Nieruchomości na sprzedaż Katowice Wełnowiec-Józefowiec

Znalezionych ofert: 82

Mieszkanie na sprzedaż 63,10 m², Józefowska, Katowice Wełnowiec-Józefowiec (Józefowiec)

Mieszkanie na sprzedaż 63,10 m², Józefowska, Katowice Wełnowiec-Józefowiec (Józefowiec)

Katowice » Wełnowiec-Józefowiec » ul. Józefowska
299 900 zł

Oferta na wyłączność - dostępna tylko u nas. Atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy przy ul Józefowskiej. Dogodna lokalizacja - komunikacja tramwajowa oraz autobusowa, w pobliżu Park Chorzowski, Silesia City Centre, LIDL, centra biurowe, DTŚ. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze bloku z lat osiemdziesiątych i składa się z pokoju dziennego z jadalnią, sypialni z balkonem, oddzielnej kuchni, łazienki oraz toalety. Okna mieszkania skierowane są na zachód w stronę zieleni Parku Chorzowskiego. Mieszkanie umeblowane wysokiej jakości meblami z litego drewna, zabudowa kuchni "na wymiar", w przedpokoju dodatkowo duża szafa. Bardzo dobrze utrzymany budynek po termorenowacji oraz remoncie klatki schodowej. Mieszkanie idealne dla pary lub rodziny. Ogrzewanie miejskie. W mieszkaniu istnieje możliwość wydzielenia dodatkowej sypialni co przedstawiono na rzucie. W bezpośrednim sąsiedztwie nieruchomości ogólnodostępne miejsca postojowe. Zapraszamy na prezentację nieruchomości. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

 • Pokoje: 2
 • Piętro: 4
 • 63 m2
Oznacz
Mieszkanie na sprzedaż 59,87 m², Katowice Wełnowiec-Józefowiec (Wełnowiec)

Mieszkanie na sprzedaż 59,87 m², Katowice Wełnowiec-Józefowiec (Wełnowiec)

Katowice » Wełnowiec-Józefowiec
386 162 zł

Mieszkanie o powierzchni 59,87 m składa się z salonu wraz z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki oraz przedpokoju. Do lokalu przynależy balkon.   W ofercie są dostępne również inne mieszkania. Na pięciu kondygnacjach budynku znajdują się mieszkania 1, 2, 3 i 4-pokojowe.  Inwestycja zlokalizowana jest tuż obok Parku Śląskiego i Lasku Bytkowskiego. Tereny zielone oraz bliskość centrum miasta to jedne z wielu atutów osiedla. Komfortowe mieszkania w różnych wariantach metraży oraz układów, przestronne balkony, podziemne garaże, strefa zabaw dla dzieci a także oferta inteligentnego mieszkania Appartme zaspokoją wymagania najbardziej wymagających osób. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Więcej podobnych ofert na stronie internetowej www.leachandlang.pl - zapraszamy!

 • Pokoje: 4
 • Piętro: 5
 • 60 m2
Oznacz
Mieszkanie na sprzedaż 38,46 m², Katowice Wełnowiec-Józefowiec (Wełnowiec)

Mieszkanie na sprzedaż 38,46 m², Katowice Wełnowiec-Józefowiec (Wełnowiec)

Katowice » Wełnowiec-Józefowiec
259 605 zł

Mieszkanie o powierzchni 38,46 m składa się z salonu wraz z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz przedpokoju. Do lokalu przynależy balkon.   W ofercie są dostępne również inne mieszkania. Na pięciu kondygnacjach budynku znajdują się mieszkania 1, 2, 3 i 4-pokojowe.  Inwestycja zlokalizowana jest tuż obok Parku Śląskiego i Lasku Bytkowskiego. Tereny zielone oraz bliskość centrum miasta to jedne z wielu atutów osiedla. Komfortowe mieszkania w różnych wariantach metraży oraz układów, przestronne balkony, podziemne garaże, strefa zabaw dla dzieci a także oferta inteligentnego mieszkania Appartme zaspokoją wymagania najbardziej wymagających osób. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Więcej podobnych ofert na stronie internetowej www.leachandlang.pl - zapraszamy!

 • Pokoje: 2
 • Piętro: 1
 • 38 m2
Oznacz
Mieszkanie na sprzedaż 36,58 m², Katowice Wełnowiec-Józefowiec (Wełnowiec)

Mieszkanie na sprzedaż 36,58 m², Katowice Wełnowiec-Józefowiec (Wełnowiec)

Katowice » Wełnowiec-Józefowiec
265 205 zł

Mieszkanie o powierzchni 36,58 m składa się z salonu wraz z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz przedpokoju. Do lokalu przynależy balkon.   W ofercie są dostępne również inne mieszkania. Na pięciu kondygnacjach budynku znajdują się mieszkania 1, 2, 3 i 4-pokojowe.  Inwestycja zlokalizowana jest tuż obok Parku Śląskiego i Lasku Bytkowskiego. Tereny zielone oraz bliskość centrum miasta to jedne z wielu atutów osiedla. Komfortowe mieszkania w różnych wariantach metraży oraz układów, przestronne balkony, podziemne garaże, strefa zabaw dla dzieci a także oferta inteligentnego mieszkania Appartme zaspokoją wymagania najbardziej wymagających osób. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Więcej podobnych ofert na stronie internetowej www.leachandlang.pl - zapraszamy!

 • Pokoje: 2
 • Piętro: 2
 • 37 m2
Oznacz
Mieszkanie na sprzedaż 54,89 m², Katowice Wełnowiec-Józefowiec (Wełnowiec)

Mieszkanie na sprzedaż 54,89 m², Katowice Wełnowiec-Józefowiec (Wełnowiec)

Katowice » Wełnowiec-Józefowiec
343 063 zł

Mieszkanie o powierzchni 54,89 m składa się z salonu wraz z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki oraz przedpokoju. Do lokalu przynależy niewielki taras.   W ofercie są dostępne również inne mieszkania. Na pięciu kondygnacjach budynku znajdują się mieszkania 1, 2, 3 i 4-pokojowe.  Inwestycja zlokalizowana jest tuż obok Parku Śląskiego i Lasku Bytkowskiego. Tereny zielone oraz bliskość centrum miasta to jedne z wielu atutów osiedla. Komfortowe mieszkania w różnych wariantach metraży oraz układów, przestronne balkony, podziemne garaże, strefa zabaw dla dzieci a także oferta inteligentnego mieszkania Appartme zaspokoją wymagania najbardziej wymagających osób. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Więcej podobnych ofert na stronie internetowej www.leachandlang.pl - zapraszamy!

 • Pokoje: 4
 • Parter
 • 55 m2
Oznacz
Mieszkanie na sprzedaż 52,50 m², Katowice Wełnowiec-Józefowiec (Wełnowiec)

Mieszkanie na sprzedaż 52,50 m², Katowice Wełnowiec-Józefowiec (Wełnowiec)

Katowice » Wełnowiec-Józefowiec
313 189 zł

Mieszkanie o powierzchni 52,50 m składa się z salonu wraz z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki oraz przedpokoju. Do lokalu przynależy niewielki taras.   W ofercie są dostępne również inne mieszkania. Na pięciu kondygnacjach budynku znajdują się mieszkania 1, 2, 3 i 4-pokojowe.  Inwestycja zlokalizowana jest tuż obok Parku Śląskiego i Lasku Bytkowskiego. Tereny zielone oraz bliskość centrum miasta to jedne z wielu atutów osiedla. Komfortowe mieszkania w różnych wariantach metraży oraz układów, przestronne balkony, podziemne garaże, strefa zabaw dla dzieci a także oferta inteligentnego mieszkania Appartme zaspokoją wymagania najbardziej wymagających osób. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Więcej podobnych ofert na stronie internetowej www.leachandlang.pl - zapraszamy!

 • Pokoje: 3
 • Parter
 • 53 m2
Oznacz
Katowice, Wełnowiec Mieszkanie na sprzedaż

Katowice, Wełnowiec Mieszkanie na sprzedaż

Katowice » Wełnowiec-Józefowiec
375 975 zł

Opis nieruchomości Katowice - nowe mieszkanie bez prowizji! Mieszkanie o powierzchni 55,70 m składa się z salonu wraz z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki oraz przedpokoju. Do lokalu przynależy balkon.   W ofercie są dostępne również inne mieszkania. Na pięciu kondygnacjach budynku znajdują się mieszkania 1, 2, 3 i 4-pokojowe.  Inwestycja zlokalizowana jest tuż obok Parku Śląskiego i Lasku Bytkowskiego. Tereny zielone oraz bliskość centrum miasta to jedne z wielu atutów osiedla. Komfortowe mieszkania w różnych wariantach metraży oraz układów, przestronne balkony, podziemne garaże, strefa zabaw dla dzieci a także oferta inteligentnego mieszkania Appartme zaspokoją wymagania najbardziej wymagających osób. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Więcej podobnych ofert na stronie internetowej www.leachandlang.pl - zapraszamy!

 • Pokoje: 4
 • Piętro: 3
 • 56 m2
Oznacz
Katowice, Wełnowiec Kawalerka na sprzedaż

Katowice, Wełnowiec Kawalerka na sprzedaż

Katowice » Wełnowiec-Józefowiec
185 745 zł

Opis nieruchomości Katowice - nowe mieszkanie bez prowizji! Kawalerka o powierzchni 25,62 m składa się z salonu wraz z aneksem kuchennym, łazienki oraz przedpokoju. Do lokalu przynależy balkon.   W ofercie są dostępne również inne mieszkania. Na pięciu kondygnacjach budynku znajdują się mieszkania 1, 2, 3 i 4-pokojowe.  Inwestycja zlokalizowana jest tuż obok Parku Śląskiego i Lasku Bytkowskiego. Tereny zielone oraz bliskość centrum miasta to jedne z wielu atutów osiedla. Komfortowe mieszkania w różnych wariantach metraży oraz układów, przestronne balkony, podziemne garaże, strefa zabaw dla dzieci a także oferta inteligentnego mieszkania Appartme zaspokoją wymagania najbardziej wymagających osób. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Więcej podobnych ofert na stronie internetowej www.leachandlang.pl - zapraszamy!

 • Kawalerka
 • Piętro: 3
 • 26 m2
Oznacz
Katowice, Wełnowiec Mieszkanie na sprzedaż

Katowice, Wełnowiec Mieszkanie na sprzedaż

Katowice » Wełnowiec-Józefowiec
338 561 zł

Opis nieruchomości Katowice - nowe mieszkanie bez prowizji! Mieszkanie o powierzchni 52,49 m składa się z salonu wraz z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki oraz przedpokoju. Do lokalu przynależy balkon.   W ofercie są dostępne również inne mieszkania. Na pięciu kondygnacjach budynku znajdują się mieszkania 1, 2, 3 i 4-pokojowe.  Inwestycja zlokalizowana jest tuż obok Parku Śląskiego i Lasku Bytkowskiego. Tereny zielone oraz bliskość centrum miasta to jedne z wielu atutów osiedla. Komfortowe mieszkania w różnych wariantach metraży oraz układów, przestronne balkony, podziemne garaże, strefa zabaw dla dzieci a także oferta inteligentnego mieszkania Appartme zaspokoją wymagania najbardziej wymagających osób. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Więcej podobnych ofert na stronie internetowej www.leachandlang.pl - zapraszamy!

 • Pokoje: 3
 • Piętro: 3
 • 52 m2
Oznacz
Katowice, Wełnowiec Mieszkanie na sprzedaż

Katowice, Wełnowiec Mieszkanie na sprzedaż

Katowice » Wełnowiec-Józefowiec
317 323 zł

Opis nieruchomości Katowice - nowe mieszkanie bez prowizji! Mieszkanie o powierzchni 52,45 m składa się z salonu wraz z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki oraz przedpokoju. Do lokalu przynależy niewielki taras.   W ofercie są dostępne również inne mieszkania. Na pięciu kondygnacjach budynku znajdują się mieszkania 1, 2, 3 i 4-pokojowe.  Inwestycja zlokalizowana jest tuż obok Parku Śląskiego i Lasku Bytkowskiego. Tereny zielone oraz bliskość centrum miasta to jedne z wielu atutów osiedla. Komfortowe mieszkania w różnych wariantach metraży oraz układów, przestronne balkony, podziemne garaże, strefa zabaw dla dzieci a także oferta inteligentnego mieszkania Appartme zaspokoją wymagania najbardziej wymagających osób. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Więcej podobnych ofert na stronie internetowej www.leachandlang.pl - zapraszamy!

