• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 560)
  • Mieszkanie Gdynia Działki Leśne ul. Warszawska

    Gdynia » Działki Leśne » ul. Warszawska

    • 717 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 10 702 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    MIESZKANIE: 2-pokojowe, o powierzchni użytkowej 67 m2 znajdujące się w Gdyni przy ulicy Warszawskiej (Działki Leśne). W jego skład wchodzą:- salon- pokój- duża kuchnia z oddzielną...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Podgórze, Kraków-Podgórze ul. Krokusowa

    Kraków » Podgórze » ul. Krokusowa

    • 750 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 15 307 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Krokusowej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania...

  • Mieszkanie Zakopane

    Zakopane

    • 809 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 14 710 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    APARTAMENT NAD STRUMYKIEM - KOŚCIELISKO, ul. Strzelców Podhalańskich. APARTAMENT BARDZO PRZESTRONNY 55m2 + ogródek. Składa się z: - przestronnego salonu; - otwartej kuc...

  • Mieszkanie Opole ul. Jana Łangowskiego

    Opole » ul. Łangowskiego

    • 580 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przestronne mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Szanowny kliencie, Centrum Opola! Nieruchomość o powierzchni ok. 58,26m2 usytuowana pierwszym piętrze w jednej z urokliwych kam...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Mariana Hemara

    Gdańsk » Wrzeszcz » rondo Hemara

    • 1 100 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 23 405 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    2-pokojowe mieszkanie | 47,17 m² | Garnizon, Gdańsk Wrzeszcz | w trakcie wykończeniaLOKALIZACJANieruchomość położona jest na prestiżowym osiedlu Garnizon w dzielnicy Gdańsk Wrzeszc...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 449 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 9 355 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    EMHouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Zebrzydów

    Zebrzydów

    • 425 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 3 542 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    REZERWACJA! Przestronne 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Zebrzydowie! Na powierzchnie mieszkania składa się salon z otwartą kuchnią, 3 sypialnie, duża łazienka z toale...

  • Mieszkanie Rzeszów Baranówka

    Rzeszów » Baranówka

    • 567 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 11 813 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    | Sprzedamy mieszkanie 48,6 m2 z ogródkiem w Rzeszowie Oferujemy na sprzedaż mieszkanie położone na osiedlu Baranówka w Rzeszowie. Mieszkanie posiada 48,6 m2 po...

  • Mieszkanie Sosnowiec Centrum

    Sosnowiec

    • 399 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 5 392 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sosnowiec, Centrum Oferujemy do sprzedania przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, zlokalizowane w Sosnowcu, w dzielnicy Centrum. Nieruchomość o powierzchni użytko...

  • Nowe wykończone mieszkanie przy lesie
    Nowe wykończone mieszkanie przy lesie

    Rumia

    • 449 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 8 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Wilsons Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Apartament - Hel
    Apartament - Hel

    Hel

    • 759 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 17 652 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Wilsons Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Świdnica ul.

    Świdnica

    • 279 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 3 771 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Omega Estate spełnia marzenia! Tym razem o niesamowitym mieszkaniu w dogodnej lokalizacji!Piękne kamienice zdobiące ulicę Jagiellońską podnoszą prestiż tej okolicy, a samo mieszkan...

  • Mieszkanie Świdnica ul. Wrocławska

    Świdnica » ul. Wrocławska

    • 268 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 5 956 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Omega Estate spełnia marzenia! Tym razem młodego małżeństwa lub niewielkiej rodziny, a może kogoś, kto szuka mieszkania dobrego pod inwestycję?Proponujemy do zakupu nieruchomość po...

  • Mieszkanie Kobyłka

    Kobyłka

    • 980 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 7 206 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie usytuowane na piętrze budynku o powierzchni całkowitej 112m2 i pow. użytkowej 108,60 m2 położone w Kobyłce przy ul. Rataja. (powie...

  • Mieszkanie Głogów, Bolesława Śmiałego
    Mieszkanie Głogów, Bolesława Śmiałego

    Głogów

    • 445 770 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 6 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania bezczynszowego, deweloperskiego 3- pokojowego z antresolą o powierzchni 68,58m2 Mieszkanie znajduję się na III piętrze. Powierzchn...

  • dwupoziomowe mieszkanie w centrum miasta
    1 / 6
    dwupoziomowe mieszkanie w centrum miasta

    Zielona Góra

    • 345 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 6 273 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Tylko u nas! Zapraszamy do zapoznania się z propozycją dla tych, którzy cenią sobie klimat ścisłego centrum, ale lubią też trochę przestrzeni i swobody. Oferujemy dwupoziomowe mie...

  • Mieszkanie Olsztyn ul. Aleksandra Puszkina

    Olsztyn » ul. Puszkina

    • 267 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 10 680 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    BRESDOM Nieruchomości oferuje na sprzedaż kawalerkę na Zatorzu. Mieszkanie o powierzchni 25,9 m2 zlokalizowane jest na trzecim piętrze, w bloku nr 14, przy ulicy Aleksandra Puszk...

  • 2 POKOJE PRZY ALEI FONTANN

    Szczecin » al. Jana Pawła II

    • 469 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 9 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Przedstawiam Państwu 2 pokojowe mieszkanie w samym sercu Szczecina przy Alei Fontann. Nieruchomość:- 49,59 m2- pełna własność- 2 pokoje- adaptacja poddasza- drzwi wejściowe ogniood...

  • Mieszkanie Hel ul. Bałtycka

    Hel » ul. Bałtycka

    • 695 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 10 531 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Hel ul. Bałtycka - super lokalizacja ok. 150 m od deptaku (ul. Wiejskiej). Doskonała inwestycja pod wakacyjny wynajem. Budynek położony naprzeciwko ściany lasy Nadmorskiego Parku K...

  • Mieszkanie Kielce Centrum ul. Karczówkowska

    Kielce » Centrum » ul. Karczówkowska

    • 249 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 8 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 6 piętro

    Przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż, znajdującego się przy ul. Karczówkowskiej, Kielce. Lokal jest środkowy, usytuowany jest na 6 piętrze (z 10) w bloku który prze...