• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 560)
  • Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Grzegórzki ul. Fabryczna

    Kraków » ul. Fabryczna

    • 770 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 16 042 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Fabrycznej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania...

  • 1 / 2
    Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Stare Miasto ul. Mikołajska

    Kraków » Stare Miasto » ul. Mikołajska

    • 1 925 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 35 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Mikołajskiej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkan...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Olsza ul. Lotnicza

    Kraków » ul. Lotnicza

    • 410 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 16 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Lotniczej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-...

  • Mieszkanie 3 pokojowe -parter -Sosnowa - Konin
    1 / 3
    Mieszkanie 3 pokojowe -parter -Sosnowa - Konin

    Konin

    • 337 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 6 878 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie na V os. ul. Sosnowa 19 . Mieszkanie znajduje się na parterze . Powierzchnia 48,5m2 . Mieszkanie 3 pokojowe z balkonem , do mieszkania przynależy piwnica . Mies...

  • Mieszkanie Kraków Podgórze, Dębniki ul. Twardowskiego

    Kraków » Dębniki » ul. Twardowskiego

    • 1 685 600 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 17 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    STARE DĘBNIKI!!! TRZYPOKOJOWE , PRAWIE 100 m kw. Pierwsze piętro w kamienicy, po generalnym remoncie w 2014 roku. Wygodny rozkład: duży salon, dwa pokoje, hol, kuchnia i łazienk...

  • Mieszkanie Prószków rynek pierwotny ul. Wiosenna

    Prószków » ul. Wiosenna

    • 479 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 7 045 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Apartament z ogródkiem. Szanowny kliencie, Nieruchomość o powierzchni ok. 68,54m2 , usytuowana na parterze jednokondygnacyjnego budynku z wydzieloną częścią ogródka do dyspozycji....

  • Mieszkanie Kraków rynek pierwotny ul. Rydlówka

    Kraków » ul. Rydlówka

    • 1 194 174 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 20 951 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Biuro Kukla Nieruchomości przedstawia na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w inwestycji Murapol Mateczniq. Lokalizacja: Murapol Mateczniq to inwestycja zlokalizowana nad rzeką W...

  • Mieszkanie Kraków rynek pierwotny ul. Rydlówka

    Kraków » ul. Rydlówka

    • 1 000 176 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 23 814 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

• Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 265 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 6 464 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    REZERWACJA! OFERTA TYLKO w Alfa Nieruchomości! Prezentujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na 3 piętrze - Osiedle Młodych! Cena do negocjacji! Na powierz...

  • Mieszkanie Gdańsk Siedlce ul.

    Gdańsk » Siedlce

    • 1 250 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 13 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 112 m², położone w znakomitej lokalizacji w Gdańsku, przy ul. Lecha Bądkowskiego. Lokalizacja:Mieszkanie znajduje się na...

  • Mieszkanie Gliwice ul. Główna

    Gliwice » ul. Główna

    • 1 700 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Oferujemy na wynajem przestronną mieszkanie 1 pokojowe zlokalizowane w Gliwicach, przy ulicy Głównej. To urokliwe lokum znajduje się w kamienicy, na terenie niedostępnym dla osób p...

  • Mieszkanie Olsztyn ul. kard. Stefana Wyszyńskiego

    Olsztyn » skwer Skwer kard. Stefana Wyszyńskiego

    • 259 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 11 261 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 8 piętro

    To niewielkie mieszkanie ma w sobie wyjątkowy klimat. Jasne, przytulne, funkcjonalne idealne jako pierwsze własne M, dla pary lub jako inwestycja pod wynajem. Na powierzchni 23...

  • Mieszkanie Gostynin

    Gostynin

    • 299 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 362 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    | Mieszkanie w centrum - parter Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego, 3-pokojowego mieszkania na parterze, w ścisłym centrum Gostynina - ul. Wojska Polskie...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Stare Miasto ul. Topolowa

    Kraków » Stare Miasto » ul. Topolowa

    • 1 600 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 20 254 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Topolowej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-...

  • Mini kawalerka świeżo po remoncie
    1 / 11
    Mini kawalerka świeżo po remoncie

    Żyrardów

    • 219 000 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 12 883 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Oferta bezpośrednia! Na sprzedaż bezpośrednio mini kawalerka o powierzchni 17,2m2 przy ul. Kościuszki 37 w Żyrardowie. Dojazd do Warszawy 30min pociągiem lub samochodem. Idealne...

  • Sprzedam
    1 / 6
    Sprzedam

    Przemyśl

    • 260 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 8 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Spokojne osiedle sklepy przedszkole żłóbek szkoła parking autobusy podmiejskie place zabaw 150m działki ROD

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Stegna

    • 514 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 12 239 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Elbląg
    Biuro nieruchomości

  • nowe mieszkania, osiedle Harmonia, metraż od 25-50m2

    Szubin

    • 179 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 6 885 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Nowe mieszkania na osiedlu Harmonia, ul.Kościuszki 1 w Szubinie, wielkość od 25 do 50m2, w stanie deweloperskim lub wykończone. Na zdjęciach podwórko raz zdjęcia z mieszkania dewe...

  • Mieszkanie Elbląg ul. Browarna

    Elbląg » ul. Browarna

    • 399 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 7 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    AS NIERUCHOMOŚCI POLECA PIĘKNE MIESZKANIE DWUPOKOJOWE Elbląg, ul.Browarna * Umeblowanie z AGD w cenie. * 50 mkw * Przestronna kuchnia ze spiżarnią . * Sypialnia. * Salo...

  • Mieszkanie Kraków ul. Augustiańska

    Kraków » ul. Augustiańska

    • 6 500 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    To wyjątkowe studio zlokalizowane w nowoczesnym apartamentowcu na malowniczym Kazimierzu, które kusi nowoczesnością oraz doskonałą lokalizacją. Budynek, zostal wyremontowany iodd...