 • Pokoje: 3
 • Parter
 • 52 m2
Oznacz
Katowice, Wełnowiec Mieszkanie na sprzedaż

Katowice, Wełnowiec Mieszkanie na sprzedaż

Katowice » Wełnowiec-Józefowiec
328 438 zł

Opis nieruchomości Katowice - nowe mieszkanie bez prowizji! Mieszkanie o powierzchni 52,55 m składa się z salonu wraz z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki oraz przedpokoju. Do lokalu przynależy niewielki taras.   W ofercie są dostępne również inne mieszkania. Na pięciu kondygnacjach budynku znajdują się mieszkania 1, 2, 3 i 4-pokojowe.  Inwestycja zlokalizowana jest tuż obok Parku Śląskiego i Lasku Bytkowskiego. Tereny zielone oraz bliskość centrum miasta to jedne z wielu atutów osiedla. Komfortowe mieszkania w różnych wariantach metraży oraz układów, przestronne balkony, podziemne garaże, strefa zabaw dla dzieci a także oferta inteligentnego mieszkania Appartme zaspokoją wymagania najbardziej wymagających osób. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Więcej podobnych ofert na stronie internetowej www.leachandlang.pl - zapraszamy!

 • Pokoje: 3
 • Parter
 • 53 m2
Oznacz
Katowice, Wełnowiec Mieszkanie na sprzedaż

Katowice, Wełnowiec Mieszkanie na sprzedaż

Katowice » Wełnowiec-Józefowiec
386 162 zł

Opis nieruchomości Katowice - nowe mieszkanie bez prowizji! Mieszkanie o powierzchni 52,55 m składa się z salonu wraz z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki oraz przedpokoju. Do lokalu przynależy balkon.   W ofercie są dostępne również inne mieszkania. Na pięciu kondygnacjach budynku znajdują się mieszkania 1, 2, 3 i 4-pokojowe.  Inwestycja zlokalizowana jest tuż obok Parku Śląskiego i Lasku Bytkowskiego. Tereny zielone oraz bliskość centrum miasta to jedne z wielu atutów osiedla. Komfortowe mieszkania w różnych wariantach metraży oraz układów, przestronne balkony, podziemne garaże, strefa zabaw dla dzieci a także oferta inteligentnego mieszkania Appartme zaspokoją wymagania najbardziej wymagających osób. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Więcej podobnych ofert na stronie internetowej www.leachandlang.pl - zapraszamy!

 • Pokoje: 4
 • Piętro: 1
 • 60 m2
Oznacz
Mieszkanie na sprzedaż 55,70 m², Katowice Wełnowiec-Józefowiec (Wełnowiec)

Mieszkanie na sprzedaż 55,70 m², Katowice Wełnowiec-Józefowiec (Wełnowiec)

Katowice » Wełnowiec-Józefowiec
375 975 zł

Mieszkanie o powierzchni 55,70 m składa się z salonu wraz z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki oraz przedpokoju. Do lokalu przynależy balkon.   W ofercie są dostępne również inne mieszkania. Na pięciu kondygnacjach budynku znajdują się mieszkania 1, 2, 3 i 4-pokojowe.  Inwestycja zlokalizowana jest tuż obok Parku Śląskiego i Lasku Bytkowskiego. Tereny zielone oraz bliskość centrum miasta to jedne z wielu atutów osiedla. Komfortowe mieszkania w różnych wariantach metraży oraz układów, przestronne balkony, podziemne garaże, strefa zabaw dla dzieci a także oferta inteligentnego mieszkania Appartme zaspokoją wymagania najbardziej wymagających osób. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Więcej podobnych ofert na stronie internetowej www.leachandlang.pl - zapraszamy!

 • Pokoje: 4
 • Piętro: 3
 • 56 m2
Oznacz
Mieszkanie na sprzedaż 59,87 m², Katowice Wełnowiec-Józefowiec (Wełnowiec)

Mieszkanie na sprzedaż 59,87 m², Katowice Wełnowiec-Józefowiec (Wełnowiec)

Katowice » Wełnowiec-Józefowiec
386 162 zł

Mieszkanie o powierzchni 52,55 m składa się z salonu wraz z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki oraz przedpokoju. Do lokalu przynależy balkon.   W ofercie są dostępne również inne mieszkania. Na pięciu kondygnacjach budynku znajdują się mieszkania 1, 2, 3 i 4-pokojowe.  Inwestycja zlokalizowana jest tuż obok Parku Śląskiego i Lasku Bytkowskiego. Tereny zielone oraz bliskość centrum miasta to jedne z wielu atutów osiedla. Komfortowe mieszkania w różnych wariantach metraży oraz układów, przestronne balkony, podziemne garaże, strefa zabaw dla dzieci a także oferta inteligentnego mieszkania Appartme zaspokoją wymagania najbardziej wymagających osób. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Więcej podobnych ofert na stronie internetowej www.leachandlang.pl - zapraszamy!

 • Pokoje: 4
 • Piętro: 1
 • 60 m2
Oznacz
Mieszkanie na sprzedaż 52,20 m², Katowice Wełnowiec-Józefowiec (Wełnowiec)

Mieszkanie na sprzedaż 52,20 m², Katowice Wełnowiec-Józefowiec (Wełnowiec)

Katowice » Wełnowiec-Józefowiec
349 740 zł

Mieszkanie o powierzchni 52,20 m składa się z salonu wraz z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki oraz przedpokoju. Do lokalu przynależy balkon.   W ofercie są dostępne również inne mieszkania. Na pięciu kondygnacjach budynku znajdują się mieszkania 1, 2, 3 i 4-pokojowe.  Inwestycja zlokalizowana jest tuż obok Parku Śląskiego i Lasku Bytkowskiego. Tereny zielone oraz bliskość centrum miasta to jedne z wielu atutów osiedla. Komfortowe mieszkania w różnych wariantach metraży oraz układów, przestronne balkony, podziemne garaże, strefa zabaw dla dzieci a także oferta inteligentnego mieszkania Appartme zaspokoją wymagania najbardziej wymagających osób. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Więcej podobnych ofert na stronie internetowej www.leachandlang.pl - zapraszamy!

 • Pokoje: 3
 • Piętro: 3
 • 52 m2
Oznacz
Mieszkanie na sprzedaż 52,49 m², Katowice Wełnowiec-Józefowiec (Wełnowiec)

Mieszkanie na sprzedaż 52,49 m², Katowice Wełnowiec-Józefowiec (Wełnowiec)

Katowice » Wełnowiec-Józefowiec
338 561 zł

Mieszkanie o powierzchni 52,49 m składa się z salonu wraz z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki oraz przedpokoju. Do lokalu przynależy balkon.   W ofercie są dostępne również inne mieszkania. Na pięciu kondygnacjach budynku znajdują się mieszkania 1, 2, 3 i 4-pokojowe.  Inwestycja zlokalizowana jest tuż obok Parku Śląskiego i Lasku Bytkowskiego. Tereny zielone oraz bliskość centrum miasta to jedne z wielu atutów osiedla. Komfortowe mieszkania w różnych wariantach metraży oraz układów, przestronne balkony, podziemne garaże, strefa zabaw dla dzieci a także oferta inteligentnego mieszkania Appartme zaspokoją wymagania najbardziej wymagających osób. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Więcej podobnych ofert na stronie internetowej www.leachandlang.pl - zapraszamy!

