• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 559)
  • Mieszkanie Poznań Łazarz rynek pierwotny ul.

    Poznań

    • 1 927 195 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 14 491 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Spiesz się! - to ostatnie duże mieszkania w tej elitarnej lokalizacji# 3 duże balkony# centrum# Górny Łazarz# optymalnie wykorzystana przestrzeń# garderoba przy wejściu# aneks kuch...

  • Mieszkanie Poznań Jeżyce rynek pierwotny ul. Jana Henryka Dąbrows...

    Poznań » Jeżyce » ul. Dąbrowskiego

    • 692 057 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 13 570 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Świetny widok na dzielnicę!# loggia 4.34m²# wysokość 278cm# wszystkie okna na południe# realizacja kwiecień 2026# Jeżyce# centrum# kompletne mieszkanie# miejsce na szafę przy wejśc...

  • Mieszkanie Poznań rynek pierwotny ul.

    Poznań

    • 600 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 13 044 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 17 piętro

    Zakochasz się w widoku z okna! Zapraszam do oglądania gotowego przestronnego mieszkania na ostatnim 17 piętrze. Cechy mieszkania:# loggia 5,4m2 od południa# salon z aneksem kuchenn...

  • Mieszkanie Poznań Naramowice rynek pierwotny ul. Naramowicka

    Poznań » ul. Naramowicka

    • 394 200 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 14 079 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Jesteś singlem/singielką i poszukujesz dla siebie mieszkania, które w przyszłości będziesz mógł przeznaczyć na wynajem? Lepiej nie mogłeś trafić! Skorzystaj z atrakcyjnych cen już...

  • Mieszkanie Poznań Winogrady rynek pierwotny ul. Hawelańska

    Poznań » ul. Hawelańska

    • 559 980 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 13 659 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Dwupokojowe, funkcjonalne mieszkanie w świetnej lokalizacji na Winogradach, łączącej bliskość natury i centrum miasta, to teraz realna możliwość dzięki tej inwestycji!Osiedle skład...

  • Mieszkanie Żarów

    Żarów

    • 625 570 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 11 171 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Eleganckie mieszkanie z dwoma balkonami - cicha okolica! Na powierzchnię mieszkania składa się salon z otwartą dużą kuchnią, dwie sypialnie, łazienka, garderoba oraz przedpokó...

  • Mieszkanie Kielce ul. Solna

    Kielce » ul. Solna

    • 810 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 14 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Biuro Nieruchomości Ckdom prezentuje na sprzedaż prestiżowy apartament 56 m w topowej lokalizacji Kielc PROMENADA SOLNA, ul. Solna 4B Zapraszamy do zakupu wyjątkowego apartam...

  • Mieszkanie Kielce Centrum ul. Adama Mickiewicza

    Kielce » Centrum » ul. Mickiewicza

    • 353 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 10 697 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Prezentujemy Państwu wyjątkową kawalerkę do wykończenia, zlokalizowaną w odrestaurowanej kamienicy z 1882 roku w samym sercu Kielc.Mieszkanie mieści się na pierwszym piętrze , od...

  • Komfortowe mieszkanie w Międzyzdrojach.

    Międzyzdroje

    • 1 270 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 17 163 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję Państwu na sprzedaż komfortowe, bardzo jasne mieszkanie w Międzyzdrojach, o powierzchni 74,07 m2, które usytuowane jest na 1 pietrze czteropiętrowego apartamentowca z wind...

  • Mieszkanie Gdynia Leszczynki, Wiejska
    1 / 13
    Mieszkanie Gdynia Leszczynki, Wiejska

    Gdynia

    • 635 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 11 982 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    3 POKOJOWE MIESZKANIE | DOBRZE SKOMUNIKOWANE | OD ZARAZ | GDYNIA LESZCZYNKI | Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w Gdyni Leszczynki przy ul. Wiejskiej. LOKALIZACJA: Nieruch...

