• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 559)
  • Mieszkanie Kraków Kazimierz ul. Berka Joselewicza

    Kraków » ul. Joselewicza

    • 890 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 22 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Joselewicza. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkani...

  • Sprzedam kawalerke

    Katowice

    • 230 005 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 8 215 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Mieszkanie na wysokim parterze.Nowe okna,drzwi wejściowe instalacja wodna.Do remontu. Blisko sklepy,poczta,przychodnia,park śląski.Przy bloku przystanek autobusowy do centrum Kato...

  • Mieszkanie Poznań Winogrady rynek pierwotny ul. Hawelańska

    Poznań » ul. Hawelańska

    • 543 444 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 13 255 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Dwupokojowe, funkcjonalne mieszkanie blisko natury i Centrum? Z naszą inwestycją to możliwe!Osiedle Hawaleńska na Winogradach to idealne miejsce dla osób uwielbiających miasto tętn...

  • 1 / 2
    Mieszkanie Gwiazdowo rynek pierwotny ul.

    Gwiazdowo

    • 339 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 7 534 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mieszkanie prosto od dewelopera - wyjątkowa okazja! Prowadzę sprzedaż całego projektu - zadzwoń i zapytaj o dostępne opcje.  tel.: +48 [tel]Bez prowizji - brak ukrytych kosztów.Be...

  • Mieszkanie Poznań Jeżyce rynek pierwotny ul.

    Poznań » Jeżyce

    • 737 420 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 11 174 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    # realizacja lato 2026# Jeżyce# centrum# funkcjonalny rozkład# 3 sypialnie# zachody słońca na 7m2 logii# osobne WC albo schowek na odkurzacz, walizki, sprzęt sportowy# prosto od de...

  • 1 / 2
    Mieszkanie Poznań Starołęka rynek pierwotny ul. Wagrowska

    Poznań » ul. Wagrowska

    • 569 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 12 370 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 11 piętro

    ZOBACZ POZNAŃ Z INNEJ PERSPEKTYWY! Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 2- pokojowe w nowym kompleksie mieszkaniowym Panoramiqa przy ul. Wagrowska, dzielnica Starołęka, Poznań. Komple...

  • Mieszkanie Poznań Jeżyce rynek pierwotny ul. Jana Henryka Dąbrows...

    Poznań » Jeżyce » ul. Dąbrowskiego

    • 500 740 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 12 840 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Jako pierwsze mieszkanie albo na wynajem!# balkon 4.3m²# duże okna# realizacja kwiecień 2026# 1 pokój lub 2, po wstawieniu ścianki# Jeżyce# centrum# kompletne mieszkanie# miejsce n...

  • Mieszkanie Poznań Łazarz rynek pierwotny ul. Jana Matejki

    Poznań » ul. Matejki

    • 1 851 078 zł cena
    • 116 m2 powierzchnia
    • 15 958 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Spiesz się! - to ostatnie duże mieszkania w tej elitarnej lokalizacji# centrum# Górny Łazarz# optymalnie wykorzystana przestrzeń# 2 duże tarasy łącznie 90m2# 3 sypialnie# garderoba...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 290 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 9 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Kawalerka w samym Centrum Świdnicy - gotowa do zamieszkania! Mieszkanie po generalnym remoncie! Istnieje możliwość zamiany na większe mieszkanie z dopłatą lub do re...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 179 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 7 783 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Kawalerka idealna pod inwestycje zlokalizowana w Centrum Świdnicy! Na powierzchnie mieszkania składa się salon z otwartą kuchnią, łazienka z wc oraz przedpokój. Mieszkanie...

  • Sprzedam 3 pokoje mieszkanie Karolew –Norwida hit komunikac
    1 / 12
    Sprzedam 3 pokoje mieszkanie Karolew –Norwida hit komunikac

    Łódź

    • 425 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 7 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    Sprzedam wyłącznie BEZPOŚREDNIO 3 pokojowe mieszkanie o metrażu 54,66 m2 zlokalizowane w wieżowcu na 9 piętrze przy ulicy Norwida (Karolew). Wystawa okien lokalu skierowana na 2 pr...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście rynek pierwotny ul. Chmielna

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Chmielna

    • 1 580 202 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 23 239 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    PRESTIŻOWY LOKAL W SERCU GDAŃSKA - GRANARIA ETAP II, IDEALNY POD WYNAJEM!LOKALIZACJA:Nieruchomość znajduje się przy ul. Chmielnej w Gdańsku, tuż nad brzegiem Motławy, w samym sercu...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Aleksandrów Kujawski

    • 379 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 8 064 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Toruń
    Biuro nieruchomości

  • Oława, 2 pokoje na Oś. Chrobrego

    Oława

    • 339 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 8 269 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Nieruchomość do aranżacji według własnego pomysłu. Mieszkanie z balkonem, położone na drugim piętrze, umiejscowione w bloku zlokalizowanym na jednym z Oławskich osiedli, charakter...

  • Mieszkanie Sosnowiec Centrum ul. Dęblińska

    Sosnowiec » ul. Dęblińska

    • 800 000 zł cena
    • 161 m2 powierzchnia
    • 4 969 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Sosnowiec, Centrum, ul. Dęblińska Oferujemy do sprzedania przestronne 4-pokojowe mieszkanie z balkonem, zlokalizowane w Sosnowcu przy ul. Dęblińskiej. Nieruchomość o powi...

Gdańsk » Śródmieście » ul. Chmielna

    • 1 537 090 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 22 942 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    PRESTIŻOWY LOKAL W SERCU GDAŃSKA - GRANARIA ETAP II, IDEALNY POD WYNAJEM! LOKALIZACJA:Nieruchomość znajduje się przy ul. Chmielnej w Gdańsku, tuż nad brzegiem Motławy, w samym serc...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Chmielna

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Chmielna

    • 1 235 772 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 22 469 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    PRESTIŻOWY LOKAL W SERCU GDAŃSKA - GRANARIA ETAP II, IDEALNY POD WYNAJEM!  LOKALIZACJA:Nieruchomość znajduje się przy ul. Chmielnej w Gdańsku, tuż nad brzegiem Motławy, w samym ser...

  • Bez Pośredników! Gdańsk Mieszkanie meble Graz z autem
    1 / 16
    Bez Pośredników! Gdańsk Mieszkanie meble Graz z autem

    Gdańsk

    • 830 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 27 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Do mieszkania należny garaż miejsce parkingowe 83 z samochodem Ford escape 2017 Titanum 1,5 benzyna Razem 830 000 złotych Agenci Proszenie dzwonić

  • Bezczynszowe 3-pok mieszkanie z fotowoltaiką, klimatyzacją i włas...

    Warszawa

    • 990 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 13 944 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Bezczynszowe 3-pokojowe mieszkanie z fotowoltaiką, klimatyzacją i własną studnią – cisza, zieleń, blisko centrum! Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe, bezczynszowe mieszkani...

  • Syndyk sprzeda mieszkanie – udział (za 12 720 zł – 40% ceny)

    Lisewo

    • 12 720 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 159 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    OGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY Syndyk masy upadłości Natalii Kocińskiej – osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, oferuje na sprzedaż udział w wysokości 1/6 stanowiące...