 • Pokoje: 3
 • Piętro: 3
 • 52 m2
Oznacz
Mieszkanie na sprzedaż 52,55 m², Katowice Wełnowiec-Józefowiec (Wełnowiec)

Mieszkanie na sprzedaż 52,55 m², Katowice Wełnowiec-Józefowiec (Wełnowiec)

Katowice » Wełnowiec-Józefowiec
328 438 zł

Mieszkanie o powierzchni 52,55 m składa się z salonu wraz z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki oraz przedpokoju. Do lokalu przynależy niewielki taras.   W ofercie są dostępne również inne mieszkania. Na pięciu kondygnacjach budynku znajdują się mieszkania 1, 2, 3 i 4-pokojowe.  Inwestycja zlokalizowana jest tuż obok Parku Śląskiego i Lasku Bytkowskiego. Tereny zielone oraz bliskość centrum miasta to jedne z wielu atutów osiedla. Komfortowe mieszkania w różnych wariantach metraży oraz układów, przestronne balkony, podziemne garaże, strefa zabaw dla dzieci a także oferta inteligentnego mieszkania Appartme zaspokoją wymagania najbardziej wymagających osób. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Więcej podobnych ofert na stronie internetowej www.leachandlang.pl - zapraszamy!

 • Pokoje: 3
 • Parter
 • 53 m2
Oznacz
Mieszkanie na sprzedaż 51,33 m², Katowice Wełnowiec-Józefowiec (Wełnowiec)

Mieszkanie na sprzedaż 51,33 m², Katowice Wełnowiec-Józefowiec (Wełnowiec)

Katowice » Wełnowiec-Józefowiec
336 212 zł

Mieszkanie o powierzchni 51,33 m składa się z salonu wraz z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki oraz przedpokoju. Do lokalu przynależy balkon.   W ofercie są dostępne również inne mieszkania. Na pięciu kondygnacjach budynku znajdują się mieszkania 1, 2, 3 i 4-pokojowe.  Inwestycja zlokalizowana jest tuż obok Parku Śląskiego i Lasku Bytkowskiego. Tereny zielone oraz bliskość centrum miasta to jedne z wielu atutów osiedla. Komfortowe mieszkania w różnych wariantach metraży oraz układów, przestronne balkony, podziemne garaże, strefa zabaw dla dzieci a także oferta inteligentnego mieszkania Appartme zaspokoją wymagania najbardziej wymagających osób. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Więcej podobnych ofert na stronie internetowej www.leachandlang.pl - zapraszamy!

 • Pokoje: 3
 • Piętro: 4
 • 51 m2
Oznacz
Mieszkanie na sprzedaż 52,45 m², Katowice Wełnowiec-Józefowiec (Wełnowiec)

Mieszkanie na sprzedaż 52,45 m², Katowice Wełnowiec-Józefowiec (Wełnowiec)

Katowice » Wełnowiec-Józefowiec
317 323 zł

Mieszkanie o powierzchni 52,45 m składa się z salonu wraz z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki oraz przedpokoju. Do lokalu przynależy niewielki taras.   W ofercie są dostępne również inne mieszkania. Na pięciu kondygnacjach budynku znajdują się mieszkania 1, 2, 3 i 4-pokojowe.  Inwestycja zlokalizowana jest tuż obok Parku Śląskiego i Lasku Bytkowskiego. Tereny zielone oraz bliskość centrum miasta to jedne z wielu atutów osiedla. Komfortowe mieszkania w różnych wariantach metraży oraz układów, przestronne balkony, podziemne garaże, strefa zabaw dla dzieci a także oferta inteligentnego mieszkania Appartme zaspokoją wymagania najbardziej wymagających osób. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Więcej podobnych ofert na stronie internetowej www.leachandlang.pl - zapraszamy!

 • Pokoje: 3
 • Parter
 • 52 m2
Oznacz
Mieszkanie na sprzedaż 25,62 m², Katowice Wełnowiec-Józefowiec (Wełnowiec)

Mieszkanie na sprzedaż 25,62 m², Katowice Wełnowiec-Józefowiec (Wełnowiec)

Katowice » Wełnowiec-Józefowiec
185 745 zł

Kawalerka o powierzchni 25,62 m składa się z salonu wraz z aneksem kuchennym, łazienki oraz przedpokoju. Do lokalu przynależy balkon.   W ofercie są dostępne również inne mieszkania. Na pięciu kondygnacjach budynku znajdują się mieszkania 1, 2, 3 i 4-pokojowe.  Inwestycja zlokalizowana jest tuż obok Parku Śląskiego i Lasku Bytkowskiego. Tereny zielone oraz bliskość centrum miasta to jedne z wielu atutów osiedla. Komfortowe mieszkania w różnych wariantach metraży oraz układów, przestronne balkony, podziemne garaże, strefa zabaw dla dzieci a także oferta inteligentnego mieszkania Appartme zaspokoją wymagania najbardziej wymagających osób. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Więcej podobnych ofert na stronie internetowej www.leachandlang.pl - zapraszamy!

 • Kawalerka
 • Piętro: 3
 • 26 m2
Oznacz
Mieszkanie na sprzedaż 38,92 m², Katowice Wełnowiec-Józefowiec (Wełnowiec)

Mieszkanie na sprzedaż 38,92 m², Katowice Wełnowiec-Józefowiec (Wełnowiec)

Katowice » Wełnowiec-Józefowiec
266 602 zł

Mieszkanie o powierzchni 38,92 m składa się z salonu wraz z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, garderoby oraz przedpokoju. Do lokalu przynależy balkon.   W ofercie są dostępne również inne mieszkania. Na pięciu kondygnacjach budynku znajdują się mieszkania 1, 2, 3 i 4-pokojowe.  Inwestycja zlokalizowana jest tuż obok Parku Śląskiego i Lasku Bytkowskiego. Tereny zielone oraz bliskość centrum miasta to jedne z wielu atutów osiedla. Komfortowe mieszkania w różnych wariantach metraży oraz układów, przestronne balkony, podziemne garaże, strefa zabaw dla dzieci a także oferta inteligentnego mieszkania Appartme zaspokoją wymagania najbardziej wymagających osób. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Więcej podobnych ofert na stronie internetowej www.leachandlang.pl - zapraszamy!

