• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 560)
  • Mieszkanie Gdańsk Łostowice ul. Władysława Jagiełły

    Gdańsk » ul. Władysława Jagiełły

    • 570 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 15 406 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    LOKALIZACJA:Zielony Południk powstaje w harmonijnie rozwijającym się otoczeniu, blisko głównych szlaków komunikacyjnych, abyś wygodnie i szybko mógł dotrzeć tam, gdzie zechcesz. Po...

  • Mieszkanie Gdańsk Łostowice ul. Kazimierza Wielkiego

    Gdańsk » ul. Kazimierza Wielkiego

    • 760 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 14 340 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    LOKALIZACJA:Zielony Południk powstaje w harmonijnie rozwijającym się otoczeniu, blisko głównych szlaków komunikacyjnych, abyś wygodnie i szybko mógł dotrzeć tam, gdzie zechcesz. Po...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 630 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 9 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Prezentujemy Państwu przestronne 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 3 piętrze w bloku - Osiedle Zarzecze! Na powierzchnie mieszkania składa się salon z wyjściem na balkon,...

  • Mieszkanie Pogórze ul. Tadeusza Kościuszki

    Pogórze » ul. Kościuszki

    • 699 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 13 706 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferta biura The House Nieruchomości.Zapraszamy Państwa na spotkanie w bardzo słonecznym i przestronnym mieszkaniu położonym w kameralnej inwestycji Na Fali, zaledwie 10 minut od u...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Podgórze, Kliny ul. os. Kliny Borkowskie

    Kraków » Podgórze » os. Kliny Borkowskie

    • 919 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 13 515 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, na os. Kliny. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow....

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Podgórze, Podgórze ul. Zabłocie

    Kraków » Podgórze » ul. Zabłocie

    • 1 049 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 21 855 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Zabłocie. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-k...

  • Kalisz, Mieszkanie 2 pok., parter.
    1 / 9
    Kalisz, Mieszkanie 2 pok., parter.

    Kalisz

    • 296 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż: Stylowe mieszkanie 36,62 m2 - Kalisz, ul. Ciasna - parter . Z przyjemnością prezentujemy kolejne atrakcyjne mieszkanie dostępne w zrewitalizowanej kamienicy przy ul....

  • Kalisz, Kawalerka z antresolą
    1 / 8
    Kalisz, Kawalerka z antresolą

    Kalisz

    • 225 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 8 654 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Mam przyjemność zaprezentować unikatowe mieszkanie z antresolą, zlokalizowane w wyremontowanej kamienicy przy ul. Ciasnej w Kaliszu. Lokal o powierzchni 26,41 m2 znajduje się na pa...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Koszalin

    • 729 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 9 720 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Zabrze

    • 299 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 3 052 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Katowice Nikiszowiec

    Katowice » Janów-Nikiszowiec

    • 599 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 8 558 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    | Jeśli kochasz starszą architekturę to dobrze trafiłeś! Oferta dla osób ceniących uroki kamienic! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wy posa...

  • Mieszkanie Świdnica okolice Centrum

    Świdnica

    • 359 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 3 989 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w okolicach Centrum! Na powierzchnię mieszkania składa się duży salon z otwartą kuchnią, dwie sypialnie, łazienka oraz przedpokój. W m...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Aleja Grunwaldzka

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Aleja Grunwaldzka

    • 749 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 15 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    LOKALIZACJA:Wrzeszcz Górny to jedna z bardziej prestiżowych i malowniczych dzielnic Gdańska, położona na wzniesieniach po zachodniej stronie miasta. Charakteryzuje się spokojnym, w...

  • Mieszkanie Gliwice ul. Wolności

    Gliwice » pl. Wolności

    • 1 950 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przedstawiamy wyjątkową ofertę wynajmu mieszkania usytuowanego w sercu Gliwic Łabędy, przy ulicy Wolności. To komfortowe mieszkanie w kamienicy o dobrym standardzie wykończenia z...

  • Mieszkanie Gdynia Pogórze ul. Kmdr. Bolesława Romanowskiego

    Gdynia » Pogórze » ul. Romanowskiego

    • 569 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 9 032 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Wyjątkowe mieszkanie z dużymi oknami w dobrze skomunikowanej dzielnicy Gdyni - Pogórze! MIESZKANIENa sprzedaż oferujemy jasne i przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,9...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 649 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 11 190 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Piękne, słoneczne mieszkanie w dużym balkonem, I piętro - Osiedle Młodych! Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie - gotowe do zamieszkania! Na powierzchnię mieszkania składa...

  • Mieszkanie Międzyrzecz, Długa
    1 / 8
    Mieszkanie Międzyrzecz, Długa

    Międzyrzecz

    • 690 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 9 079 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie w bloku z windą o powierzchni 76,96 m2,( drugie piętro) zlokalizowane na ulicy...

  • Mieszkanie 2 pok 50mkw na 1p. w bloku w centrum
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pok 50mkw na 1p. w bloku w centrum

    Gorzów Wielkopolski

    • 329 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 6 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie o pow 49,89mkw; 2-pokojowe z oddzielną kuchnią położone na 1 piętrze w bloku 4-piętrowym w centrum Gorzowa. Układ dwustronny z dużą, widną kuchnią, salon z balkonem; duż...

  • Mieszkanie Bolszewo gm. Wejherowo, Słoneczna
    1 / 6
    Mieszkanie Bolszewo gm. Wejherowo, Słoneczna

    Bolszewo

    • 468 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 10 174 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    | 2 POKOJE | NOWE BUDOWNICTWO | OGRÓD | MIEJSCE POSTOJOWE W CENIE | SŁONECZNE | Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 46 m2 ze sporym ogrodem, znajdujące się na parterze...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Skierniewice

    • 604 800 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 8 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    AWIKOM NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości