• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 651)
  • Mieszkanie Kraków Podgórze Duchackie, Wola Duchacka, Walerego Sławka
    Mieszkanie Kraków Podgórze Duchackie, Wola Duchacka, Walerego Sła...

    Kraków

    • 959 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 17 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    | Nowoczesne 3‑pokojowe mieszkanie z klimatyzacją przy ul. Walerego Sławka - gotowe do wprowadzenia! Na sprzedaż jasne, przestronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 5...

  • Mieszkanie Kraków Grzegórzki, Grzegórzki, Grzegórzecka
    Mieszkanie Kraków Grzegórzki, Grzegórzki, Grzegórzecka

    Kraków

    • 760 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 17 675 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    | Na sprzedaż mieszkanie - Centrum Krakowa | Rondo Grzegórzeckie Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43,66 m² , położone w samym centrum Krakowa, w bezpośr...

  • Mieszkanie Kraków Prądnik Biały, 29 Listopada
    Mieszkanie Kraków Prądnik Biały, 29 Listopada

    Kraków

    • 898 900 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 12 148 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    | Prądnik Czerwony - szybki dojazd do Centrum i wyjazd z miasta w kierunku Warszawy i obwodnicy - to wygodna codzienność, pełna infrastruktura i życie bez kompromisów w na...

  • Syndyk sprzeda nieruchomość - mieszkanie
    Syndyk sprzeda nieruchomość - mieszkanie

    Niemce

    • 17 573 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Syndyk masy upadłości Zofii Olszewskiej – sygn. akt LU1S/GUp-s/501/2025, zaprasza do składania ofert, na sprzedaż z wolnej ręki, w trybie wyboru najkorzystniejszej oferty, za cenę...

  • NOWE > Bocianek > 51,36 m2 > 2 POKOJE+BALKON
    NOWE > Bocianek > 51,36 m2 > 2 POKOJE+BALKON

    Kielce

    • 426 288 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 8 359 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    D46 > PIĘTRO I > 51,36 M2 > ZACHÓD-POŁUDNIE > BALKON 9,44 M2 > 426 288 ZŁ > 2 pokoje Zadzwoń i zapytaj o szczegóły !!! Rzut mieszkania z parametrami w kolekcji zdjęć. - ogrzewan...

  • mieszkanie na sprzedaż
    mieszkanie na sprzedaż

    Kraśnik

    • 27 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 575 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,20m2 ul Koszarowa. Mieszkanie znajduję się na pierwszym piętrze w 2-piętrowym bloku. Środkowa klatka. Mieszkanie w bardzo dobrym...

  • Nieruchomości
    Nieruchomości

    Radom

    • 170 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 3 864 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Witam Marek sprzedam tanio mieszkanie w Radomiu 4km PKP stara wola golebiowska

  • mieszka.nia
    mieszka.nia

    Ostrowiec Świętokrzyski

    • 180 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 2 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Fajne mieszkanie 4 pokojowe,osobno łazienka i wc ,opomiarowane,płytki,własnościowe Dobra lokalizacja,dwustronne więcej inf .proszę dzwonić.

  • Lokal mieszkalny - Dziwnów

    Dziwnów

    • 392 400 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 7 547 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej Katarzyny Bieńkowskiej sprzeda z wolnej ręki: a) prawo własności nieruchomości lokalowej mieszka...

  • Do sprzedania kawalerka wrocław Rynek
    Do sprzedania kawalerka wrocław Rynek

    Wrocław

    • 450 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 18 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Wysoki parter Wrocław ul Ķrawiecka 14 . Kontakt tylko telefoniczny 502 68 63 95

  • Sprzedam mieszkanie 37m. Sieradz, ul. Mickiewicza
    Sprzedam mieszkanie 37m. Sieradz, ul. Mickiewicza

    Sieradz

    • 199 800 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 5 550 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Rezerwacja.Mieszkanie 37m. Sieradz, ul. Mickiewicza, dwa pokoje. 5400 zł za metr. Więcej informacji pod numerem [tel]

  • sprzedam mieszkanie 60 m2
    sprzedam mieszkanie 60 m2

    Łomża

    • 480 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam mieszkanie 60 m2, położone na III piętrze przy ulicy Kazańskiej. Mieszkanie jest przestronne - dwustronne, 3 pokojowe (w tym duży pokój ok. 25 m2 z klimatyzacją). Osobna ł...

  • SPRZEDAM
    SPRZEDAM

    Kraśnik

    • 285 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 064 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    MIESZKANIE 2 POKOJE ODDZIELNA KUCHNIA ŁAZIENKA Z PRYSZNICEM PO REMONCIE NOWA ISTALACJA ELEKTRYCZNA KUCHNIA W ZABUDOWIE MIESZKANIE CZESCIOWO UMEBLOWANE CICHA OKOLICA UL KOSZAROWA TE...

  • Sporządzam świadectwa energetyczne budynków, lokali mieszka.
    Sporządzam świadectwa energetyczne budynków, lokali mieszka.

    Ostrołęka

    • 500 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 12 piętro

    Sporządzam świadectwa energetyczne budynków, lokali mieszkalnych I usługowych.

  • Mieszkanie Kutno

    Kutno

    • 378 950 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 5 573 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    | Duże mieszkanie w dobrej lokalizacji Kutna. Posiadamy w ofercie czteropokojowe mieszkanie o pow. 68,9 m 2 na II piętrze w bloku przy ul. Kopernika w Kutnie....

  • Do sprzedania kawalerka wrocław rynek ul Oławska 1dolnosląsk
    Do sprzedania kawalerka wrocław rynek ul Oławska 1dolnosląsk

    Wrocław

    • 525 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 18 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Okno mieszkania ratusz . Kontakt tylko osobiscie przez telefon [tel] bez sms

  • Sprzedam 4 pokojowe mieszkanie w Rynku w Polkowicach
    Sprzedam 4 pokojowe mieszkanie w Rynku w Polkowicach

    Polkowice

    • 570 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 6 706 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Niskie opłaty

  • Sprzedam
    Sprzedam

    Ostrowiec Świętokrzyski

    • 320 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 4 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 9 piętro

    Sprzedam mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą, opomiarowane, okna plastikowe, osobno WC i łazienkę, drzwi antywłamaniowe, domofon, blisko centrum miasta, szkoły, przedszkola,...

  • Sprzedam mieszkanie
    Sprzedam mieszkanie

    Będzin

    • 200 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 5 264 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Sprzedam mieszkanie Miasto Będzin Łagisza do zamieszkania od już więcej informacji priwat

  • Dziwnówek - Wyjątkowy apartament 79m2 bez prowizji
    Dziwnówek - Wyjątkowy apartament 79m2 bez prowizji

    Dziwnówek

    • 855 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 10 823 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferujemy Państwu wyjątkowy apartament położony na poddaszu IV kondygnacyjnego budynku zlokalizowanego w Dziwnówku przy ul. Morskiej 5, zaledwie 250 m od morza. Z apartamentu rozci...