 • Pokoje: 2
 • Parter
 • 39 m2
Oznacz
Mieszkanie na sprzedaż 55,66 m², Katowice Wełnowiec-Józefowiec (Wełnowiec)

Mieszkanie na sprzedaż 55,66 m², Katowice Wełnowiec-Józefowiec (Wełnowiec)

Katowice » Wełnowiec-Józefowiec
356 224 zł

Mieszkanie o powierzchni 55,66 m składa się z salonu wraz z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki z WC, dodatkowej toalety, garderoby oraz przedpokoju. Do lokalu przynależy balkon.   W ofercie są dostępne również inne mieszkania. Na pięciu kondygnacjach budynku znajdują się mieszkania 1, 2, 3 i 4-pokojowe.  Inwestycja zlokalizowana jest tuż obok Parku Śląskiego i Lasku Bytkowskiego. Tereny zielone oraz bliskość centrum miasta to jedne z wielu atutów osiedla. Komfortowe mieszkania w różnych wariantach metraży oraz układów, przestronne balkony, podziemne garaże, strefa zabaw dla dzieci a także oferta inteligentnego mieszkania Appartme zaspokoją wymagania najbardziej wymagających osób. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Więcej podobnych ofert na stronie internetowej www.leachandlang.pl - zapraszamy!

 • Pokoje: 3
 • Piętro: 3
 • 56 m2
Oznacz
Mieszkanie na sprzedaż 38,92 m², Katowice Wełnowiec-Józefowiec (Wełnowiec)

Mieszkanie na sprzedaż 38,92 m², Katowice Wełnowiec-Józefowiec (Wełnowiec)

Katowice » Wełnowiec-Józefowiec
266 602 zł

Mieszkanie o powierzchni 38,92 m składa się z salonu wraz z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, garderoby oraz przedpokoju. Do lokalu przynależy balkon.   W ofercie są dostępne również inne mieszkania. Na pięciu kondygnacjach budynku znajdują się mieszkania 1, 2, 3 i 4-pokojowe.  Inwestycja zlokalizowana jest tuż obok Parku Śląskiego i Lasku Bytkowskiego. Tereny zielone oraz bliskość centrum miasta to jedne z wielu atutów osiedla. Komfortowe mieszkania w różnych wariantach metraży oraz układów, przestronne balkony, podziemne garaże, strefa zabaw dla dzieci a także oferta inteligentnego mieszkania Appartme zaspokoją wymagania najbardziej wymagających osób. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Więcej podobnych ofert na stronie internetowej www.leachandlang.pl - zapraszamy!

 • Pokoje: 2
 • Parter
 • 39 m2
Oznacz
Mieszkanie na sprzedaż 37,43 m², Katowice Wełnowiec-Józefowiec (Wełnowiec)

Mieszkanie na sprzedaż 37,43 m², Katowice Wełnowiec-Józefowiec (Wełnowiec)

Katowice » Wełnowiec-Józefowiec
265 753 zł

Mieszkanie o powierzchni 37,43 m składa się z salonu wraz z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz przedpokoju. Do lokalu przynależy balkon.   W ofercie są dostępne również inne mieszkania. Na pięciu kondygnacjach budynku znajdują się mieszkania 1, 2, 3 i 4-pokojowe.  Inwestycja zlokalizowana jest tuż obok Parku Śląskiego i Lasku Bytkowskiego. Tereny zielone oraz bliskość centrum miasta to jedne z wielu atutów osiedla. Komfortowe mieszkania w różnych wariantach metraży oraz układów, przestronne balkony, podziemne garaże, strefa zabaw dla dzieci a także oferta inteligentnego mieszkania Appartme zaspokoją wymagania najbardziej wymagających osób. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Więcej podobnych ofert na stronie internetowej www.leachandlang.pl - zapraszamy!

 • Pokoje: 2
 • Piętro: 1
 • 37 m2
Oznacz
Mieszkanie na sprzedaż 52,20 m², Katowice Wełnowiec-Józefowiec (Wełnowiec)

Mieszkanie na sprzedaż 52,20 m², Katowice Wełnowiec-Józefowiec (Wełnowiec)

Katowice » Wełnowiec-Józefowiec
334 080 zł

Mieszkanie o powierzchni 52,20 m składa się z salonu wraz z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki oraz przedpokoju. Do lokalu przynależy balkon.   W ofercie są dostępne również inne mieszkania. Na pięciu kondygnacjach budynku znajdują się mieszkania 1, 2, 3 i 4-pokojowe.  Inwestycja zlokalizowana jest tuż obok Parku Śląskiego i Lasku Bytkowskiego. Tereny zielone oraz bliskość centrum miasta to jedne z wielu atutów osiedla. Komfortowe mieszkania w różnych wariantach metraży oraz układów, przestronne balkony, podziemne garaże, strefa zabaw dla dzieci a także oferta inteligentnego mieszkania Appartme zaspokoją wymagania najbardziej wymagających osób. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Więcej podobnych ofert na stronie internetowej www.leachandlang.pl - zapraszamy!

 • Pokoje: 3
 • Piętro: 1
 • 52 m2
Oznacz
Mieszkanie na sprzedaż 61,46 m², Katowice Wełnowiec-Józefowiec (Wełnowiec)

Mieszkanie na sprzedaż 61,46 m², Katowice Wełnowiec-Józefowiec (Wełnowiec)

Katowice » Wełnowiec-Józefowiec
381 052 zł

Mieszkanie o powierzchni 61,46 m składa się z salonu wraz z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki oraz przedpokoju. Do lokalu przynależy niewielki taras.   W ofercie są dostępne również inne mieszkania. Na pięciu kondygnacjach budynku znajdują się mieszkania 1, 2, 3 i 4-pokojowe.  Inwestycja zlokalizowana jest tuż obok Parku Śląskiego i Lasku Bytkowskiego. Tereny zielone oraz bliskość centrum miasta to jedne z wielu atutów osiedla. Komfortowe mieszkania w różnych wariantach metraży oraz układów, przestronne balkony, podziemne garaże, strefa zabaw dla dzieci a także oferta inteligentnego mieszkania Appartme zaspokoją wymagania najbardziej wymagających osób. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Więcej podobnych ofert na stronie internetowej www.leachandlang.pl - zapraszamy!

 • Pokoje: 3
 • Parter
 • 61 m2
Oznacz
Mieszkanie na sprzedaż 52,60 m², Katowice Wełnowiec-Józefowiec (Wełnowiec)

Mieszkanie na sprzedaż 52,60 m², Katowice Wełnowiec-Józefowiec (Wełnowiec)

Katowice » Wełnowiec-Józefowiec
352 420 zł

Mieszkanie o powierzchni 52,60 m składa się z salonu wraz z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki oraz przedpokoju. Do lokalu przynależy balkon.   W ofercie są dostępne również inne mieszkania. Na pięciu kondygnacjach budynku znajdują się mieszkania 1, 2, 3 i 4-pokojowe.  Inwestycja zlokalizowana jest tuż obok Parku Śląskiego i Lasku Bytkowskiego. Tereny zielone oraz bliskość centrum miasta to jedne z wielu atutów osiedla. Komfortowe mieszkania w różnych wariantach metraży oraz układów, przestronne balkony, podziemne garaże, strefa zabaw dla dzieci a także oferta inteligentnego mieszkania Appartme zaspokoją wymagania najbardziej wymagających osób. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Więcej podobnych ofert na stronie internetowej www.leachandlang.pl - zapraszamy!

 • Pokoje: 3
 • Piętro: 3
 • 53 m2
Oznacz
Mieszkanie na sprzedaż 25,33 m², Katowice Wełnowiec-Józefowiec (Wełnowiec)

Mieszkanie na sprzedaż 25,33 m², Katowice Wełnowiec-Józefowiec (Wełnowiec)

Katowice » Wełnowiec-Józefowiec
189 975 zł

Mieszkanie o powierzchni 25,33 m składa się z salonu wraz z aneksem kuchennym, łazienki oraz przedpokoju. Do lokalu przynależy balkon.   W ofercie są dostępne również inne mieszkania. Na pięciu kondygnacjach budynku znajdują się mieszkania 1, 2, 3 i 4-pokojowe.  Inwestycja zlokalizowana jest tuż obok Parku Śląskiego i Lasku Bytkowskiego. Tereny zielone oraz bliskość centrum miasta to jedne z wielu atutów osiedla. Komfortowe mieszkania w różnych wariantach metraży oraz układów, przestronne balkony, podziemne garaże, strefa zabaw dla dzieci a także oferta inteligentnego mieszkania Appartme zaspokoją wymagania najbardziej wymagających osób. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Więcej podobnych ofert na stronie internetowej www.leachandlang.pl - zapraszamy!

 • Kawalerka
 • Piętro: 5
 • 25 m2
Oznacz
Mieszkanie na sprzedaż 52,85 m², Katowice Wełnowiec-Józefowiec (Wełnowiec)

Mieszkanie na sprzedaż 52,85 m², Katowice Wełnowiec-Józefowiec (Wełnowiec)

Katowice » Wełnowiec-Józefowiec
354 095 zł

Mieszkanie o powierzchni 52,85 m składa się z salonu wraz z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki oraz przedpokoju. Do lokalu przynależy niewielki taras.   W ofercie są dostępne również inne mieszkania. Na pięciu kondygnacjach budynku znajdują się mieszkania 1, 2, 3 i 4-pokojowe.  Inwestycja zlokalizowana jest na tuż obok Parku Śląskiego i Lasku Bytkowskiego. Tereny zielone oraz bliskość centrum miasta to jedne z wielu atutów osiedla. Komfortowe mieszkania w różnych wariantach metraży oraz układów, przestronne balkony, podziemne garaże, strefa zabaw dla dzieci a także oferta inteligentnego mieszkania Appartme zaspokoją wymagania najbardziej wymagających osób. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Więcej podobnych ofert na stronie internetowej www.leachandlang.pl - zapraszamy!

 • Pokoje: 3
 • Parter
 • 53 m2
Oznacz
Mieszkanie na sprzedaż 58,50 m², Katowice Wełnowiec-Józefowiec (Wełnowiec)

Mieszkanie na sprzedaż 58,50 m², Katowice Wełnowiec-Józefowiec (Wełnowiec)

Katowice » Wełnowiec-Józefowiec
374 400 zł

Mieszkanie o powierzchni 58,50 m składa się z salonu, półotwartej kuchni, trzech sypialni, łazienki oraz przedpokoju. Do lokalu przynależy balkon.   W ofercie są dostępne również inne mieszkania. Na pięciu kondygnacjach budynku znajdują się mieszkania 1, 2, 3 i 4-pokojowe.  Inwestycja zlokalizowana jest tuż obok Parku Śląskiego i Lasku Bytkowskiego. Tereny zielone oraz bliskość centrum miasta to jedne z wielu atutów osiedla. Komfortowe mieszkania w różnych wariantach metraży oraz układów, przestronne balkony, podziemne garaże, strefa zabaw dla dzieci a także oferta inteligentnego mieszkania Appartme zaspokoją wymagania najbardziej wymagających osób. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Więcej podobnych ofert na stronie internetowej www.leachandlang.pl - zapraszamy!

 • Pokoje: 3
 • Parter
 • 59 m2
Oznacz
Mieszkanie na sprzedaż 52,48 m², Katowice Wełnowiec-Józefowiec (Wełnowiec)

Mieszkanie na sprzedaż 52,48 m², Katowice Wełnowiec-Józefowiec (Wełnowiec)

Katowice » Wełnowiec-Józefowiec
325 324 zł

Mieszkanie o powierzchni 52,48 m składa się z salonu, półotwartej kuchni, dwóch sypialni, łazienki oraz przedpokoju. Do lokalu przynależy niewielki taras.   W ofercie są dostępne również inne mieszkania. Na pięciu kondygnacjach budynku znajdują się mieszkania 1, 2, 3 i 4-pokojowe.  Inwestycja zlokalizowana jest tuż obok Parku Śląskiego i Lasku Bytkowskiego. Tereny zielone oraz bliskość centrum miasta to jedne z wielu atutów osiedla. Komfortowe mieszkania w różnych wariantach metraży oraz układów, przestronne balkony, podziemne garaże, strefa zabaw dla dzieci a także oferta inteligentnego mieszkania Appartme zaspokoją wymagania najbardziej wymagających osób. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Więcej podobnych ofert na stronie internetowej www.leachandlang.pl - zapraszamy!

 • Pokoje: 3
 • Parter
 • 52 m2
Oznacz
Mieszkanie na sprzedaż 37,41 m², Katowice Wełnowiec-Józefowiec (Wełnowiec)

Mieszkanie na sprzedaż 37,41 m², Katowice Wełnowiec-Józefowiec (Wełnowiec)

Katowice » Wełnowiec-Józefowiec
265 611 zł

Mieszkanie o powierzchni 37,41 m składa się z salonu wraz z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz przedpokoju. Do lokalu przynależy balkon.   W ofercie są dostępne również inne mieszkania. Na pięciu kondygnacjach budynku znajdują się mieszkania 1, 2, 3 i 4-pokojowe.  Inwestycja zlokalizowana jest tuż obok Parku Śląskiego i Lasku Bytkowskiego. Tereny zielone oraz bliskość centrum miasta to jedne z wielu atutów osiedla. Komfortowe mieszkania w różnych wariantach metraży oraz układów, przestronne balkony, podziemne garaże, strefa zabaw dla dzieci a także oferta inteligentnego mieszkania Appartme zaspokoją wymagania najbardziej wymagających osób. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Więcej podobnych ofert na stronie internetowej www.leachandlang.pl - zapraszamy!

