• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 560)
  • Mieszkanie Pogórze ul. Tadeusza Kościuszki

    Pogórze » ul. Kościuszki

    • 699 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 13 706 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferta biura The House Nieruchomości.Zapraszamy Państwa na spotkanie w bardzo słonecznym i przestronnym mieszkaniu położonym w kameralnej inwestycji Na Fali, zaledwie 10 minut od u...

  • Nowa inwestycja gotowe mieszkania blisko centrum Łódź
    Nowa inwestycja gotowe mieszkania blisko centrum Łódź

    Łódź

    • 8 400 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 128 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Nowa inwestycja w Łodzi. 0% zakup Wspaniała lokalizacja blisko centrum miasta Bardzo dobra komunikacja jednocześnie cisza i spokój wśród domków jednorodzinnych. Różne metraże od...

  • Mieszkanie Bystrzyca Górna Bystrzyca Górna

    Bystrzyca Górna

    • 249 100 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 5 416 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem znajdujące się w Bystrzycy Górnej! MIESZKANIE GOTOWE DO ZAMIESZKANIA! Na powierzchnie mieszkania skład...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 550 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 7 535 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Piękne, eleganckie i przestronne 4-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Młodych! CENA DO NEGOCJACJI! Na powierzchnię 72,99m2 mieszkania składa się przestronny salon z wyjściem na...

  • Mieszkanie Gdańsk Siedlce ul. Seweryna Goszczyńskiego

    Gdańsk » Siedlce » ul. Goszczyńskiego

    • 659 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 12 922 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    SPÓŁDZIELCZE WŁASNOŚCIOWE PRAWO DO LOKALU!(MOŻLIWOŚĆ WYODRĘBNIENIA LOKALU) LOKALIZACJA:Mieszkanie położone jest przy ul. Goszczyńskiego w spokojnej i zielonej części Gdańska , z d...

  • Mieszkanie Poznań Jeżyce rynek pierwotny ul. Klemensa Janickiego

    Poznań » Jeżyce » ul. Janickiego

    • 892 008 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 12 220 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 6 piętro

    Promocja!Mieszkanie 72,7 m² na sprzedaż - Wieża Jeżyce, Nowe Jeżyce, PoznańNa sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe w nowoczesnym osiedlu Wieża Jeżyce w Poznaniu. Inwestycja z...

  • Mieszkanie Kielce Ksm ul. Chopina

    Kielce » KSM-XXV-lecia » ul. Chopina

    • 309 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 7 924 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie na 3 piętrze w bloku przy ul. Fryderyka Chopina 11, KSM. Powierzchnia mieszkania: 39,80m2 W skład wchodzi: - sypialnia - salon...

  • sprzedam mieszkanie
    sprzedam mieszkanie

    Będzin

    • 310 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 5 962 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie o pow. 52 m2 w Będzinie. Blok po termomodernizacji. Mieszkanie słoneczne. Ogrzewanie miejskie, Okolica cicha, spokojna i dużo zieleni. Dwa parki z...

  • Dmowskiego – 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem i garażem | Bez 2%...

    Wrocław

    • 1 079 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 17 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji ATMO, zlokalizowanej przy ul. Dmowskiego, tuż przy Parku Mieszczańskim. Lokal częściowo wykończony i umeblowany – gotowy d...

  • Mieszkanie Gdańsk Morena, Piecki-Migowo ul. Morenowe Wzgórze

    Gdańsk » Piecki-Migowo » ul. Morenowe Wzgórze

    • 669 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 15 929 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    TYLKO U NAS!  Gotowe do wprowadzenia, komfortowe, bardzo słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 2 piętrze w budynku z windą, na zamkniętym osiedlu wśród zieleni. Jeśli s...

  • Mieszkanie Sosnowiec Stary Sosnowiec

    Sosnowiec » Stary Sosnowiec

    • 1 300 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Mieszkanie do wynajęcia w Centrum/Stary Sosnowiec. Oferujemy do wynajęcia kawalerkę zlokalizowaną w Sosnowcu przy ul. Sobieskiego. Nieruchomość o powierzchni użytkowej ok....

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Nowa Huta, Mistrzejowice ul. Cedyńska

    Kraków » Nowa Huta » ul. Cedyńska

    • 690 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 13 019 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Cedyńskiej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Stare Miasto ul. Studencka

    Kraków » Stare Miasto » ul. Studencka

    • 1 060 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 21 633 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Studenckiej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkani...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Nowa Huta, Mistrzejowice ul. Wawelska

    Kraków » Nowa Huta » ul. Wawelska

    • 800 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 14 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 8 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Wawelskiej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Nowa Huta, Nowa Huta ul. Bulwarowa

    Kraków » Nowa Huta » ul. Bulwarowa

    • 715 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 14 592 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie na sprzedaż Kraków, okolice ul. Bulwarowej Mamy przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji w pobliżu ul. Bulwarowej w Kra...

  • Mieszkanie Kielce ul. Gustawa Morcinka

    Kielce » ul. Morcinka

    • 995 000 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 7 008 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Wyjątkowy segment z ogrodem, tarasem i garażem 142 m w centrum Kielc! Biuro Nieruchomości CKdom z dumą prezentuje ofertę sprzedaży przestronnego i eleganckiego mieszkania w zabud...

  • Mieszkanie Elbląg ul. Czerniakowska

    Elbląg » ul. Czerniakowska

    • 2 500 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    AS NIERUCHOMOŚCI POLECA MIESZKANIE CZTEROPOKOJOWE NA WYNAJEM Elbląg, ul Czerniakowska * Trzy sypialnie * Salon z balkonem * Kuchnia z jadalnią * Dwie łazienki...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 309 900 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 4 078 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Przestronne mieszkanie w kamienicy, położonej na parterze w okolicach Galerii Świdnickiej Mieszkanie w pełni rozkładowe, dwustronne, dające możliwość podziału na dwa mniejsze ....

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski śródmieście
    1 / 15
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski śródmieście

    Gorzów Wielkopolski

    • 455 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 6 233 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    ! ! ! OFERTA ZAREZERWOWANA - UMOWĄ PRZEDWSTĘPNĄ ! ! ! Przedmiotem oferty jest dwupoziomowy lokal mieszkalny o powierzchni użytkowa 73,11 m2 usytuowany na poziomie III piętra w III...

  • Mieszkanie Opole ul. Kołątaja

    Opole

    • 1 059 000 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 8 339 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Doskonała lokalizacja! Mieszkanie, lokal, biuro... Szanowny kliencie, Ścisłe centrum Opola Nieruchomość o powierzchni ok. 127m2 usytuowana drugim piętrze w jednej z urokliwych...