  • Mieszkanie Centrum Sprzedam
    1 / 8
    Mieszkanie Centrum Sprzedam

    Grudziądz

    • 240 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 4 898 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Grudziądz, Królewska, 2 pokoje, kuchnia, łazienka, balkon, co, cwu, blok spółdzielnia mieszkaniowa, 48,5m2

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Jana Pawła II
    1 / 12
    Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Jana Pawła II

    Warszawa

    • 798 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 16 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Polecamy jasne, ciche z widokiem na zieleń, odnowione 2 pokojowe w Śródmieściu Budynek z 1966 r, Rama H Ekspozycja południe-północ z widokiem na podwórko Metro Ratusz Arsenał - 1...

  • Konin ul. Kleczewska- mieszkanie na sprzedaż
    1 / 8
    Konin ul. Kleczewska- mieszkanie na sprzedaż

    Konin

    • 198 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 5 824 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania, zlokalizowanego w Koninie, przy ulicy Kleczewskiej. Lokal o powierzchni 33,57 m2, usytuowany na III piętrze...

  • Atrakcyjne mieszkanie w Koninie Berylowej - idealne dla Cieb
    1 / 7
    Atrakcyjne mieszkanie w Koninie Berylowej - idealne dla Cieb

    Konin

    • 579 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 10 340 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Przedstawiamy piękne mieszkanie w doskonałej lokalizacji - Konin Berylowa. To idealna propozycja dla tych, którzy szukają wygodnego i funkcjonalnego miejsca do zamieszkania. Miesz...

  • Urocze dwupokojowe mieszkanie 11 listopada Konin
    1 / 12
    Urocze dwupokojowe mieszkanie 11 listopada Konin

    Konin

    • 260 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 6 843 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Przedstawiamy Państwu to urocze dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,80 m2, które przeszło kapitalny remont. Jeśli szukacie komfortowego i przestronnego miejsca do życia, to ta...

  • Wygodne i przytulne mieszkanie na osiedlu Zatorze w Koninie
    1 / 16
    Wygodne i przytulne mieszkanie na osiedlu Zatorze w Koninie

    Konin

    • 350 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 5 933 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Przedstawiamy Państwu to przestronne mieszkanie o powierzchni 59,30 m2, położone na osiedlu Zatorze w Koninie. To idealne miejsce dla rodzin, które cenią sobie komfort i wygodę. Mi...

  • Konin ul. Chopina - mieszkanie na sprzedaż
    1 / 10
    Konin ul. Chopina - mieszkanie na sprzedaż

    Konin

    • 389 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 6 825 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego i jasnego mieszkania w Koninie (osiedle Zatorze) o powierzchni 56,50 m2. Mieszkanie znajduje się na I piętrze w niskim...

  • Mieszkanie z ogrodem w Turku
    1 / 11
    Mieszkanie z ogrodem w Turku

    Turek

    • 340 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 7 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Prezentujemy urokliwe mieszkanie w Turek, które skradnie Twoje serce! To nowoczesne mieszkanie o powierzchni 44,75 m2 z salonem z aneksem kuchennym, łazienką oraz przytulnym pokoje...

  • 4 pok o pow.64,8 m2 ul.Daniłowskiego, Bielany
    1 / 9
    4 pok o pow.64,8 m2 ul.Daniłowskiego, Bielany

    Warszawa

    • 760 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 11 693 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Do sprzedania 4 pokojowe, rozkładowe mieszkanie o pow. 64,8 m2 na Bielanach przy ulicy Daniłowskiego. W pobliżu liczne przystanki komunikacji miejskiej, niedaleko do stacji metra...

  • Przestronne mieszkanie z piwnicą w Turku
    1 / 11
    Przestronne mieszkanie z piwnicą w Turku

    Turek

    • 220 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 4 681 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Prezentujemy urokliwe mieszkanie do remontu na II piętrze w bloku trzykondygnacyjnym w Turku. Ta nieruchomość składa się z 2 przytulnych pokoi, kuchni, łazienki oraz korytarza, co...