 • Pokoje: 2
 • Piętro: 1
 • 37 m2
Oznacz
Mieszkanie na sprzedaż 52,60 m², Katowice Wełnowiec-Józefowiec (Wełnowiec)

Mieszkanie na sprzedaż 52,60 m², Katowice Wełnowiec-Józefowiec (Wełnowiec)

Katowice » Wełnowiec-Józefowiec
352 420 zł

Mieszkanie o powierzchni 52,60 m składa się z salonu wraz z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki oraz przedpokoju. Do lokalu przynależy balkon.   W ofercie są dostępne również inne mieszkania. Na pięciu kondygnacjach budynku znajdują się mieszkania 1, 2, 3 i 4-pokojowe.  Inwestycja zlokalizowana jest tuż obok Parku Śląskiego i Lasku Bytkowskiego. Tereny zielone oraz bliskość centrum miasta to jedne z wielu atutów osiedla. Komfortowe mieszkania w różnych wariantach metraży oraz układów, przestronne balkony, podziemne garaże, strefa zabaw dla dzieci a także oferta inteligentnego mieszkania Appartme zaspokoją wymagania najbardziej wymagających osób. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Więcej podobnych ofert na stronie internetowej www.leachandlang.pl - zapraszamy!

 • Pokoje: 3
 • Piętro: 3
 • 53 m2
Oznacz
Mieszkanie na sprzedaż 52,91 m², Katowice Wełnowiec-Józefowiec (Wełnowiec)

Mieszkanie na sprzedaż 52,91 m², Katowice Wełnowiec-Józefowiec (Wełnowiec)

Katowice » Wełnowiec-Józefowiec
338 624 zł

Mieszkanie o powierzchni 52,91 m składa się z salonu wraz z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki oraz przedpokoju. Do lokalu przynależy balkon.   W ofercie są dostępne również inne mieszkania. Na pięciu kondygnacjach budynku znajdują się mieszkania 1, 2, 3 i 4-pokojowe.  Inwestycja zlokalizowana jest tuż obok Parku Śląskiego i Lasku Bytkowskiego. Tereny zielone oraz bliskość centrum miasta to jedne z wielu atutów osiedla. Komfortowe mieszkania w różnych wariantach metraży oraz układów, przestronne balkony, podziemne garaże, strefa zabaw dla dzieci a także oferta inteligentnego mieszkania Appartme zaspokoją wymagania najbardziej wymagających osób. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Więcej podobnych ofert na stronie internetowej www.leachandlang.pl - zapraszamy!

 • Pokoje: 3
 • Piętro: 1
 • 53 m2
Oznacz
Mieszkanie na sprzedaż 40,11 m², Katowice Wełnowiec-Józefowiec (Wełnowiec)

Mieszkanie na sprzedaż 40,11 m², Katowice Wełnowiec-Józefowiec (Wełnowiec)

Katowice » Wełnowiec-Józefowiec
278 765 zł

Mieszkanie o powierzchni 40,11 m składa się z salonu wraz z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz przedpokoju. Do lokalu przynależy niewielki taras.   W ofercie są dostępne również inne mieszkania. Na pięciu kondygnacjach budynku znajdują się mieszkania 1, 2, 3 i 4-pokojowe.  Inwestycja zlokalizowana jest tuż obok Parku Śląskiego i Lasku Bytkowskiego. Tereny zielone oraz bliskość centrum miasta to jedne z wielu atutów osiedla. Komfortowe mieszkania w różnych wariantach metraży oraz układów, przestronne balkony, podziemne garaże, strefa zabaw dla dzieci a także oferta inteligentnego mieszkania Appartme zaspokoją wymagania najbardziej wymagających osób. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Więcej podobnych ofert na stronie internetowej www.leachandlang.pl - zapraszamy!

 • Pokoje: 2
 • Parter
 • 40 m2
Oznacz
Mieszkanie na sprzedaż 45,22 m², Katowice Wełnowiec-Józefowiec (Wełnowiec)

Mieszkanie na sprzedaż 45,22 m², Katowice Wełnowiec-Józefowiec (Wełnowiec)

Katowice » Wełnowiec-Józefowiec
271 320 zł

MIESZKANIA BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA, BEZ PROWIZJI. Lokalizacja idealna do zamieszkania lub pod inwestycję! Osiedle położone jest w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Śląskiego, a jednocześnie w odległości zaledwie ok. 4 km od centrum Katowic. Bardzo dobra komunikacja, wokół dużo zieleni. Zakończenie budowy tego etapu inwestycji planowane jest na III kwartał 2019 roku Całe osiedle będzie gotowe już we wrześniu 2019. Do każdego z mieszkań przynależy balkon, taras lub ogródek. Dostępne są również komórki lokatorskie oraz miejsca postojowe. Mieszkanie 2-pokojowe, położone na parterze, składające się z salonu z wyjściem do ogródka, aneksu kuchennego, sypialni oraz przedpokoju i łazienki. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Więcej podobnych ofert na stronie internetowej www.leachandlang.pl - zapraszamy!

 • Pokoje: 2
 • Parter
 • 45 m2
Oznacz
Mieszkanie na sprzedaż 41,12 m², Katowice Wełnowiec-Józefowiec (Wełnowiec)

Mieszkanie na sprzedaż 41,12 m², Katowice Wełnowiec-Józefowiec (Wełnowiec)

Katowice » Wełnowiec-Józefowiec
285 784 zł

Mieszkanie o powierzchni 41,12 m składa się z salonu wraz z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz przedpokoju. Do lokalu przynależy niewielki taras.   W ofercie są dostępne również inne mieszkania. Na pięciu kondygnacjach budynku znajdują się mieszkania 1, 2, 3 i 4-pokojowe.  Inwestycja zlokalizowana jest na ul. Bytkowskiej tuż obok Parku Śląskiego i Lasku Bytkowskiego. Tereny zielone oraz bliskość centrum miasta to jedne z wielu atutów osiedla. Komfortowe mieszkania w różnych wariantach metraży oraz układów, przestronne balkony, podziemne garaże, strefa zabaw dla dzieci a także oferta inteligentnego mieszkania Appartme zaspokoją wymagania najbardziej wymagających osób. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Więcej podobnych ofert na stronie internetowej www.leachandlang.pl - zapraszamy!

