze nowego apartamentowca z windą przy ul. Bolesła...

  • Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe z balkonem

    Kędzierzyn-Koźle

    • 326 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 5 720 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe z balkonem w Kędzierzynie kozlu na osiedlu Blachownia Śląska do mieszkania mogę sprzedać garaż murowany przy bloku

  • 1 / 4
    2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem, I piętro

    Dzierżoniów

    • 250 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 5 320 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,29 m², położone na pierwszym piętrze w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Dzierżoniowa.Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni oraz ła...

  • sprzedam mieszkanie
    sprzedam mieszkanie

    Wodzisław Śląski

    • 336 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    sprzedam mieszkanie wlasnosciowe 48m na osiedlu XXX-lecia w wodzislawiu slaskim cena do negocjacj

  • Sprzedam kawalerkę
    Sprzedam kawalerkę

    Wrocław

    • 440 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 17 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Sprzedam kawalerke we Wrocławiu.

  • Lokal mieszkalny - Dziwnów

    Dziwnów

    • 348 800 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 6 708 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej Katarzyny Bieńkowskiej sprzeda z wolnej ręki: a) prawo własności nieruchomości lokalowej mieszka...

  • Mieszkanie Skarżysko-Kamienna

    Skarżysko-Kamienna

    • 416 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 6 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    JB Capital Group Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania na parterze o powierzchni 64 m, położonego w Skarżysku-Kamiennej przy ul. Szydłowieckiej. Lokal posiada fun...

  • Mieszkanie w gackach
    Mieszkanie w gackach

    Gacki

    • 190 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 3 585 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam lub wynajme mieszkanie po remoncie w miejscowości Gacki-Osiedle 53m2 tel [tel]

  • mieszkanie w Konstantynowie Łódzkim
    mieszkanie w Konstantynowie Łódzkim

    Konstantynów Łódzki

    • 200 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 6 061 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    mieszkanie na Jana Pawła II w Konstantynowie Łódzkim tel, [tel]

  • Mieszkanie Łódź Widzew, Widzew ul. Jarosława Haśka

    Łódź » Widzew » ul. Haśka

    • 560 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 9 033 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości Numer oferty: 281774

  • Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 800 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Prezentujemy Państwu na wynajem mieszkanie o powierzchni ok.30m2 usytuowane na PIERWSZYM piętrze w bloku z cegły blisko Parku Solankowego. Mieszkanie jednostronne, słoneczne, ci...

  • Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 280 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż okazałe mieszkanie o powierzchni 48,58m2 usytuowane na II piętrze w bloku na os. Rąbin. Mieszkanie słoneczne, bardzo ciepłe, składa się z trzech...

  • Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 520 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 7 762 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż parter domu o powierzchni 67m2 Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni oraz łazienki z WC. Do mieszkania przynależ...

  • Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 1 400 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Prezentujemy Państwu na wynajem mieszkanie o powierzchni ok. ok.39 m2 w bloku z cegły w doskonałej lokalizacji na os. Rąbin. Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi, sam...