 • Pokoje: 2
 • Parter
 • 41 m2
Oznacz
Mieszkanie na sprzedaż 39,01 m², Katowice Wełnowiec-Józefowiec (Wełnowiec)

Mieszkanie na sprzedaż 39,01 m², Katowice Wełnowiec-Józefowiec (Wełnowiec)

Katowice » Wełnowiec-Józefowiec
265 268 zł

Mieszkanie o powierzchni 39.01 m składa się z salonu wraz z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz przedpokoju. Do lokalu przynależy niewielki taras.   W ofercie są dostępne również inne mieszkania. Na pięciu kondygnacjach budynku znajdują się mieszkania 1, 2, 3 i 4-pokojowe.  Inwestycja zlokalizowana jest na ul. Bytkowskiej tuż obok Parku Śląskiego i Lasku Bytkowskiego. Tereny zielone oraz bliskość centrum miasta to jedne z wielu atutów osiedla. Komfortowe mieszkania w różnych wariantach metraży oraz układów, przestronne balkony, podziemne garaże, strefa zabaw dla dzieci a także oferta inteligentnego mieszkania Appartme zaspokoją wymagania najbardziej wymagających osób. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Więcej podobnych ofert na stronie internetowej www.leachandlang.pl - zapraszamy!

 • Pokoje: 2
 • Parter
 • 39 m2
Oznacz
Dom, Katowice, Wełnowiec-Józefowiec/Wełnowiec, ul. T. Patalonga

Dom, Katowice, Wełnowiec-Józefowiec/Wełnowiec, ul. T. Patalonga

Katowice » Wełnowiec-Józefowiec » ul. Patalonga
650 000 zł

KRN_rv_show("NOWYKRN_oferta_pod_galeria", 0); Dane szczegółowe lokalizacja: Śląskie, Katowice, Wełnowiec-Józefowiec/Wełnowiec, ul. T. Patalonga typ obiektu: dom na sprzedaż cena: 650 000 zł pokoi: 5 powierzchnia: 130.00 m 2 numer ogłoszenia: 17785 data dodania: 28-03-2019 data modyfikacji: 28-03-2019 jakość wypełnienia oferty: 0% KRN_rv_show("NOWYKRN_oferta_i_inwestycja_nad_szczegolami", 0); Szczegóły oferty Katowice OPT segment, okazyjna cena!!! Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej położony w willowej dzielnicy w Katowicach Wełnowcu w rejonie ul Alfreda, ul. Patalonga i ul. Promiennej Budynek z początku lat 80-tych o pow. użytkowej ok. 130 m2 (112m2 pow. mieszkalnej + garaż 16,38m2 w bryle budynku), na działce 274 m2. Do powierzchni użytkowej dochodzi podpiwniczenie pod całym budynkiem - piwnice wysokie na ok. 2m, suche oraz poddasze użytkowe/strych o pow. ok. 40m2 pod dachem dwuspadowym do adaptacji na cele mieszkalne. Dom piętrowy murowany, z cegły ceramicznej i pustaka, stropy Ackermana, dach kryty papą termozgrzewalną, konstrukcja drewniana. Okna w połowie domu nowe PCV,  w pozostałej części stare drewniane. Schody wewnętrzne żelbetowe obite drewnem....

 • 130 m2
Oznacz
Mieszkanie, Katowice, Wełnowiec-Józefowiec/Józefowiec, ul. Bytkowska

Mieszkanie, Katowice, Wełnowiec-Józefowiec/Józefowiec, ul. Bytkowska

Katowice » Wełnowiec-Józefowiec » ul. Bytkowska
251 913 zł

Dane szczegółowe lokalizacja: Śląskie, Katowice, Wełnowiec-Józefowiec/Józefowiec, ul. Bytkowska typ obiektu: mieszkanie na sprzedaż cena: 251 913 zł pokoi: 2 piętro: 4 ilość pięter w budynku: 5 powierzchnia: 38.46 m 2 numer ogłoszenia: 1212/7649/OMS data dodania: 21-03-2019 data modyfikacji: 21-03-2019 jakość wypełnienia oferty: 0% KRN_rv_show("NOWYKRN_oferta_i_inwestycja_nad_szczegolami", 0); Szczegóły oferty SŁONECZNE, 2 POKOJOWE MIESZKANIE W NOWEJ INWESTYCJI Katowice - Józefowiec W zielonym otoczeniu, w sąsiedztwie Parku Śląskiego i lasku Bytkowskiego Termin oddania: IV kwartał 2019 r. Kupujący nie płaci prowizji oraz jest zwolniony z podatku PCC 2%. Komfortowe, ustawne, świetnie zlokalizowane, dwupokojowe mieszkanie o pow. 38,46 m2. Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem kuchennym (18,82 m2) sypialni (12,40 m2) łazienki z WC (3,60 m2) przedpokoju (3,64 m2) Salon posiada wyjście na przynależny do mieszkania balkon. Mieszkanie bardzo słoneczne, jednostronne rozkładowe. Istnieje możliwość zakupu miejsca parkingowego w podziemnej hali garażowej oraz komórki lokatorskiej. Na terenie osiedla dostępne będą także ogólnodostępne miejsca parkingowe. ZALETY INWESTYCJI: Komfort i nowocz...

 • Pokoje: 2
 • Piętro: 4
 • 38 m2
Oznacz
Mieszkanie na sprzedaż 45,22 m², Katowice Wełnowiec-Józefowiec (Wełnowiec)

Mieszkanie na sprzedaż 45,22 m², Katowice Wełnowiec-Józefowiec (Wełnowiec)

Katowice » Wełnowiec-Józefowiec
293 930 zł

MIESZKANIA BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA, BEZ PROWIZJI. Lokalizacja idealna do zamieszkania lub pod inwestycję! Osiedle położone jest w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Śląskiego, a jednocześnie w odległości zaledwie ok. 4 km od centrum Katowic. Bardzo dobra komunikacja, wokół dużo zieleni. Zakończenie budowy tego etapu inwestycji planowane jest na III kwartał 2019 roku Całe osiedle będzie gotowe już we wrześniu 2019. Do każdego z mieszkań przynależy balkon, taras lub ogródek. Dostępne są również komórki lokatorskie oraz miejsca postojowe. Mieszkanie 2-pokojowe, położone na 5 piętrze, składające się z salonu z wyjściem na balkon, aneksu kuchennego, sypialni oraz przedpokoju i łazienki. Niniejsza oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Więcej podobnych ofert na www.leachandlang.pl - zapraszamy!

 • Pokoje: 2
 • Piętro: 5
 • 45 m2
Oznacz

Podaj swój e-mail by dostawać bezpłatne powiadomienia: